Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 4.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mateusz Masternak
15-09-2012, 09:31 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-09-2012 09:32 PM przez redd.)
Post: #21
RE: Mateusz Masternak
Quinonero pokonany
Masternak rozbijał Hiszpana, aż go poddano.
Mateusz pokazał dobry boks, najbardziej podobały mi się jego obrony barkiem i ciosy podbródkowe, które wyrządzał przeciwnikowi chyba najwięcej szkody. Do tego odchylenia na ciosy i błyskawiczne kontry prawym prostym. Ogólnie poukładany boks, bez jakiś większych mankamentów. Zabrakło mi jedynie ciosów na korpus. Do 3/4rundy Master ładnie obijał doły Hiszpana, później skupił się tylko na uderzeniach na głowę. Być może gdyby uderzał więcej na korpus rywal bardziej opadłby z sił i może zakończyłoby się na klasycznym ko. Ale to tylko taki detal. Quinonero wielkiej szkody Mateuszowi nie wyrządził, ale okazał się twardym i ambitnym przeciwnikiem. Walczył na 100% tak długo jak tylko mógł.

Teraz pora na walkę o EBU z Aleksiejewem. Powinien być ciekawy pojedynek,łatwo nie będzie, ale myślę, że Mateusz ma spore szanse na zwycięstwo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-09-2012, 10:16 PM
Post: #22
RE: Mateusz Masternak
Alexander, to dobry przeciwnik nie można go skreślać, był MŚ w amatorce, ma talent ale wpadka z Arslanem, troche razi.

A tak pozatym rodak Qunionero, dobrze sprał Britscha, Hiszpan może coś zdziałać w MW Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-09-2012, 03:20 PM
Post: #23
RE: Mateusz Masternak
Z Mateuszem mam dziwną sytuację. Nie lubię ani jego stylu bycia, zachowania a już na pewno jak się wypowiada. Nie pociąga mnie też jakoś szczególnie jako pięściarz. Nic do niego nie mam, żeby była jasność. To, że nie lubię w nim wielu rzeczy to nie znaczy, że mu coś zarzucam. A więc kontynuując nie lubię wielu czynników z nim związanych a jednak śledzę jego karierę i mu bardzo kibicuję. Tak samo mam z Pawłem Kołodziejem. Jedyna różnica to sposób wymowy, który bardziej mi leży. Obu życzę jak najlepiej. Dla Kołodzieja Hernandez/Ross a dla Mastera Aleksijev a później Mistrz - nie ważne jaki.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-09-2012, 03:48 PM
Post: #24
Bug RE: Mateusz Masternak
(17-09-2012 03:20 PM)Jerome napisał(a):  Z Mateuszem mam dziwną sytuację. Nie lubię ani jego stylu bycia, zachowania a już na pewno jak się wypowiada.
Ale za co konkretnie go nie lubisz? Masternak może i nie wzbudza emocji, może i jest trochę bezbarwny, ale negatywnych cech u niego nie zauważyłem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-09-2012, 04:08 PM
Post: #25
RE: Mateusz Masternak
@Metzger
Sposób wypowiadania się. To jest konkret. Mniej konkretne rzeczy to niepociągający boks.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-09-2012, 05:48 PM
Post: #26
RE: Mateusz Masternak
Jerome

Tak troche mówi, zachowuje się "pizdopodobnie" ale ogólnie to dobry pięściarz, młody i głodny sukcesu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-09-2012, 06:15 PM
Post: #27
RE: Mateusz Masternak
Właśnie o tym mówię. Jest jaki jest ale mu kibicuję.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-09-2012, 06:45 PM
Post: #28
Bug RE: Mateusz Masternak
(17-09-2012 05:48 PM)Bandit napisał(a):  zachowuje się "pizdopodobnie"
Niewiele wywiadów z nim widziałem i pewnie dlatego nie zwróciłem uwagi na jego "pizdowatość". Jednak jest sympatyczniejszy niż Włodarczyk i w ewentualnym ich pojedynku kibicowałbym młodemu. Bardzo chciałbym aby taki pojedynek doszedł do skutku. Rozruszałoby to polski zatęchły bokserski światek. W ogóle chciałbym aby polscy bokserzy nie bali się walczyć między sobą. Angole regularnie urządzają wojny domowe i ich boks bardzo się rozwija.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-09-2012, 06:48 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-09-2012 06:49 PM przez Jerome.)
Post: #29
RE: Mateusz Masternak
@Metzger
Podpisuję się pod tym. Diablo v Master może być świetnym pojedynkiem pod względem bokserskim. Dorzućmy do tego medialną otoczkę i mamy wielką walkę. Byłoby to świetne starcie a wygrany dużo by zyskał.

Co do nawiązania do Angoli to Chisora mógłby być dobrym rywalem na grudzień dla Adamka. Po serii porażek Tomek byłby w sumie nagrodą ale czy postawa w 3 przegranych pojedynkach jaką zaprezentował Del Boy nie jest wystarczająca? Adamek już miał kilka dużych walk w tym roku. Ta z Dereckiem byłaby powiedzmy tą lżejszą.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-09-2012, 06:58 PM
Post: #30
Bug RE: Mateusz Masternak
(17-09-2012 06:48 PM)Jerome napisał(a):  Co do nawiązania do Angoli to Chisora mógłby być dobrym rywalem na grudzień dla Adamka.
Zbyt duże ryzyko dla Adamka. Chisora to taki lepszy Arreola. W formie z walk z Heleniusem czy Witkiem mógłby rozbić Górala. Adamek na pewno wykręciłby się mówiąc, że patrzy w górę drabinki i nie interesuje go ktoś kto przegrał ostatnie kilka walk.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości