Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Waga średnia - POLSKA
19-03-2016, 08:38 PM
Post: #1
Waga średnia - POLSKA
W tej kategorii wagowej raczej nie mamy, co marzyć w najbliższym czasie o pięściarzu, który może powalczyć o najwyższe laury. Nie chcę tych marzeń pozbawiać Kamila Szeremety - niepokonanego w 13 walkach, 26-latka z Białystoku ale obawiam się, że jak ktoś przy bokserskim stole powie "sprawdzam" to Kamil nie pokaże nic ciekawego.

Już lepiej sprawdzonym pięściarzem jest Łukasz Maciec - niestety w tych najważniejszych walka zawodził, chociaż obeszło się bez kompromitacji. Ale czy jest w stanie wycisnąć z siebie jeszcze coś więcej? Jest jeszcze młody (26 lat) a więc trzeba mieć nadzieję.

Kolejnym pięściarzem tym razem już dobrze sprawdzonym jest Robert Świerzbiński. Zdaje się, że to gość o walecznym sercu ale niestety nie o dostatecznych umiejętnościach. Został brutalnie sprawdzony przez David Lemieux a później jeszcze przez Chrisa Eubanka Jr.

Kolejnych jakoś specjalnie utalentowanych chłopaków na razie nie widać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-03-2016, 10:31 PM
Post: #2
RE: Waga średnia - POLSKA
Szeremeta to dla mnie super półśredni (junior średni) z nadwagą (permanentną) w nieoficjalnych walkach. Sądzę, że to jest dla niego optymalna kategoria. Z kolei Maciec to półśredni z jednorazowym wyskokiem 2 kategorie wyżej. Przynajmniej taka mam nadzieję. Ogólnie jednak przyporządkowanie bokserów do kategorii to karkołomne zadanie z niejednoznacznym rozwiązaniem. Boxrec też jest w tej dziedzinie bardzo niekonsekwentny.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości