Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Charles Martin - najsłabszy mistrz HW od dekady?
18-01-2016, 10:56 AM
Post: #11
RE: Charles Martin - najsłabszy mistrz dekady?
Tak, chodziło mi o HW. Wink Może lepiej zmień temat. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-01-2016, 12:57 PM
Post: #12
RE: Charles Martin - najsłabszy mistrz HW od dekady?
Zbyt mało wiem o gościu, oglądałem tylko parę walk na necie, założylem że z Głazkowem wygra i gdyby nie kontuzja pewnie by wygrał. Myślę że jest perspektywicznym bokserem i będzie dawał ciekawe walki. Choć oczywiście nie jest to przysłowiowa "górna półka".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-01-2016, 11:17 AM
Post: #13
RE: Charles Martin - najsłabszy mistrz HW od dekady?
Charles Martin nie cieszy się zbytnio wielkim uznaniem Diablo, który zgłasza gotowość do walki z nowym mistrzem IBF.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-01-2016, 11:50 AM
Post: #14
RE: Charles Martin - najsłabszy mistrz HW od dekady?
(20-01-2016 11:17 AM)Wilczekstepowy napisał(a):  Charles Martin nie cieszy się zbytnio wielkim uznaniem Diablo, który zgłasza gotowość do walki z nowym mistrzem IBF.
O! Moim też się nie cieszy! Mnie, weźcie mnie! Mizeria, naprawdę mizeria. Mogę się z nim zmierzyć choćby dzisiaj wieczorem, tylko dam znać żonie, że wychodzę na dwie godzinki, żeby sobie poboksować. Promotorzy pana Martina mogą składać propozycje na tym oto forum.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-01-2016, 12:51 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-01-2016 12:51 PM przez Wit.)
Post: #15
RE: Charles Martin - najsłabszy mistrz HW od dekady?
Włodarczyk dostał ostatnio wpierdziel, nieaktywny od ponad roku, a gada jakby był jakimś dominatorem w swojej wadze. Big Grin Z drugiej strony myślę, że miałby szansę z Martin'em. Chociażby dlatego, że ten jest niesprawdzony i nieobyty z lepszymi bokserami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-01-2016, 02:38 PM
Post: #16
RE: Charles Martin - najsłabszy mistrz HW od dekady?
@Boks
Właśnie o tym mówiłem! Też miałbym z nim szanse. Nawet większe niż Włodarczyk. Choćby dlatego, że Martin jest niesprawdzony i nieobyty z bokserami, którzy uciekają po ringu z taką szybkością, jak spierniczałbym ja. Zbiłoby go to z tropu a podczas pogoni mógłby skręcić kolano tak samo, jak skręcił sobie Głazkow... And from Poland, the new...!

Wypowiedzi Włodarczyka nawet nie chce mi się komentować. Facet nie walczył od zamierzchłych czasów, w kiepskim stylu przegrał swoją ostatnią walkę, kolejne starcie w jego własnej kategorii wisi pod znakiem zapytania a tu jakieś sny o potędze i mrzonki o tym, że "gdyby pojawiła się propozycja". Normalnie już do niego jadą z czerwonym dywanem. A nawet gdyby przyjechali, to walka skończyłaby się smutno, bo takiego człapaka jak on Martin ustrzeliłby już w pierwszej rundzie. To nie Czakijew, którego cios można od biedy przyjąć i czekać, aż się zmęczy i sam położy na ringu...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-01-2016, 06:57 PM
Post: #17
RE: Charles Martin - najsłabszy mistrz HW od dekady?
Nie wiem czy Charles Martin to najsłabszy "mistrz" od dekady. Na pewno jeden z najsłabszych od czasów powiedzmy Ruiza. Jednak nie oznacza to, że nie będzie w stanie trochę pokisić pasa. Może się też okazać, że to całkiem solidny wśród innych mistrzów HW. Dajmy mu szansę i niech walczy. Czy lepszym mistrzem był Stiverne?

Co do wypowiedzi Diablo to nawet nie ma czego komentować. Skok na kase nic więcej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-01-2016, 09:41 PM
Post: #18
RE: Charles Martin - najsłabszy mistrz HW od dekady?
Ruiza ciężko brać pod uwagę bo stracił on tytuł właśnie dekadę temu. Z bokserów, którzy byli w tym czasie mistrzami masz K2, Haye, Stiverne, Walujew, Wilder, Martin, Fury i... chyba tyle Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-01-2016, 08:26 AM
Post: #19
RE: Charles Martin - najsłabszy mistrz HW od dekady?
Ruiz nie był słaby! Tylko nudny do porzygu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-01-2016, 10:24 AM
Post: #20
RE: Charles Martin - najsłabszy mistrz HW od dekady?
(21-01-2016 08:26 AM)Calaf napisał(a):  Ruiz nie był słaby!

Nikt nie twierdzi, że był słaby tylko najsłabszy z mistrzów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości