Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co jeść przed Treningiem
11-03-2015, 08:59 PM
Post: #1
Co jeść przed Treningiem
Witam chłopaki udało się i już jeżdżę na treningi bokserskie byłem już 2 razy jeden lżejszy drugi ciężki dużo bieganie interwały itp mam mały problem . Mój plan dnia wygląda tak 6.30 sniadanie potem kolejny posiłek o 10.30-11 potem o 13 staram sie chociaż nie zawsze mi sie udaje zjescc 2 jabłka potem o 15.50 -16 jem duzy obiad i trenigni mam o 16.30 lub 17 i jak zjem taki obfity obiad to mam mało siły do biegania ciezko sie odycha itp poprostu nie czuję się lekki Big Grin i teraz jesc mniej na ten obiad bo przesunac go nie nie moge bo jak koncze prace to wtedy jem więc co radzicie Big Grin ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-03-2015, 10:56 PM
Post: #2
RE: Co jeść przed Treningiem
Skoro nie możesz tego podzielić na części to najprostszą metodą wydaje się podzielenie obiadu na dwie części.

Pamiętaj o warzywkach Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-03-2015, 11:36 PM
Post: #3
RE: Co jeść przed Treningiem
Ja uwielbiam trenować na tłuszczach, większość Przed treningiem daje kosmiczne ilości węglowodanów, a później odbija się to na treningu.
Jeśli trening masz w godzinach podwieczornych to przed treningiem jakiś lekki posiłek, a po reszta kcal.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-03-2015, 07:10 AM
Post: #4
RE: Co jeść przed Treningiem
Obfity obiad i to niecałą godzinę przed treningiem to raczej słaby pomysł, szczególnie przed treningiem bokserskim. Jest wtedy poczucie ciężkości i dużo łatwiej o mdłości przy skrajnym wysiłku. Lepiej zjeść coś lekkiego i niedużo przed, a cięższe i bardziej obfite rzeczy po.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-03-2015, 10:59 AM
Post: #5
RE: Co jeść przed Treningiem
Ok dzięki za pomoc Big Grin jak bede mial dietke to jakies 2 banany przed treningiem i po treningu reszte a poki co to bede jadl to co mi ugotuja w mniejszych ilosciach np samo mieso albo poł porcji zeby nie byc sytym ewentulanie jakies owoce Big Grin bedzie dobrze ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2015, 04:13 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-03-2015 04:15 AM przez Krzych.)
Post: #6
RE: Co jeść przed Treningiem
Możesz sobie np. zjeść kaszę jaglaną albo kukurydzianą z tymi bananami, to też jest bardzo lekkie. Z tym jest tak jak z przetrenowaniem, musisz poobserwować, w tym przypadku układ pokarmowy, i zobaczyć co powoduje u Ciebie poczucie ciężkości i dyskomfort podczas treningu, a co możesz spokojnie zjeść przed treningiem. Na pewno nic ciężkiego i żadnych produktów mlecznych bo powodują kolki, a czy dla Ciebie będzie lepiej zjeść jakieś owoce, czy jakąś kaszę, czy może jeszcze coś innego, to już musisz sam zbadać i popróbować.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-03-2015, 09:42 AM
Post: #7
RE: Co jeść przed Treningiem
No to już są takie oczywistości, że się nie je chwilę przed treningiem, ale jak się zje coś złego to nawet te 2 godziny nic tu nie pomogą i ten posiłek będzie miał negatywny wpływ na samopoczucie na treningu.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2015, 02:52 PM
Post: #8
RE: Co jeść przed Treningiem
A co z energią po lekkim posiłku? Nie macie wrażenia, że pod koniec treningu brakuje Wam siły, czy to ja sobie wkręcam? Probowaliście jakieś węglowodany rozpuszczalne przed treningiem?

http://www.pajacyk.pl/
http://automatybarowe.pl/ - edytor tekstu
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2015, 03:38 PM
Post: #9
RE: Co jeść przed Treningiem
Zależy jak długo trwa taki trening, jeśli mamy do czynienia z co najmniej godzinnym intensywnym treningiem organizmu to podaż dodatkowych węglowodanów w trakcie wysiłku jest więcej niż konieczna.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-04-2015, 08:50 AM
Post: #10
RE: Co jeść przed Treningiem
Gogolius
Dlaczego?

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości