Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Victor Emilio Ramirez vs Ovill McKenzie (zastępstwo za Yoana Pablo Hernandeza)
19-09-2015, 11:15 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-09-2015 11:16 PM przez Krzych.)
Post: #11
RE: Victor Emilio Ramirez vs Yoan Pablo Hernandez
Teraz promotorzy Głowackiego powinni rękami i nogami starać się zakontraktować walkę z Ramirezem, czy tym bardziej z kimś zakontraktowanym 2 tygodnie przed walką, który jakimś cudem pokona Argentyńczyka bez przygotowań do walki. Ale się zrobiło przetasowanie, Huck odpadł, Hernandez odpadł, Lebedev ledwo zipie, Drozd kontuzjowany... Cała czołówka z rozsypce. Jakby to dobrze rozegrać to unifikacja dla Główki jest bardzo realna.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2015, 01:43 PM
Post: #12
RE: Victor Emilio Ramirez vs Yoan Pablo Hernandez
Głowacki byłby faworytem w takiej unifikacji. Teraz trzeba trzymać kciuki za promotorów.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-09-2015, 07:08 PM
Post: #13
RE: Victor Emilio Ramirez vs Yoan Pablo Hernandez
Za RP:

"Jest już pewne, że 2 października na gali organizowanej w Argentynie dojdzie do walki o tytuł mistrza świata IBF wagi junior ciężkiej pomiędzy Victorem Emilio Ramirezem (22-2, 17 KO) i Ovilem McKenzie (25-12, 13 KO). "

Hm, widziałem kilka walk McKenziego i jest to bokser sporo lepszy niż wskazuje rekord. Jest całkiem twardy, poprawny technicznie i ma naprawdę nieprzyjemny cios z prawej ręki. Czołówka Cruiser to to nie jest i nigdy nie będzie, prędzej określiłbym go mianem bramkarza. Jeśli byłby optymalnie przygotowany, mógłby dać trudną walkę Argentino, ale chyba jego forma nie będzie najlepsza. Jeśli Ramirez się nie zagapi i nie wyłapie jakiegoś świstaka od McKenziego, jak np, w walce z Elamem, to powinien wygrać, może nawet przed czasem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-10-2015, 08:32 AM
Post: #14
RE: Victor Emilio Ramirez vs Yoan Pablo Hernandez
Jak wszyscy wiedzą ostatecznym rywalem Ramireza był Ovill McKenzie. Zarwałem noc dla tej walki, a chyba nie było warto. Ramirez atakował cały czas, ale czynił to tak niemrawo, że dysponujący przewagą zasięgu McKenzie przez większość rund spokojnie powstrzymywał go na dystans. Dopiero w połowie pojedynku kilka silnych ciosów Ramireza doszło celu i zrobiło wrażenie na Brytyjczyku. Argentyńczyk wygrał kilka rund, ale 2 ostatnie znowu należały do McKenziego, który w mojej ocenie zasłużył na zwycięstwo. U sędziów wyszedł remis, co oznacza że pas zostaje w Argentynie i prawdopodobnie będzie rewanż.

Myślę, że Ramirez to w tej chwili najsłabszy mistrz w wadze cruiser. Jest w zasięgu zarówno Włodarczyka, jak i Masternaka, ale także wielu innych bokserów.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-10-2015, 04:14 PM
Post: #15
RE: Victor Emilio Ramirez vs Ovill McKenzie (zastępstwo za Yoana Pablo Hernandeza)
Zmieniłem temat tego wątku na bardziej aktualny.

Rozumiem, że nie warto szukać powtórki tej walki? Brawa dla Brytyjczyka za to, jak odmienił swoją karierę i "wskoczył" na poziom światowy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2015, 08:37 AM
Post: #16
RE: Victor Emilio Ramirez vs Ovill McKenzie (zastępstwo za Yoana Pablo Hernandeza)
Po obejrzeniu powtórki tej walki stwierdzam, że zdrowy Hernandez wypykałby Ramireza aż miło. Szkoda, że rozmaite kontuzje przerwały jego karierę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości