Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jakie gry na xbox 360
12-02-2015, 02:56 PM
Post: #1
jakie gry na xbox 360
Witam wszystkich ...
Za kilka dni mój syn ma urodziny chciałbym kupić gry na Xbox 360 ostatnio dokupiłem mu do konsoli kinect a do tej pory nie miał żadnych gier oprócz sportów ale oczywiście syn mówi że to już dziecinada i w takie gry się nie gra i zastanawiam się jakie gry byłyby dobre dla siedmioletniego chłopca ... wiem że często gra u kolegów ale nie wiem w jakie gry pomyślałem o grze star wars co wy na to? powiedzcie mi jeszcze w jakim sklepie internetowym kupujecie gry?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-02-2015, 04:31 PM
Post: #2
RE: jakie gry na xbox 360
syn mówi
że to już dziecinada i w takie gry
się nie gra i zastanawiam się
jakie gry byłyby dobre dla
siedmioletniego chłopca
*
Jak na moje to dla takiego szkraba dobre by było nie kupowanie xboxa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-02-2015, 04:50 PM
Post: #3
RE: jakie gry na xbox 360
Hahahaha, chciałbym zobaczyć siedmiolatka, który mówi, że coś jest dziecinadą Big Grin Confused

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-02-2015, 05:10 PM
Post: #4
RE: jakie gry na xbox 360
Star Wars, ale takie: http://www.euro.com.pl/gry-xbox-360/luca...o_spo=true

Poza tym niech młody czyta książki czy nawet komiksy, rozwija wyobraźnię, znajdzie jakieś pasje, zajmie się sportem, a nie uzależnia się od ekranów. Jeśli już jednak musi, to gry z serii Lego, Rayman Legends, jakieś wyścigówki (Forza), Viva Pinata, Plants vs. Zombies: Garden Warfare, a jeśli bardzo potrzebuje wrażeń w postaci bijatyk, to ja bym się zgodził na Fight Nighta gdy mama nie patrzy, może złapie bakcyla do boksuBig Grin

Obawiam się jednak, że skoro nie wiesz w jakie gry gra u kolegów i mówi, że coś jest dziecinadą, to powyższe też będą "dziecinne", a u kolegów może pogrywać nawet w GTA.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-02-2015, 10:54 AM
Post: #5
RE: jakie gry na xbox 360
Moim zdaniem to śmieszne, że siedmiolatek tak się wypowiada na temat gier sportowychSmile mój chrześniak jest w podobnym wieku i akurat uwielbia gry sportowe, są tam biegi przez płotki, tenis, golf, rzutki czy kręgle i co najlepsze zabawę ma nie tylko dziecko, ale cała rodzina i do tego dziecko się rusza, a nie siedzi w jednym miejscu wpatrzone w telewizor.. ewentualnie można pomyśleć o jakiś grach przodowych, coś logicznego, nie psuje moralności dziecka i wymaga myśleniaSmile
Odpowiedz cytując ten post
13-02-2015, 01:26 PM
Post: #6
RE: jakie gry na xbox 360
Kup dziecku gta 5, niech się uczy od młodości co dobre.
Tongue

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-02-2015, 02:05 PM
Post: #7
RE: jakie gry na xbox 360
Ja sobie pogrywam w GTA na xboxie i mimo słabej grafiki gra daje dużo przyjemności.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-02-2015, 02:17 PM
Post: #8
RE: jakie gry na xbox 360
Kurde, ja mojemu siedmioletniemu chrzesniakowi kupuje proste planszówki a jak ju w cos gra na kompie to w Blobby Voley Big Grin

Bez zorientowania sie w ulubionych gatunkach gier to ciezko cos powiedziec ale sila rzeczy trzeba sie miescic w ramach wiekowych. Lego czy Rayman to swietne przyklady.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-02-2015, 02:27 PM
Post: #9
RE: jakie gry na xbox 360
Fight Night Champion i EA MMA, ,fajne spokojne gry.dla całej rodziny Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości