Ankieta: Jak zakończy się walka Fury-Kliczko II ?
Ankieta jest zamknięta.
Wygra Fury na punkty 33.33% 5 33.33%
Wygra Kliczko na punkty 20.00% 3 20.00%
Wygra Fury przed czasem (KO/TKO itd.) 20.00% 3 20.00%
Wygra Kliczko przed czasem (KO/TKO itd.) 26.67% 4 26.67%
Remis 0% 0 0%
Razem 15 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kliczko vs Fury - wielki rewanż
13-04-2016, 10:05 PM
Post: #61
RE: Kliczko vs Fury - wielki rewanż
Ludzie którzy nie są w temacie gadają żeby gadać, nie ma co się głupotami zajmować. Najważniejsze, że jest już ta data i lokalizacja.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-04-2016, 03:03 PM
Post: #62
RE: Kliczko vs Fury - wielki rewanż
Z głównej się dowiedziałem, że trwa konferencja. Sam nie oglądam ale zacytuję usera:

(13-04-2016 10:05 PM)BlackDog napisał(a):  Hahah.
Tyson zdjął koszulkę i pokazał cielsko śmiejąc się z Włada że wstyd że przegrał z kimś takim xD
Beka.

Fury'ego jajcarstwo nie opuszcza. Big Grin

A tak a propos. Ten BlackDog jest może u nas na forum tylko, że pod innym nickiem?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-04-2016, 07:07 PM
Post: #63
RE: Kliczko vs Fury - wielki rewanż
[Obrazek: Fury-srodek.jpg]

Siedzący po prawej stronie Mick Hennessey pewnie sobie myśli, patrząc na Tysona: "Nie sądziłem, że kiedykolwiek moja rzeźba będzie podobna do rzeźby mistrza HW". A jednak Wink

Takie gierki mogą być deprymujące dla Kliczki - poważnego biznesmena. Pajacujący grubas naśmiewa się, że go pokonał. Wład próbował ripostować Tysonowi, w odniesieniu do jego wypowiedzi o gejach i kobietach, ale wyszło to nienaturalnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-04-2016, 07:25 PM
Post: #64
RE: Kliczko vs Fury - wielki rewanż
Po prostu Tyson w formie. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-04-2016, 10:02 PM
Post: #65
RE: Kliczko vs Fury - wielki rewanż


Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-04-2016, 10:12 PM
Post: #66
RE: Kliczko vs Fury - wielki rewanż
Hehe Tyson jak zwykle robi sobie jaja na konferencji. Spasł się ładnie, ale forma na rewanż będzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-04-2016, 10:29 PM
Post: #67
RE: Kliczko vs Fury - wielki rewanż
Kliczko jak taka sierotka na konfie, bez pasów nie swojo od dawien dawna
na drugim planie Big Grin Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-04-2016, 07:25 AM
Post: #68
RE: Kliczko vs Fury - wielki rewanż
Nie mogłem się powstrzymać Big Grin Najlepsze od 01:00

Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-04-2016, 08:02 AM
Post: #69
RE: Kliczko vs Fury - wielki rewanż
Władek tym razem zatańczy, ale w ringu Smile.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-04-2016, 08:06 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-04-2016 09:00 AM przez Wietnam.)
Post: #70
RE: Kliczko vs Fury - wielki rewanż
zdawał się to właśnie mówić jak Tyson go zachęcał do Tańca,
"Potańczymy w ringu" Smile

"Nie mam problemu z tym, co wychodzi z ust Tysona Fury'ego. Dla przykładu ten człowiek powiedział, że homoseksualiści powinni trafić do więżeń. Stwierdził, że miejsce kobiet jest w kuchni lub na plecach. Tak, więc właśnie w taki sposób widzi on Eltona Johna oraz brytyjską królową. Wszystkim ludziom, którzy myślą tak, jak ty i mówią to, co ty, a także tobie chciałbym powiedzieć spier***cie!." - powiedział Władimir Kliczko.


“On może szukać sobie wymówek i mówić, że miał zły dzień, albo złamał sobie paluszek. Kto da wiarę temu, że coś się stało z twoimi paluszkami? Zostałeś pokonany podczas pierwszej walki w Niemczech. Teraz będziesz musiał być 1000 razy lepszy, ponieważ poprzednio zadałeś mi może cztery celne ciosy przez 12 rund. Uchodzisz za zawodnika należącego do galerii sław, ale dla mnie jesteś pięściarzem należącym do galerii gówn**nych psów. Jeżeli wielki mistrz nie może trafić ogromnego, grubego, leniwego cygana z niewyparzonym językiem, to co z niego za mistrz? On musi być gów**any. (...) W pierwszej walce nie zadawał zbyt wielu ciosów. Miejmy nadzieję, że podczas rewanżowej walki w Anglii podejmie ryzyko. On ma problemy z psychiką i będzie przestraszony. Psychicznie jest on już wrakiem. On zesr*ł się w pierwszej walce. Jestem numerem jeden. Co mam więcej osiągnąć? Szukać więcej wielkich walk. Nienawidzę boksu. Nienawidzę rozmów z tymi wszystkimi idiotami. Wolę być w domu i jeść słodycze z moimi dziećmi. Jestem zbyt zajebisty, aby mnie zatrzymać. Ja nawet nie prowadzę sportowego trybu życia. Obrazą byłoby nazywanie mnie atletą. Jestem jak małpa. Jestem draniem, którego ludzie chcą oglądać. Gdybym nie robił tych idiotycznych wywiadów nikt z was nie będzie zarabiać. Robię to dla was wszystkich." - powiedział Tyson Fury
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości