Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fonfara vs Cleverly
11-10-2015, 01:54 PM
Post: #31
RE: Fonfara vs Cleverly
CLeverly jest większy wyzwaniem bo jest prawdziwym półciężkim + potrafi się ruszać w ringu. Ale to ciągle nie jest poziom np. Chillemby, który faktycznie byłby niewygodny.

Ja nie wiem jakie atuty stracił Cleverly w cruiser. Przecież to ani puncher, ani demon szybkości...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2015, 02:38 PM
Post: #32
RE: Fonfara vs Cleverly
Nie jest ani demonem szybkości, ani puncherem to prawda. Jednak miałem wrażenie, że w półciężkiej te elementy stały u niego na wyższym poziomie, podobnie jak ta ruchliwość, o której wspomniałeś. Porównując jego pierwszą walkę z Bellew, a tą trzecią, to można odnieść wrażenie, że oglądamy innego pięściarza. Być może to też wynika z jego wieku oraz lekkiego rozbicia po walce z Kowaliewem, ale w sumie nie ma powodów, żeby tak sądzić, ponieważ w junior heavyweight zawsze prezentował się przyzwoicie i dużo lepiej niż w cruiser. Tak naprawdę przekonamy się, jak to z nim jest już w piątek w nocy. Teraz możemy jedynie gdybać.

Ja nie twierdzę też, że Andrzej przegra, czy coś w tym stylu. Wciąż rozkładam siły 70-30 dla Fonfary, ale niektórzy dziennikarze dopisują Polakowi już cenny skalp do rekordu. Z tym się nie zgadzam. Nie porównuję też go przecież do Chilemby, bo to sporo słabszy zawodnik. Tam stawiałbym szanse Polaka 45-55 dla Isaaca.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-10-2015, 02:29 PM
Post: #33
RE: Fonfara vs Cleverly
Dobre wieści panowie !!!
Fonfara vs Cleverly na żywo w tvp 1 Smile
http://m.satkurier.pl/120615-161710-walk...rly-w-tvp1

16/17 października TVP Sport, sport.tvp.pl godz. 2:45 na żywo
TVP1 godz. 3:40 na żywo

17 października TVP Sport godz. 8:30-powtòrka
18 października TVP Sport godz. 16:30-powtòrka

Skomentują ją z USA: Sebastian Szczęsny wraz z Arturem Szpilką –
Studio poprowadzi Marek Rudziński. Telewizja Polska pokaże także wcześniejszą walkę podczas gali z Chicago:
Kohei Kono – Koki Kameda (waga supermusza).


super, .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-10-2015, 04:08 PM
Post: #34
RE: Fonfara vs Cleverly
Szpilka komentatorem? Serio? Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-10-2015, 04:52 PM
Post: #35
RE: Fonfara vs Cleverly
No,razem ze Szczęsnym prosto z Chicago.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-10-2015, 04:54 PM
Post: #36
RE: Fonfara vs Cleverly
Komentarz ciekawszy niż gala Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-10-2015, 05:28 PM
Post: #37
RE: Fonfara vs Cleverly
Haha, no Szpilce chyba spodobało się "ekspertowanie" i "analiza" walk w polsacie. Borek mu kiedyś pocisnął, że rośnie z niego ekspert. Pewnie w to uwierzył. Może chociaż będzie wesoło, bo Szczęsny trochę mi zamula.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-10-2015, 09:04 AM
Post: #38
RE: Fonfara vs Cleverly
Zapraszam do obejrzenia mojej analizy porównawczej obydwu rywali na http://www.bokserzy.cba.pl

Oczywiście każdy może taką analizę przeprowadzić, dowolnie dobierając sobie elementy do punktowania i przyznając punkty, wskutek czego może dojść do całkiem odmiennej prognozy. Chcę jednak podkreślić, że do swojej analizy zabrałem się bez żadnych wstępnych założeń, kto ma mieć więcej punktów i sam się zdziwiłem, że wyszła mi tak wyraźna przewaga Fonfary. Patrzę teraz na tę walkę bardziej optymistycznie, niż przedtem i sądzę, że to Fonfara bardziej nie leży Cleverly'emu niż na odwrót.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-10-2015, 04:10 PM
Post: #39
RE: Fonfara vs Cleverly
Ja nie lekceważę Cleverlego, ale nie wyobrażam sobie by Andrzej go nie skończył przed czasem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-10-2015, 04:55 PM
Post: #40
RE: Fonfara vs Cleverly
Dobra analiza. Szybkość u Fonfary była poważnym mankamentem, ale ostatnie walki napawają optymizmem, co z resztą uwzględniłeś w ocenach. Fajnie się czytało. Boję się, że Cleverly może napsuć sporo krwi Fonfarze, jak np. Campillo, ale raczej mniej się boję, a bardziej wierzę w to, że Andrzej wyjdzie tak świetnie przygotowany jak do Chavez'a i stanie się to normą u Polaka. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości