Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z wyższych kategorii wagowych
12-06-2018, 09:59 AM
Post: #1211
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Derwianczenko i Jacobs wyznaczeni do walki o pas IBF wagi średniej. Wg mnie obaj wezmą ten pojedynek - Derwianczenko doczeka się title-shota, a Jacobs chętnie powalczy o pas z kimś innym niż GGG.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-06-2018, 12:33 PM
Post: #1212
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Też nie widzi mi się ten pojedynek tym bardziej, że obaj mają jednego promotora i menedżera. Mówili co prawda, że jak będzie trzeba, jakoś to pogodzą, ale średnio to czuję.
Myślę, że Derewianczenko powalczy z Charlo, bo ten jest za Jacobsem w rankingu, a Jacobs zmierzy się z Canelo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-06-2018, 06:36 PM
Post: #1213
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Haye zakończył karierę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-06-2018, 06:56 PM
Post: #1214
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Mundial mundialem, ale dzisiaj wieczorem kilka ciekawych gal. Ja chyba wybieram podróż do Wielkiej Brytanii, gdzie będzie można oglądać kilka bardzo ciekawych brytyjsko-brytyjskich pojedynków. Co prawda sama walka wieczoru Josh Kelly - Kris George raczej ma dużego faworyta, to Nelson - Edwards, Gavin McDonnell - Hall i przede wszystkim Ritson - Hyland Jnr to ja liczę na arcyciekawe, wyrównane pojedynki. Bardzo lubię zresztą te mniejsze gale Hearna, zawsze odpowiedni poziom, emocje i fajna oprawa. Szczególnie warto zwrócić uwagę na walkę Ritsona z Hylandem Jnr - to może być piękne widowisko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-06-2018, 08:01 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-06-2018 08:02 PM przez kubala1122331.)
Post: #1215
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
O rany, straszna walka Albana Iqbala z Simonem Vallilym (cruiser). Sędziowie ogłosili remis, ja również punktowałem remis. Vallily nieco lepszy, ale dwa odjęte punkty zadecydowały. Oby bez rewanżu. Obaj mogą wracać do tarcia chrzanu. Jednak z gorszych walk, jakie widziałem na galach Hearna.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-06-2018, 11:21 PM
Post: #1216
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Josh Kelly porozbijał w siedem rund średniego Krisa George'a w Newcastle. Walka bez historii, ale mam jakieś wątpliwości, jeśli chodzi o boks Brytyjczyka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-06-2018, 03:22 AM
Post: #1217
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Vergil Ortiz to ciekawy chłopak. 10 zwycięstw, 10 przed czasem, najwięcej zawalczył 3 rundy. Dzisiaj uporał się z twardym Jose Salgado. Podobno domaga się walki z Mikeyem Garcią. Ma 20 lat. Trzeba go obserwować w przyszłości.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-06-2018, 08:29 AM
Post: #1218
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
W RPA Thulani Mbenge zdobył pas IBO w półśredniej, nokautując Diego Gabriela Chavesa w 7 rundzie. To 2 kolejna i 3 w sumie porażka przez nokaut Argentyńczyka, który kiedyś twardo stawiał się Thurmanowi i zremisował z Bradleyem. Chyba jego koniec.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-06-2018, 03:35 PM
Post: #1219
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Kolejny sukces odniósł australijski prospekt wagi cruiser Jai Opetaia. Wygrał w 2 rundzie z Kurtisem Pegoraro i poprawił swój bilans na 16(13) - 0. Powoli zbliża się do czołówki CW.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-07-2018, 11:35 AM
Post: #1220
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Ciekawa gala odbyła się wczoraj w Oklahoma City. W walce wieczoru Gilberto Ramirez pokonał wysoko na punkty Roamera Angulo, ale wcale nie było to dla niego łatwa walka. Dużo niższy, ale potężnie zbudowany Kolumbijczyk inkasował mnóstwo ciosów Meksykanina, ale nie robiły one na nim żadnego wrażenia. Za to jak Angulo trafiał, to Ramirez chwiał się, klinczował i "walczył o życie". Na szczęście dla niego takich czystych trafień Kolumbijczyka było bardzo niewiele, choć groźny był do ostatniego gongu.
Show skradli Alex Saucedo i Leonardo Zappavigna, którzy stoczyli "wojnę" w wadze super lekkiej. Dawno nie widziałem tak krwawej jatki. Meksykański prospekt był lepszym bokserem, ale nie umiał tego w pełni wykorzystać. W jednej z rund został strasznie zbity i chyba cudem przetrwał. Zappavigna był wcześniej liczony i w końcu poddany, bo nie tylko obficie krwawił, ale miał okropnie zapuchnięte oczy i prawie nic nie widział. Saucedo to jest talent, ale walczy praktycznie bez obrony, co dobrze skończyć się nie może. Jak trafi na jakiegoś osiłka, to zainkasuje ciężkie KO.
Fantastycznie zaprezentował się Robson Conceicao w super piórkowej. Rywala miał słabego, ale technika Brazylijczyka była jak z bajki, w dodatku poparta niezłą siłą ciosu.

W Uncasville Joe Smith Jr w półciężkiej znokautował w 1 rundzie Melvina Russella. Warto też zwrócić uwagę na prospekta HW Cassiusa Chaneya, który poprawił swój bilans na 13(7) - 0.

Niespodzianka w Sacramento. Podstarzały, 38-letni "prospekt" HW LaRon Mitchell zepsuł sobie perfekcyjny dotąd bilans 16(14) - 0 punktową porażką z journeymanem (ale solidnym) Rodneyem Hernandezem.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości