Ankieta: Kto i w jaki sposób wygra walkę?
Pacquiao przed czasem (TKO, KO)
Mayweather Jr. przed czasem (TKO, KO)
Pacquiao na punkty
Mayweather Jr. na punkty
Remis
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
04-05-2015, 07:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-05-2015 07:14 PM przez Gogolius.)
Post: #1031
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Ja akurat patrzę na sygnę Jokera ze śmiechem. Zupełnie się z nią nie zgadzam, ale jest tak słodko przesadzona, że jak tu się nie uśmiechnąć Big Grin

Podsumowując te kilkadziesiąt godzin po walce (bo każdy o tym pisze, a nikt nie napisze wprost ocb Tongue):

- Manny twierdzi, że walczył z kontuzją. Na dodatek informacji o urazie prawego barku wyciekła z gymu i Floyd się o niej dowiedział. M.in. dlatego Money tak szarpał prawą rękę rywala w klinczach
- Manny uważa że zaboksował na 60% możliwości. Prócz kontuzji wymienia też brak dostępu do standardowych witamin i własnej wody. Nie dano mu także zgody na wykonanie zastrzyku przeciwbólowego tuż przed walką.
- chętnie zaboksowałby w rewanżu

- Floyd też nie walczył w pełni zdrowia, ciągnące się za nim kontuzje obu barków i dłoni wystąpiły także teraz, choć miały charakter lżejszych urazów

- walka osiągnie niebotyczny pułap sprzedaży PPV. W samych Stanach wynik ma spokojnie przebić granicę 4 milionów. Dla mnie ze względu koniunkturę, inicjatywę Haymona itd. ten rekord może utrzymać się kilkanaście jeśli nie kilkadziesiąt lat.

- w Polsce na żywo obejrzało walkę ponad 800 tysięcy osób (powtórkę ponad 900 tysięcy) - dla porównania Fonfarę z Chavezem oglądało ok. 250 tysięcy ludzi
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-05-2015, 07:27 PM
Post: #1032
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Podsumowując:
-Money potwierdził, że jest bokserem wybitnym, ścisłym topem P4P all time. Nie wiem co więcej musiałby zrobić, skoro pokonanie odwiecznego rywala co niektórym nie wystarcza.
-Manny nie potrafi pogodzić się z porażką, głupota jego psychofanów mu w tym nie pomaga. Mam nadzieję, że Maniek ochłonie i pogodzi się z porażką, jak na prawdziwego mistrza przystało.
-Walka była bardzo fajna, przynajmniej w moim odczuciu. Czułem dreszczyk emocji, zobaczyłem bardzo przemyślany boks w wykonaniu Mayweathera, który unieszkodliwił wszelkie atuty Mańka. Nie zawiodłem się ani trochę, takiej walki się spodziewałem i jestem z niej zadowolony.
-Rewanż nie jest potrzebny, walka rozwiała wszelkie wątpliwości.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-05-2015, 07:43 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-05-2015 08:08 PM przez Wietnam.)
Post: #1033
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Tvp:Dobra oglądalność walki Mayweather vs Pacquiao

Jak informuje nadawca, prawie 50 proc. udziału w rynku telewizyjnym miała walka Floyada Mayweathera juniora z Mannym
Pacquiao podczas gali w Las Vegas . Oglądał ją więc prawie co drugi Polak, który miał wtedy włączony odbiornik
telewizyjny. W szczytowym momencie walkę stulecia z soboty na niedzielę, z 2 na 3 maja br. śledziło w TVP1 i TVP Sport 1 mln 44
tys.
Mayweather wygrał z Pacquiao na punkty i w bokserskim ringu pozostaje niepokonany. Amerykanin wywalczył pasy WBC, WBA i
WBO wagi półśredniej. Walkę stulecia śledziło 804 tys. (średnia) widzów TVP1 (w szczytowym momencie 977 tys.), a udziały
wyniosły 47,24 proc. W TVP Sport natomiast pojedynek obejrzało prawie 63 tys. (peak 88 tys.), przy udziałach 2,25 proc.
Oprócz walki wieczoru, TVP pokazała także dwa wcześniejsze pojedynki: Wasyl Łomaczenko - Gamalier Rodriguez i Leo Santa Cruz -
Jose Cayetano (obie waga piórkowa). Oglądalność całej gali wyniosła 584 tys. (udziały 42,6 proc.) w TVP1 i prawie 39 tys. (2,73
proc.) w TVP Sport. Bardzo dobrze obejrzała się także powtórka walki Mayweather - Pacquiao w TVP1 (3 maja br. o godzinie 14:30)
- średnia 900 tys. (peak 1 mln 258 tys.), udziały 10,39 proc. - Między innymi dzięki dobrej oglądalności gali z Las Vegas TVP1 była w
niedzielę, 3 maja br. liderem - 14 proc. udziału w rynku telewizyjnym - czytamy w komunikacie (dane za TVP).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-05-2015, 07:49 PM
Post: #1034
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Chyba nawet Adamek nie miał takiej oglądalności w swoich walkach z USA sprzed Kliczki. Tam oscylowało chyba w okolicach 700 tys o ile pamiętam, na walkę z Grantem chyba.

Swoją drogą to żałosnych tłumaczeń ciąg dalszy:

"Pacman" w udzielonym wczoraj wywiadzie oświadczył, że przedstawiciele NSAC nie tylko nie zezwolili mu przed pojedynkiem na skorzystanie z zastrzyku znieczulającego, który miał uśmierzyć ból w jego kontuzjowanym ramieniu, ale także zabrali mu z szatni wodę i suplementy witaminowe. Pacquiao zasugerował ponadto, że informacja o urazie jego prawego barku wyciekła z NSAC do obozu Mayweathera, który zdobytą wiedzę miał wykorzystywać podczas walki.

Filipińczyk stwierdził, że wskutek kontuzji boksował sobotę na 60% swoich możliwości i chciałby otrzymać szansę na rewanż, gdy tylko dojdzie do formy.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-05-2015, 07:50 PM
Post: #1035
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Ciekawe z jakiego wzoru wyliczył to 60 % Big Grin
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-05-2015, 07:54 PM
Post: #1036
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Pewnie ze znajomości własnego organizmu...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-05-2015, 08:10 PM
Post: #1037
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Po prostu Floyd jest tak dobry, że każdy przy nim wygląda jakby dawał z siebie maksymalnie 60% choć tak naprawdę dają z siebie 100% ale są po prostu bezradni a ich atuty są niwelowane. Nie dziwię się Pakjało, że takie bzdury gada... to tak jak Joker tu w temacie. Tak bardzo go wkurzała bezradnosć Pakjało, że każdą jego wadę postanowił obrócić przeciwko Floydowi.
Słabe skracanie dystansu, wolne ręce - NIE! to Floyd uciekał.
Słaba aktywność - brak wody i witamin które mu zabrali w szatni
Mała ilosć ciosów - no przecież Manny ma kontuzje a Floyd chamsko to wykrozystał
i tak dalej...
Ja też się czasami tłumaczę kiedy jestem bezradny i chcę komuś na siłę pokazać, że moja bezradność to tylko przypadek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-05-2015, 08:13 PM
Post: #1038
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
@Crumb
#realtalk

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-05-2015, 08:15 PM
Post: #1039
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Mam nadzieję, że nigdy nie dojdzie do rewanżu bo wtedy psychofani Pakjało to dopiero będą się doszukiwać spisku "JAK MOŻNA DWA RAZY POD RZĄD OSZUKAĆ BOKSERA, NIESPRAWIEDLIWE, SPISEK"
A w przypadku nokautu "Matko musieli mu podać jakaś truciznę przed walką i wykończyła go trucizna a nie ciosy! SPISEK"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-05-2015, 08:23 PM
Post: #1040
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Nie będąc kibicem Floyda w bokserskim świecie jest naprawde przekichane.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości