Ankieta: Kto wygra? Kliczko czy Fury?
Kliczko przez KO
Kliczko na punkty
Remis
Fury przez KO
Fury na punkty
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Władimir Kliczko vs Tyson Fury
12-11-2015, 07:58 PM
Post: #161
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
Bardzo nie lubię Włada ale w tej potyczce nie ma innej możliwości jak walka zakończona przed czasem dla Ukraińca.
Pan Punching Himself to dla mnie bokserska miernota , która wspięła się na "szczyt" tylko dzięki swojemu wielkiemu wzrostowi i mocnej gębie, dzięki której wzbudza zainteresowanie. Jego pozycja na Boxrec (3) dla mnie jest wielce wątpliwa i w jego rozpisce nie widzę nikogo wielkiego poza Chisorą , który chyba nie był zbyt dobrze przygotowany w tych potyczkach.
Stawiam albo "zabawę" Włada przez 10 rund bo przecież trzeba udowodnić w ringu ,że czekała go najtrudniejsza walka w życiu albo szybkie KO do końca 3 rundy .
Sory za poniższy Gif ale zapamiętam go na zawsze ...
[Obrazek: Fury.gif]

[Obrazek: 1c9c082c5f9efc8f2.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2015, 08:24 PM
Post: #162
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
(12-11-2015 07:58 PM)tysiok napisał(a):  Bardzo nie lubię Włada ale w tej potyczce nie ma innej możliwości jak walka zakończona przed czasem dla Ukraińca.

Ja z kolei lubię Włada, ale też myślę, że skończy się to czasówką. Oby tylko potrwało to dłużej niż z Pulewem.

(12-11-2015 07:58 PM)tysiok napisał(a):  Pan Punching Himself to dla mnie bokserska miernota , która wspięła się na "szczyt" tylko dzięki swojemu wielkiemu wzrostowi i mocnej gębie, dzięki której wzbudza zainteresowanie.

Żeby być w ścisłej czołówce wagi ciężkiej to sam wzrost i mocna gęba to trochę mało nie uważasz? Tu trzeba też posiadać umiejętności na określonym poziomie.

(12-11-2015 07:58 PM)tysiok napisał(a):  Jego pozycja na Boxrec (3) dla mnie jest wielce wątpliwa i w jego rozpisce nie widzę nikogo wielkiego poza Chisorą , który chyba nie był zbyt dobrze przygotowany w tych potyczkach.

Zostawmy na boku boxrec bo to nieistotne, które tam ma miejsce. Poza Chisorą pokonał też Johnsona, Hammera i Cunninghama. Oczywiście słabo to wygląda przy dokonaniach Kliczki, ale jednak z kimś tam już znanym wygrywał Tongue.

(12-11-2015 07:58 PM)tysiok napisał(a):  Sory za poniższy Gif ale zapamiętam go na zawsze ...
[Obrazek: Fury.gif]

Oj tam czepiasz się. Władek też się uderzył w walce z Jenningsem.



A tak w ogóle to co tam u Solisa słychać???
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-11-2015, 02:30 PM
Post: #163
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
(12-11-2015 08:24 PM)Martin napisał(a):  A tak w ogóle to co tam u Solisa słychać???

Kompletna cisza , można tylko domniemywać...

[Obrazek: 1c9c082c5f9efc8f2.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2015, 04:35 PM
Post: #164
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
A co ma być słychać? To co słychać w McDonaldzie, bo Solis tam teraz przebywa przez większość dnia.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-11-2015, 10:17 AM
Post: #165
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
Kliczko vs Fury - w programie The Gloves are Off. Zgadnijcie kto miał więcej do powiedzenia Wink.



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-11-2015, 09:53 PM
Post: #166
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
Wietnam, Redd stronę wcześniej zamieścił już ten filmik z arbuzem. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-11-2015, 09:59 PM
Post: #167
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
Rzeczywiście, , nie zauważyłem, .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2015, 10:20 AM
Post: #168
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
Choć nie ma go jeszcze formalnie na rozpisce to jednak ma wystąpić na gali Hughie Fury, mimo iż walczył w sobotę, ale szybciutko uporał się z Emilio Zarate nokautując go już w drugiej rundzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2015, 11:14 AM
Post: #169
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
Ciekawe kogo mu dadzą za rywala. Też pewnie jakiegoś słabszego gościa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2015, 02:55 PM
Post: #170
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
Jak te plotki z walką Michała Syrowatki na tej gali? Jeśli by miał szansę zaboksować, to chyba po raz pierwszy mielibyśmy ciekawy undercard podczas walki jednego z Kliczków.
Bo kolejno:
Władimir Kliczko - Tyson Fury
Iago Kiladze - Murrat Gassijew
Hughie Fury
Michał Syrowatka

Byłoby całkiem smakowicie Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości