Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Izuagbe Ugonoh
15-07-2019, 02:26 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-07-2019 02:26 PM przez fext.)
Post: #231
RE: Izuagbe Ugonoh
I dobrze, mam nadzieję że wytrwa w swoim postanowieniu. Do tego żadnego KSW, bo tam byłaby jeszcze gorsza katastrofa. Dla każdego stójkowicza parter to kondycyjna tragedia, zupełnie inny typ wysiłku. Nawet zawodnicy, którzy bez problemu wytrzymują 12-rundowe pojedynki po kilku minutach parteru stają się zombiakami. Izu ze swoją kondycją może walczyć co najwyżej z przeciwnikami pokroju tego aktora spoliczkowanego przez Szpilkę. Ale mogą go wziąć do "Underdog 2", jedynka była okropnym gniotem, ale słyszałem, że chcą nakręcić drugą część, Izu w sam raz by się nadał, bo jest bystry, wygadany i aktorsko sto razy mniej drewniany od Chalidowa, który w filmach powinien odtwarzać wyłącznie role "posągu brodacza" Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-07-2019, 04:18 PM
Post: #232
RE: Izuagbe Ugonoh
Jednym słowem mówiąc nie zginie Izu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-07-2019, 09:01 PM
Post: #233
RE: Izuagbe Ugonoh
Ja bym go widział w polityce. Na początek jako np. prezydenta jakiegoś dużego miasta, a potem nawet kandydata na prezydenta RP. Ma dużo zalet: ładnie wysławia się po polsku, zna języki obce, jest wysoki i przystojny. Taki wybór zostałby dobrze odebrany w świecie. Przebilibyśmy Amerykanów, którzy bladego mieszańca nazywali "pierwszym czarnoskórym prezydentem". Poprawność polityczna byłaby zachowana i nie musielibyśmy wybierać pomiędzy gejem, a lesbijką, na co się zanosi w niezbyt odległej perspektywie.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości