Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
13-05-2016, 09:05 PM
Post: #21
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Chyba nikt nie spodziewał się innego wyniku lol . Sołdra sympatyczny gość, ale szkoda zdrowia.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-05-2016, 10:08 PM
Post: #22
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Właśnie obejrzałem walkę Sołdry i mimo porażki, to nie wypadł w niej źle. Andrzej wyszedł walczyć i starał się napsuć krwi rywalowi. Singh go zdominował i rozbijał, ale Sołdra starał się odgryzać i pokazał ambicję. Moim zdaniem był lepiej dysponowany niż z Gargulą. Przerwanie może ciut "angielskie", ale Hindus zaczynał coraz bardziej dominować.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2016, 07:51 PM
Post: #23
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Zaczęła się gala w Kędzierzynie Koźlu. W pierwszej walce Gerlecki walczył chyba z jakimś Węgrem. Ogólnie poziom tej walki nie odbiegał poziomem od potyczki Heńka z Cześkiem na dniu pieroga w Szałamajach - same cepy i wysiadka kondycyjna w końcówce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2016, 08:00 PM
Post: #24
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Walka Wach vs Nascimento na żywo od 23.00,. Polsat Sport news
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2016, 08:21 PM
Post: #25
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Redd bardzo miękko potraktował Gerleckiego.
Journeyman z Węgier mimo trzech desek i ogólnego słabego poziomu napędził trochę stracha Polakowi w ostatniej rundzie i dotrwał do ostatniego gongu. W ogóle nie ma o czym gadać, Gerlecki niczego nie zdziała nawet na krajowym podwórku.

Teraz obserwuję Saszę Sidorenko i powiem wprost - obie Ewy powinny się jej bać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2016, 08:50 PM
Post: #26
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Ja po trzech walkach odpadam, zbyt dużo pożytecznych rzeczy jest do zrobienia, żeby "delektować" się takim czymś.

Nawet nie ma zbytnio coś podsumowywać, umiejętności Gerleckiego to jest jakaś katastrofa. Swoją drogą nie mogę zrozumieć, jak gość po (podobno) dobrym obozie i sparingach z niezłym Haapoją może zupełnie paść kondycyjnie po pięciu rundach. Ja rozumiem Węgra, który co tydzień podróżuje po świecie, ale nawet ten w końcówce jeszcze odzyskał trochę wigoru. Sam poziom walki to kabaret, z rodzaju tych średnio śmiesznych. Gerlecki dno totalne, jak go ten Węgier trafiał w ostatniej rundzie to nie ma prawa się zdarzyć nawet amatorowi.

Parzęczewski co prawda wygrał, ale czy zachwycony jestem? Nie. Ciesłowski w pierwszej rundzie kilka razy go zastopował, potem sam się odsłonił i gość, który trenuje boks musiał to wykorzystać. Nie wiem, gdzie ta jego mistyczna siła, o której wspominał Andrzej Kostyra, bowiem nawet największy waciak znokautowałby w tej sytuacji rywala.

Sasza Sidorenko mi się ciężko ogląda. Widać, że jest bardzo dobrze wyszkolona technicznie, jednak ogólnie brakuje jej jakiegoś powera, przyspieszenia, ale też kondycji. Walkę z Monicą Gentilli przegrała i sędziowie musieli robić jej robotę. Dla mnie nawet z Brodnicką ma duże problemy, tym bardziej, że po czwartej rundy traci siły i jedzie na wstecznym (dziś to już była taka trzecia jej walka), z Piątkowską nie widzę jej zupełnie - może pierwsze rundy by ugrała, bo jest lepsza technicznie, ale mam wrażenie, że jakby walka była rozegrana na dystansie 8 rund i więcej, to Piątkowska ją nokautuje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2016, 08:53 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-05-2016 08:53 PM przez Wietnam.)
Post: #27
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Popieram Kubale ! tym razem.
Szkoda czasu na trzecio rzędną galę z Węgrami i Słowakami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2016, 08:57 PM
Post: #28
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
A miałem tam być..
No może gdyby Siwy dostał Sprotta to warto byłoby się pofatygować
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2016, 09:12 PM
Post: #29
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Fajna walka między Rusiewiczem i Balskim. Zobaczymy jak młodszy z Polaków zniesie dwie ostatnie rundy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2016, 09:14 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-05-2016 09:20 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #30
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Balski chce dorównać naszym najlepszym cruiser w kraju? Ambitne ale cienko to widzę. Cieślak by go rozszarpał niczym rottweiler pudelka.

To ja aż tak źle czytam boks Balskiego czy też komentatorzy mu aż tak bardzo słodzą?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości