Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bradley vs Rios
08-11-2015, 02:18 PM
Post: #41
RE: Bradley vs Rios
Bradley po prostu zajebał Riosa, Tim props teraz czas na trylogie z Manym P.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-11-2015, 02:26 PM
Post: #42
RE: Bradley vs Rios
W sumie dziwne, że Rios formalnie wyglądający jak super lekki, ma problem z limitem półśredniej. Decyzja o końcu kariery... dla mnie mimo wszystko przedwczesna. Jest dość młody i nie musi wcale walczyć o najwyższe cele. Mógłby np. zaboksować z Maliggnagim który krzywdy mu nie zrobi, a hajs jakiś zarobi. Rios ma godziwe wypłaty i mógłby jeszcze finansowo pociągnąć ten wózek przez dwa lata.

Jeżeli jednak ma ambicję na więcej to faktycznie: jest za słaby. Pac-Man i Bradley pokazali mu, że w 147 funtów pasa nie zdobędzie. Nie zbije do 140, a w 154 to w ogóle będzie przeciętniakiem, któremu może nawet taki pykacz jak Lara zrobić krzywdę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-11-2015, 03:14 PM
Post: #43
RE: Bradley vs Rios
Myślę, że ta kolosalna waga Riosa to nie efekt zapuszczenia się, tylko świadoma próba zyskania przewagi fizycznej nad rywalem metodą Chavez Jr/Alvarez. Okazało się jednak przy tym, że to co dobrze znosi młody organizm, dla boksera koło 30. może przynieść odwrotny skutek. Stąd wrażenie Riosa, że "ciało, nie to co dawniej i odmawiało mu posłuszeństwa". Dobrze, że przynajmniej jedna federacja zapowiedziała wreszcie walkę z tego rodzaju szarlatanerią.

Czy decyzja Riosa o zakończeniu kariery jest przedwczesna? Patrząc na wiek tak się wydaje, ale trzeba wziąć pod uwagę jego ekstremalnie swarmerski styl boksowania. Przecież on w wieku 29 lat zebrał na głowę znacznie więcej, niż ostrożnie na dystans boksujący 40- i 45-latkowie. Dlatego jego decyzja mnie nie dziwi, tym bardziej, że w żadnej kategorii nie ma dla niego obecnie perspektyw. Zarówno w SLW, jak i WW jest bardzo wielu bokserów poza jego zasięgiem, a on już nie ma żadnych rezerw do wykrzesania, a wręcz przeciwnie.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości