Ankieta: Jak zakończy się ta hitowa walka?
KOWALOW -KO
WARD- PTS
KOWALOW - PTS
WARD - KO
REMIS
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kowalow vs Ward
01-11-2016, 05:08 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-11-2016 05:11 PM przez Wietnam.)
Post: #41
RE: Kowalow vs Ward
Ale jest lepszy niż Chilemba z którym Kowaliow łatwo sobie nie poradził, z technikami ma Rusek problemy
,Ward to pierwsza liga PPV i jeden z najlepszych techników w boksie, czuje że zaprowadzi Krushera
do szkoły.

Zirytuje Kowaliowa, a zirytowany Kowaliow to bezbronny Kowaliow.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-11-2016, 08:42 PM
Post: #42
RE: Kowalow vs Ward
1) nikt by sobie łatwo nie poradził z Chilembą, to taki typ który zawsze jest niewygodny
2) Chilemba dał więcej Kowaliowowi pod walkę z Wardem niż jakikolwiek rywal Warda w karierze pod walkę z Kowaliowem od czasu Frocha
3) ktoś kiedyś w ringu widział zirytowanego Kowaliowa?: >
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-11-2016, 10:19 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-11-2016 10:43 PM przez Wietnam.)
Post: #43
RE: Kowalow vs Ward
Myślę że z Hopkinsem był zirytowany że nie może właśnie znokautować (jak to sobie na pewno myślał pod nosem)
"Dziadka" Wink

Z Alienem czasami wydawać się mogło że był momentami mocno zirytowany.

Było to szczególnie widać w dwóch ostatnich rundach.
przekładało się to na celność jego ciosòw, .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-11-2016, 02:23 PM
Post: #44
RE: Kowalow vs Ward
No dobra, akurat dwie rundy na końcu mial najsłabsze ale
a) i tak w nich przeważal
b) wygrał każdą inną w tym raz miał Hopkinsa na deskach.
Co innego prowadzić 11-0 i chcieć rozwalić rywala który myśli o przetrwaniu a co innego irytowanie się w walce z Wardem np w rundach 4-6.
Nie wierzę w to, że Kovalev się sfrustruje, jest zbyt spokojny i doświadczony na takie rzeczy.
Może go Ward próbowac klinczować, ale Rosjanin będzie się szarpał i sobie poradzi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-11-2016, 09:11 PM
Post: #45
RE: Kowalow vs Ward
Kovalev nie mógł znokautować emeryta Hopkinsa to tym bardziej nie da rady ustrzelić Andre. Im bliżej walki tym coraz częściej widzę deklasacje na sfrustrowanym i bezradnym Siergieju, chciałbym aby kolejny raz spryt wygrał z brutalną siłą. Rosjanin stracił u mnie wiele po walce z Pascalem, kurwa gość ma trupa na koncie i cieszy się, że przedłużał walkę aby mocniej sponiewierać rywala, postawa godna sportowca i mistrza.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2016, 02:21 PM
Post: #46
RE: Kowalow vs Ward
W przypadku tej walki ciężko mówić o deklasacji w którąkolwiek ze stron. Najlepszy technik zawsze jest w stanie wypunktować najlepszego siłacza (oczywiście techniki Kowaliowowi nie odbieram, bo również w tym elemencie jest bardzo dobry), dlatego też swój typ kieruję w stronę Andre Warda. Jak będzie? Nie mam pojęcia, ale liczę po prostu na wspaniałe widowisko sportowe, które pokaże kibicom, promotorom, ale także samym pięściarzom, że opłaca się takie walki organizować. Chciałbym, aby przegrany tej walki wciąż na poważnie liczył się w tym sporcie, aby nie został wyautowany, jak inni mistrzowie, którzy przegrali jeden pojedynek.

Co do jakichś porównań z wcześniejszymi walkami obu zawodników, to nie mają one większego sensu. Sądzę, że dzisiaj Ward jest jednak zdecydowanie innym pięściarzem niż 48-letni Hopkins - szybszy, lotniejszy na nogach, świeższy. Jeśli już, bardziej brałbym pod uwagę starcie Rosjanina z Chilembą. Tam widać było kilka mankamentów w boksie Siergieja. Wygrał pewnie, ale kilka ciekawych akcji Isaac wykonał, które na pewno podpatrzy Ward i będzie starał się je powielać. Chilemba to gość ze ścisłej czołówki, niewygodny i śliski, ale to jednak wciąż poziom niżej S.O.G. Z kolei sam Ward miał spore problemy z Frochem, który moim zdaniem, również ustępuje Kowaliowowi pod wieloma względami. Po stronie Siergieja jest także częstotliwość pojawiania się w ringu i ilość trudnych walk, to też może mieć jakieś znaczenie. Hopkins, Pascal x2 (swoją drogą Kowaliow w drugiej walce z Pascalem był DOSKONAŁY), Chilemba. Andre ostatni taki trudny pojedynek stoczył prawie 5 lat temu. Tutaj zadecydują niuanse, więc kto wie, czy pierwsze rundy nie będą szły na konto Rosjanina, który może przez te doświadczenia lepiej wejść w walkę.

Natomiast czy to jest walka o nr 1 P4P? I tak, i nie. Jeśli lepszy okaże się Kowaliow będzie niekwestionowanym liderem. Natomiast jeśli wygra Ward, to trzeba będzie poważnie się zastanowić, czy jednym zwycięstwem przebije resume Gonzaleza, który na przestrzeni ostatnich lat mierzył się ze ścisłą czołówką swojej kategorii wagowej i często pokonywał bokserów wybitnych. Ale o tym będziemy dyskutować już po walce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2016, 03:18 PM
Post: #47
RE: Kowalow vs Ward
No co Ty...
a dobra...
po walce Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2016, 06:01 PM
Post: #48
RE: Kowalow vs Ward
Ale ja nie mówię od razu kategorycznie, że nie, żeby nie było Tongue Tylko piszę, że będzie to kwestia rozważenia. Zresztą to nie tylko moja opinia, bo choćby widziałem wpisy większości chłopaków z boxing.pl, gdzie też uważają, że pokonanie Kowaliowa to będzie za mało Tongue #powołanie_się_na_autorytet
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2016, 09:56 PM
Post: #49
RE: Kowalow vs Ward



[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2016, 10:03 PM
Post: #50
RE: Kowalow vs Ward
Mam nadzieje na walkę roku, .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości