Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EURO 2016 - chcą zablokować sygnał z zagranicznych stacji
14-06-2016, 02:12 PM
Post: #1
EURO 2016 - chcą zablokować sygnał z zagranicznych stacji
Całość tutaj

I niech ktoś mi wmówi, że polsat nie macza tutaj paluszków? Confused
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-06-2016, 08:16 PM
Post: #2
RE: EURO 2016 - chcą zablokować sygnał z zagranicznych stacji
Oglądam na zdf Portugalię z Islandią więc ten chujek z polsatu (mojsiejuk czy jak mu tam) tylko straszył kodowaniem...?

Swoją drogą polsat osiągnął już szczyt debilizmu (to ich robota, zobaczcie sobie kto jest prezesem zarządu tego stowarzyszenia sygnał http://www.sygnal.org.pl/Onas_6988/Zarza...index.html ), ja gdybym by ich abonentem (tfu!) to bym im wypowiedział umowę jeszcze dzisiaj.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-06-2016, 08:22 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-06-2016 08:37 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #3
RE: EURO 2016 - chcą zablokować sygnał z zagranicznych stacji
Poprzez chciwość i nadmiar kasy odpierdala tym ludziom niesamowicie. A te "stowarzyszenie Sygnał" to nie stowarzyszenie tylko zwykły think tank bo inaczej tego gówna nie można nazwać. Niech ci ludzie się ogarną, póki nie jest dla nich za późno, bo przyjdzie czas, że się nadzieją chu.em na żyletkę. Będzie bolało.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-06-2016, 07:53 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-06-2016 08:04 AM przez saliman1.)
Post: #4
RE: EURO 2016 - chcą zablokować sygnał z zagranicznych stacji
W przypadku Cyfrowego Polsatu jest to niemożliwe. Nie mogą na satelicie zakodować stacji, które nie należą do nich i nie mają z nimi żadnych umów. Poza tym, gdy ARD i ZDF kupowały prawa do Euro było wiadomo, że to kanały niekodowane i na pewno jest to uwzględnione w licencji. W kablówkach i NC+ jest to niestety możliwe, gdyż wystarczy usunięcie z listy kanałów. W dekoderach CP jest natomiast opcja ręcznego wyszukiwania. Gdy dopuszczą się zagłuszania legalnych transmisji pod przykrywką walki z piractwem powinni zostać pozwani na grube miliony.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-06-2016, 03:13 PM
Post: #5
RE: EURO 2016 - chcą zablokować sygnał z zagranicznych stacji
(15-06-2016 07:53 AM)saliman1 napisał(a):  W kablówkach i NC+ jest to niestety możliwe, gdyż wystarczy usunięcie z listy kanałów.

Paulina Szmaszcz-Kurzajewska, rzeczniczka prasowa nc+, zapewniła w rozmowie z serwisem Wirtualnemedia.pl, że nc+ nie blokował, nie blokuje i nie zamierza blokować sygnału zagranicznych telewizji transmitujących mecze Euro 2016.

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/cyf...euro-2016#
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-06-2016, 10:23 PM
Post: #6
RE: EURO 2016 - chcą zablokować sygnał z zagranicznych stacji
Skandal goni skandal, tylko pieniądz się dziś liczy.
Ja nawet to otwarte mecze oglądam na TVP lepszy sygnał i HD jest.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-06-2016, 04:23 PM
Post: #7
RE: EURO 2016 - chcą zablokować sygnał z zagranicznych stacji
Polsat wyrzucił dwa niemieckie kanały z oferty...


"Kanały zagraniczne nie stanowią części oferty operatora, nie są także doliczane do liczby kanałów oferowanych, więc obawiamy się, że jakiekolwiek reklamacje w tej kwestii nie będą uznawane. Cyfrowy Polsat nie obiecywał dostępności kanałów zagranicznych, a co więcej - jako że w dekoderach (przynajmniej w większości modeli) dostępne jest wyszukiwanie ręczne, to platforma nie uniemożliwia ich odbioru."

argumentowanie prawne swoją drogą, ale PRowo to strzał w stopę Wink

Co jest takiego dobrego w ich ofercie, że ludzie ciągle ich kupują?: >
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-06-2016, 05:14 PM
Post: #8
RE: EURO 2016 - chcą zablokować sygnał z zagranicznych stacji
Śmiech mnie ogarnia jak czytam co wyrabia polsat......choć mnie to wcale nie zaskakuje, polsat to gówno i ciesze się ze nie mam z tym dziadostwem nic wspólnego.

Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział to na nc+ na kanale 245 jest zdf, a na kanale 300 das erste. Tam nikt nic nie usuwa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-06-2016, 07:33 PM
Post: #9
RE: EURO 2016 - chcą zablokować sygnał z zagranicznych stacji
Oglądałem dzisiaj na ZDF mecz, mam NC+ i potwierdzam - działa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-06-2016, 07:51 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-06-2016 07:53 PM przez Martin.)
Post: #10
RE: EURO 2016 - chcą zablokować sygnał z zagranicznych stacji
Mam coś ekstra dla abonentów jebanego tzn. cyfrowego polsatu Wink.

Dwie opcje.

1. Do wszystkich, którym polsat wyłączył ZDF i ARD: Oni nie mogą zablokować sygnału z satelity, bo wtedy dostępu nie mieli by też niemieccy użytkownicy. Usunęli więc te kanały z listy kanałów, więc jeśli ktoś ma dekoder CP należy: -wejść w menu -wejść w ustawienia -kliknąć "instalacja" -wejść w "ręczne wyszukiwanie kanałów" -ustawić częstotliwość 11054 dla ZDF i 11541 dla ARD oraz wyszukać i zainstalować. Oczywiście należy to zrobić pojedynczo-najpierw wyszukać na częstotliwości dla ZDF a potem na częstotliwości dla ARD. Pisał zresztą o tym juz chyba @Wietnam.

2. http://freetvstream.in/de/tv/zdf.php
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości