Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016
05-04-2016, 02:08 PM
Post: #191
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016
A gdyby dał mu odpocząć tą minutę, a później Adamek w 11 czy 12 dostał naprawdę ciężkie KO to był by znowu płacz dlaczego go puścił, jak przecież widać było, że Adamek ledwo, co wstał na 10 w 10 rundzie. I znowu płacz i znowu biadolenie, jaki ten Jankowiak jest zły, jakie on snuje podstępne myśli na tym ringu i czy na pewno ma polski paszport, bo to a nuż jakiś niemiecki czy rosyjski szpieg. Wink Po prostu Polacy. Smile

Wydaje mi się, że Jankowiakowi mogło się po prostu żal zrobić Adamka i chciał go ustrzec przed jeszcze bardziej upokarzającą porażką. Sam Adamek nie protestował, może nawet poczuł ulgę, że to już koniec. Zresztą chyba od pierwszego mocnego ciosu Moliny w 2 rundzie zrozumiał, że to zły czas i złe miejsce. Eric momentami krzywdził Adamka okrutnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-04-2016, 02:32 PM
Post: #192
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016
Jakby Adamek przez minute nie doszedl do siebie i zaczal plywac po pierwszych ciosach w kolejnej rundzie to nikt by slowa nie powiedzial na takie przerwanie - to chyba oczywiste, klasyczna sytuacja bokserska gdzie bokser dostaje minute ale niestety to za malo, przykladow takich przerwan setki, naturalna rzecz.

Jankowiakowi zal sie zrobilo Adamka? doprawdy wzruszajace Big Grin Mollo tez mu sie zal zrobilo, lecial taki kawal, a sciagne reke i mu pomoge Big Grin

Adamek nie protestowal? Nie, poprostu w ringu zachowal klase (dziwie sie, mi na trybunach sie nie udalo). Pat English ten protest napisal sam, za wlasna kase Big Grin Adamek mu mowil, stary nie pisz, daj spokoj ale on samarytanin napisal wbrew niemu... Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-04-2016, 03:13 PM
Post: #193
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016
Cytat:Nie, poprostu w ringu zachowal klase (dziwie sie, mi na trybunach sie nie udalo)

To już wiemy, kto uderzył sędziego Jankowiaka w głowę Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-04-2016, 03:19 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-04-2016 03:20 PM przez Mayo.)
Post: #194
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016
O patrz, wydalo sie Tongue

Generalnie dyskusja jest juz jalowa, wszystko zostalo powiedziane, kazdy widzial jak bylo i swoje wnioski wyciagnal. Pozostaje czekac na wnioski ludzi z PZB i IBF, mam nadzieje ze beda podobne do moich Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-04-2016, 04:01 PM
Post: #195
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016
Mógłbym jeszcze długo polemizować z @Mayo na temat interpretacji przepisów przez sędziego, czy tego co powinno być nazywane w boksie normą, a co patologią, ale nie w tym rzecz. Myślę, że poruszając tak dogłębnie przykład jednego, dyskusyjnego przypadku z polskich ringów, tracimy szansę na dyskusję na temat poziomu sędziowania w Polsce.


Myślę, że źle zabieramy się za ten problem, bo z dyskusji wynika, że wszystko jest ok., tylko przydarzył się taki Jankowiak, który podejmuje kontrowersyjne decyzje. Takie sytuacje powinny sprzyjać krytycznej dyskusji na temat pracy sędziów ringowych i punktowych w polskim boksie. Mamy imprezę PBN, która jest poniekąd świętem krajowego pięściarstwa, a przydarzają się tam takie sytuacje jak punktacja, prawie na remis, w walce Syrowatki z Jackiewiczem, czy dwie rundy dla Moliny w potyczce wieczoru.

Dzisiaj wieczorem napiszę coś więcej o tej sprawie. Myślę, że warto by na forum powstał temat dotyczący pracy polskich sędziów punktowych, czy ringowych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-04-2016, 08:12 PM
Post: #196
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016
Jankowiak uderzony przez kibica w głowę
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-04-2016, 08:25 PM
Post: #197
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016
To już staje się nudne, ta walka to już historia, Adamek został znokautowany
sędzia uratował mu troszkę zdrowia, .
Niektórzy kibice mają jobla w głowie, ten atak to już frustracja życiowa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-04-2016, 09:58 PM
Post: #198
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016
Sory, ale zazwyczaj życzę dobrze ludziom... Adamka lubię i cenię, więc sportowa emerytura to najlepsze wyjście.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-04-2016, 10:19 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-04-2016 10:22 PM przez Calaf.)
Post: #199
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016
Poczytajcie sobie co Borek na Twitterze wypisuje... Jedzie po Wasylu że broni Jankowiaka i grozi że poujawnia drukowane wyniki na galach,pisze o innych wynikach na kartach niż ogłosił announser. Porażka Adamka pogrzebała plany Polsatu...A Mati chyba się za bardzo angażuje w sprawę.
Szkoda ze Sandera nie ma bo jego też się przyczepił.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-04-2016, 10:29 PM
Post: #200
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016
Aż tak , no nieźle o tych innych wynikach na kartach niż ogłosił announser,
to wiemy już z autopsji, to co było przy okazji ogłaszania werdyktu walki
Rekowski vs McCall to był kabaret,.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości