Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canelo Alvarez vs Liam Smith - 17.09.2016
03-09-2016, 12:02 PM
Post: #1
Canelo Alvarez vs Liam Smith - 17.09.2016
Saul Alvarez po znokautowaniu w maju Amira Khana i obronie pasa WBC World Middleweight już za równe dwa tygodnie w walce o WBO World Super Welterweight stanie między linami z Liam Smithem. Walka odbędzie się na AT&T Stadium w Arlington już za równe dwa tygodnie.

Alvarez oddał swój pas mistrzowski by nie walczyć w Golovkinem więc zawalczy w wyższej wadze o kolejny pas. Liam Smith według mnie nie ma większych szans na udaną obrone tytuły. Wszyscy wiemy jak punktowane są walki Meksykanina, a nawet bez tego jest na zupełnie innym poziomie niż Smith. Tak więc na 95% poznamy nowego championa Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-09-2016, 12:50 PM
Post: #2
RE: Canelo Alvarez vs Liam Smith - 17.09.2016
Wątku walki jeszcze nie było, a do gali już bardzo niedaleko, w ten sam dzień co Usyk -Głowacki,
kolega @Arkao nam przypomniał, zupełnie mi samemu ten pojedynek wylećiał z głowy,
z tego powodu że to miss Match, zapewne. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-09-2016, 01:04 PM
Post: #3
RE: Canelo Alvarez vs Liam Smith - 17.09.2016
A mnie się wydaje, że walka będzie bardziej wyrównana niż uważa wielu z nas. Smith ma umiejętności na naprawdę wysokim poziomie i jestem pewny, że walcząc mądrze od pierwszej do ostatniej minut jest w stanie urwać kilka rund. Gdyby walka była na neutralnym terenie stawiałbym 60/40 na korzyść Alvareza, ale jaka jest rzeczywistość - dobrze wiemy. Smith nie ma nokautującego ciosy, więc przed czasem nie wygra (zresztą nawet wtedy najprawdopodobniej zostałby zdyskwalifikowany za to, że śmiał położyć na deski meksykańskiego boga ringów), a na punkty przegra 3x 120-108 albo wyżej, choćby zadał o 1000 ciosów więcej i rzucił Alvareza 20 razy na deski. Tak więc, wynik może być tylko jeden, ale sam pojedynek może być niespodziewanie wyrównany.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-09-2016, 02:35 PM
Post: #4
RE: Canelo Alvarez vs Liam Smith - 17.09.2016
A mi się z kolei wydaje, że będzie jak zawsze. Na dzień przed walką Klaunelo, wysuszony niczym liofilizowane żarcie dla kosmonautów i biały jak śnieg na Kilimandżaro, robiąc groźne a jednocześnie nieco zbolałe miny wpełznie na wagę, która wykaże stosowny limit minus gram sto pięćdziesiąt sześć. Następnie zaś szybko odda się w troskliwe ręce magików ze swojego zespołu, którzy dzięki sobie tylko znanym hokusom-pokusom sprawią, że następnego dnia wieczorem w ringu pojawi się już wesoły, wypasiony, rumiany i pełen energii cruiser lub przynajmniej mocno przegięty półciężki.

W związku z powyższym Smith, niezależnie od umiejętności, prawdopodobnie skończy tak samo jak Khan oraz wszyscy inni zawodowcy, decydujący się na starcie z równie dobrze wyszkolonym przeciwnikiem, tyle że znajdującym się dwie kategorie wagowe wyżej. Walcząc mądrze i ostrożnie może ewentualnie dotrwać do końca walki, chociaż moim zdaniem i to jest wątpliwe. Oczywiście też wolałbym, żeby Smith, tak samo jak jego niedoceniany imiennik w walce z Fonfarą posłał Srula na deski, ostatecznie przekłuwając ten koszmarny, meksykański balon marketingowy, jednak pomimo gorących chęci niestety tak się nie stanie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-09-2016, 06:03 PM
Post: #5
RE: Canelo Alvarez vs Liam Smith - 17.09.2016
Wg mnie walka będzie wyrównana (zamierzam zarwać nockę na galę), wygra Alvarez minimalnie 7-5, a werdykt będzie oscylował wokół 10-2. Będziemy mówić, że gdyby to było na terenie Smitha wynik mógłby być odwrotny.
Ew Smith odsłoni się w końcówce bo będzie gonił wynik i padnie na deski.

Ogółem Smith nie jest o wiele słabszy od Alvareza bo Alvarez nie jest jakimś ringowym wymiataczem. Nie wydaje się też być skrojony pod Cynamona tak jak np. Kirkland.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-09-2016, 06:48 PM
Post: #6
RE: Canelo Alvarez vs Liam Smith - 17.09.2016
Ja też wstanę, bo undercard prezentuje się nawet przyzwoicie. Chyba, że będę zbyt wkurzony po walce Krzycha z Usykiem Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-09-2016, 07:18 PM
Post: #7
RE: Canelo Alvarez vs Liam Smith - 17.09.2016
Czy Smith ma szczękę na tyle dobrą aby móc przyjmować petardy ważącego w dniu walki już ze 170 funtów rudego?
wątpię, Alvarez nie ma lepszych umiejętności aniżeli Smith to na pewno, ale ma argumenty siłowe gotowe
łatwo przełamać Smitha który dość szybko w tym pojedynku się wypyka, .

Na punkty nie wygra ni uja Smith, jak pisał @Kubala
ciosu na Cynamona też nie ma, ja tej walce niestety długiego żywotu nie daje, Alvarez KO
rundy 6-9.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-09-2016, 07:47 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-09-2016 07:54 PM przez Terminator.)
Post: #8
RE: Canelo Alvarez vs Liam Smith - 17.09.2016
Nie lubie Canelo, bo w sumie trudno go polubić ale nie chciałbym, żeby poległ z kimś takim jak Smith. Jak już ma być znokautowany, to niech to będzie w jakiejś megahitowej walce z klasowym rywalem np. Golovkin, Charlo, Andrade...
Tak wiec w najbliższej walce kibicuje Rudemu i przewiduje jego wygraną przed czasem w drugiej połowie walki, po wcześniejszym osłabieniu rywala konsekwentnym obijaniem tułowia

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2016, 10:01 AM
Post: #9
RE: Canelo Alvarez vs Liam Smith - 17.09.2016
Liam Smith to idealny rywal dla Alvareza.Ciągle idzie do przodu ,broni się gardą i walczy na zasadzie moja kolej-twoja kolej,dodatkowo nie bije jakoś bardzo mocno.
Jeśli chodzi o wagę Alvareza to nie robi nic nie legalnego więc nie wiem z czym problem Callum Smith i Kudriaszow również przybierają bardzo dużo a jakoś nikt ich nie wysyła do wyższej wagi.Inna sprawa że według mnie ważenie powinno być bezpośrednio przed walką wtedy było by najbardziej fair.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-09-2016, 09:07 AM
Post: #10
RE: Canelo Alvarez vs Liam Smith - 17.09.2016



Szacunek dla Canelo że zrobił wreszcie wymagany limit Junior Średniej. Teraz bez koszulek widać po sylwetkach obu bokserów, jaką przewagę fizyczną będzie miał Meksykanin w ringu.

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości