Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Joseph Parker vs Bowie Tupou
23-06-2015, 03:54 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-06-2015 03:54 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #1
Joseph Parker vs Bowie Tupou
Jednak zmiana przeciwnika dla Parkera. Japończyk ponoć się wystraszył i 1 sierpnia na gali w Invercargill Parker zawalczy ze swoim pierwszym poważnym zawodowym wyzwaniem - Bowie Tupou.

Nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy. Tupou to doświadczony pięściarz, który może Parkerowi sprawić spore problemy. A Wy jak uważacie? To dobry ruch menadżerów Parkera? Czy może za wcześnie na taką walkę dla Josepha?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2015, 04:45 PM
Post: #2
RE: Joseph Parker vs Bowie Tupou
To jest ciekawe zestawienie i ma dodatkowy smaczek. Parker pochodzi z Samoa, a Tupou z Tonga. Na ile udało mi się zorientować, to bardzo iskrzy pomiędzy kibolami rugby z tych obydwu państewek, którzy obrzucają się nawzajem błotem na forach sportowych. Rugby to najpopularniejszy sport w krajach Oceanii, a może mają pomiędzy sobą jeszcze jakieś historyczne zaszłości. W każdym razie z marketingowego punktu widzenia taka walka to strzał w dziesiątkę.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2015, 04:46 PM
Post: #3
RE: Joseph Parker vs Bowie Tupou
Hugo, a uważasz, że Parker może się potknąć na tej walce? Czy też mimo wszystko przejdzie przeszkodę?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2015, 04:58 PM
Post: #4
RE: Joseph Parker vs Bowie Tupou
Tupou raczej ma szklaną szczękę, więc Parker przez ko to najbardziej prawdopodobny wynik. No, ale jak Tupou podejdzie do walki patriotycznie z nastawieniem, że "żywcem mnie nie wezmą", to może być ciekawie.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2015, 05:24 PM
Post: #5
RE: Joseph Parker vs Bowie Tupou
(23-06-2015 04:58 PM)Hugo napisał(a):  Tupou raczej ma szklaną szczękę,

A z gęby, na pierwszy rzut oka wygląda wręcz przeciwnie. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2015, 05:28 PM
Post: #6
RE: Joseph Parker vs Bowie Tupou
Bardzo dobrze jest prowadzony Pakrer. Bez szaleństw, ale też bez wciskania kitu z totalnymi bumami. Do tego sparingi w Kliczką. Na prawdę świetna robota, oby się tylko z czymś nie pośpieszyli.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2015, 07:43 PM
Post: #7
RE: Joseph Parker vs Bowie Tupou
Tupou nie jest oczywiście leszczem, ale bez przesady, Parker je go na śniadanie. Jeśli Joseph nie wygra tej walki przez KO to będzie to dla mnie zaskoczenie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2015, 07:52 PM
Post: #8
RE: Joseph Parker vs Bowie Tupou
Zależy w jakiej formie wyjdzie Tupou, bo ostatnio z tym chyba kiepsko. Facet w ostatniej walce ważył 285 lbs (aż o 30 więcej niż w walce z Jenningsem) i mordował się 10 rund z jakimś no - name. Jak będzie tak dysponowany to Parkera czeka łatwa, szybka i przyjemna robota. Jeżeli jednak przygotuje się i wyjdzie w dobrej formie, to Joseph może trochę się pomęczyć. Ale i tak stawiam czasówkę na Tupou - innego scenariusza nie przewiduję.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2015, 10:26 PM
Post: #9
RE: Joseph Parker vs Bowie Tupou
Walka tuż tuż. Czy są jakieś wieści na temat Tupou w jakiej jest formie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-07-2015, 01:05 PM
Post: #10
RE: Joseph Parker vs Bowie Tupou
Tupou wniósł na ważeniu 20 funtów mniej niż przed poprzednią walką.





Chociaż nadal nie wiem jakim cudem on waży 120 kg, nie wygląda nawet na 110.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości