Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dereck Chisora
23-08-2013, 12:47 PM
Post: #131
RE: Dereck Chisora
Rewanż z Chisorą mógłby się sprzedać. Wit jest coraz słabszy, a Chisora jak się przyłoży to może osiągnąć formę jeszcze lepszą niż w ich pierwszym starciu. W rewanżu stawiałbym na Chisorę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-08-2013, 03:44 PM
Post: #132
RE: Dereck Chisora
(23-08-2013 12:47 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Wit jest coraz słabszy, a Chisora jak się przyłoży to może osiągnąć formę jeszcze lepszą niż w ich pierwszym starciu. W rewanżu stawiałbym na Chisorę.

Ja nie sądzę, żeby w ogóle do tej walki doszło...co to Borek wyrocznia?Tongue

Załóżmy nawet, że dojdzie do rewanżu to dla mnie faworytem i to zdecydowanym byłby Witalij. Chisora to czołówka ok, ale Witalija nie pokona.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-08-2013, 04:59 PM
Post: #133
RE: Dereck Chisora
Powtórka z rozrywki. Witalij pewne PTS. Chisora musiałby znokautować Kliczkę, bo nie oszukujmy się, sędziowie nie dadzą przegrać Witalijowi w jednej z jego ostatnich walk. A czy Chisora posiada taki cios i umiejętności, aby położyć Ukraińca? Wątpię...
Jednak nie sądzę, by do takiej walki doszło. Wg mnie, walka z Charrem ostatnią walką w karierze Wita.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-08-2013, 05:05 PM
Post: #134
RE: Dereck Chisora
Też nie widzę szans Derecka w rewanżu.
Ale Chisora podobno celuje w młodszego z braci.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-08-2013, 06:45 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-08-2013 06:45 PM przez Pakman.)
Post: #135
RE: Dereck Chisora
Naprawdę żałuję, że nie doszło w wyznaczonym terminie do walki Wład-Chisora. Dereck z formą z walki z Witkiem byłby naprawdę dużym zagrożeniem. Wiadomo, że starszy Kliczko był kontuzjowany, ale nie zmienia to faktu, że Chisora dał wtedy kapitalny pojedynek. W mojej opinii w tamtym czasie tylko K2+Haye mogli go pokonać. Jego styl byłby dla Władimira sporym utrapieniem. W chwili obecnej taki pijedynek to mismatch. Rewanż z Witkiem również.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-08-2013, 06:02 PM
Post: #136
RE: Dereck Chisora
Gerber dla Chisory.
I dobrze.. Niech w końcu Dereck poczuje smak zwycięstw. Wielu czołowych ciężkich obija bumów i emerytów a Del Boy brał to co mu dawali. To , że ma jaja już pokazał. Teraz niech pnie się w rankingach i szuka pasa.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-08-2013, 06:22 PM
Post: #137
RE: Dereck Chisora
Ja tam ciekawy jestem Gerbera. Zapowiadał się nieźle, do walk ze Sprottem. Wtedy wszystko "stanęło". Tak naprawdę to ostatnia szansa Edmunda, dlatego liczę, że małe to małe, ale jednak jakieś problemy Chisorze sprawi.
Faworytem oczywiście Angik bez dwóch zdań. Taki Gerber w sumie solidne ciężki byłby dla wielu prospektów niełatwym egzaminem, a dla Anglika będzie jednym z łatwiejszych testów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-08-2013, 06:24 PM
Post: #138
RE: Dereck Chisora
On sam jest prospekt. I wszystko przed nim.
@kubala
Gerber ma 25 lat Tongue

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-08-2013, 06:35 PM
Post: #139
RE: Dereck Chisora
Szczerze to nie wiedziałem, myślałem, że jest trochę starszyTongue, ale myślę, że jednak walki ze Sprottem odcisnęły na nim swoje piętno, widać, że nie ma talentu na miarę najlepszych bokserów HW. Dla mnie byłby ciekawym rywalem dla takiego Szpilki, choć na dziś dzień Artura stawiam wyżej niż Gerbera.
Myślisz, że sprawi jakieś problemy Chisorze?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-08-2013, 06:54 PM
Post: #140
RE: Dereck Chisora
Co on może zrobić Chisorze? Nic...to nie ten poziom.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości