Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 1.6 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
18-09-2015, 03:43 PM
Post: #141
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
Jesli walki pan to tylko w kislu :v
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2015, 04:54 PM
Post: #142
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
Martin
Konflikt pewnie jest, temu nie przeczę, ale nie mogłem oprzeć się wrażeniu, że ten Puncher był zwyczajnie reżyserowany Tongue Oczywiście to tylko takie moje podejrzenia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2015, 04:59 PM
Post: #143
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
no ba @Kubala.,, Borek miał takie pytania specjalnie przygotowane, a Brodnickiej i Piątkowskiej, kazano dodawać od siebie , jeszcze bardziej dymu, ,, zgadzam się z tobą,
Miał być show, zrobiły trochę szumu, ,po walce pójdą na kawę, jestem pewny że ich teraźniejsza super nienawiść, to wytwór mediòw na potrzeby tej walki i ppv,
Znając życie, w Polsce mamy więcej niedzielnych kibiców, ppv sprzeda się i tak lepiej niż marność na marnośćiami Mosleya i Mayorgą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-09-2015, 01:14 PM
Post: #144
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
Walka Gargula vs Miszkiń zagrożona, ponieważ ten pierwszy cierpi na powikłania związane z anemią.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-09-2015, 01:39 PM
Post: #145
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
(21-09-2015 01:14 PM)redd napisał(a):  Walka Gargula vs Miszkiń zagrożona, ponieważ ten pierwszy cierpi na powikłania związane z anemią.

Nie szkodzi, trzeba mu tylko znaleźć odpowiedniego rywala np. z cukrzycą lub grużlicą. To jest w ogóle pomysł na galę. Anemik vs cukrzyk, bokser bez nerki vs bokser bez śledziony, bokser ze sraczką vs bokser z zaparciem, bokser świeżo po więzieniu vs bokser świeżo po szpitalu itd itp. Ciemny lud to kupi.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-09-2015, 01:41 PM
Post: #146
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
(21-09-2015 01:39 PM)Hugo napisał(a):  Nie szkodzi, trzeba mu tylko znaleźć odpowiedniego rywala np. z cukrzycą lub grużlicą. To jest w ogóle pomysł na galę. Anemik vs cukrzyk, bokser bez nerki vs bokser bez śledziony, bokser ze sraczką vs bokser z zaparciem, bokser świeżo po więzieniu vs bokser świeżo po szpitalu itd itp. Ciemny lud to kupi.

Nie wiem przypadkiem, czy nie podsunąłeś właśnie Polsatowi pomysłu na następne PBN w PPV Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-09-2015, 02:34 PM
Post: #147
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
Saleta bodajże nie ma nerki, wyciąć na szybko Adamkowi np. jelito i mamy taką atrakcję w walce wieczoru.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-09-2015, 02:44 PM
Post: #148
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
Żarty żartami, ale utrata nerki oznacza 35% uszczerbku na zdrowiu (wg tabeli PZU). Jest to inwalidztwo porównywalne z utrata jednego oka lub z umiarkowaną padaczką (kilka ataków miesięcznie). Jak można do walki wieczoru wystawić 48-letniego inwalidę przeciwko bysiowi, który rok temu klasyfikowany był w pierwszej 10. HW i zarzeka się, że "pokaże, ile może z siebie wykrzesać prawdziwy Adamek". Jeżeli zamiast towarzyskiego sparringu zobaczymy walkę na serio, to ona może się dla Salety źle skończyć.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-09-2015, 06:36 PM
Post: #149
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
Wiadomo, temat ogólnie nie do żartów. Ale w kontekście Salety akurat mam delikatny niesmak. Bo wychwalanie go i wystawianie na piedestał (swego czasu), bo "bohatersko" oddał córce nerkę i kręcenie na ten temat filmu, jest dla mnie komercyjnym żalem. Filmu nie widziałem, w historię się też nigdy nie zagłębiłem, więc może się pomylę, ale z jakiegoś zwiastunu tegoż filmu i czyiś opowiadań, kojarzę że pan Saleta zrobił to niezbyt chętnie, z jakby łaską (przynajmniej z początku) przez co stracił w moich oczach. Ot, bohaterski tatuś. (Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-09-2015, 01:58 PM
Post: #150
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
A jak się nazywał film o Salecie? Jest gdzieś dostępny w sieci?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości