Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z wyższych kategorii wagowych
13-12-2017, 08:30 PM
Post: #1041
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Na razie trzy walki za nami (jednak o 19:00 zaczęły się walki). Ted Cheeseman łatwo na punkty pokonał Tony'ego Dixona, pokazał przy tym parę fajnych akcji, mnie szczególnie wpadły w oko dobrze funkcjonujące ciosy sierpowe. Potem Lawrence Okolie w drugiej rundzie znokautował ciosami na korpus buma z Portugalii, a na koniec Joe Cordina dość niespodziewanie przełamał twardego, umiejącego się bronić Lee Connely'ego, którego sędzia poddał w czwartej rundzie. Podoba mi się ten chłopak, nie jest może tak eksplozywny jak Benn czy Okolie, ale dla mnie to na razie materiał na najpoważniejszego pięściarza z tego grona. Widziałem wszystkie jego walki, ma to coś w sobie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-12-2017, 09:58 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-12-2017 10:27 PM przez kubala1122331.)
Post: #1042
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Mały szok na razie w walce Benna z jakimś bumem z Francji. Peynaud dwukrotnie rzucił Conora na deski w pierwszej rundzie i ten był na skraju nokautu. W drugiej trochę opanował sytuację, ale wciąż nie ma spacerku.

Nieprawdopodobna wojna Conora Benna z Francuzem! Więcej akcji i ciosów niż na niejednej gali. Benn raczej wygra, bowiem rzucił Peynauda w piątej i szóstej rundzie na deski, ale sam przyjął wiele potężnych mocnych ciosów. Ja na swojej karcie miałem remis. Ależ walka!

Hearn jaki spocony w wywiadzie, już widział te uciekające miliony z kariery Benna Big Grin

57-54 od sędziego Williamsa to jednak trochę wałek. Czwartą rundę Francuz wygrał zdecydowanie, druga i trzecia taka na styku, wiec jeszcze gospodarskie 56-55 bym bardziej zrozumiał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-12-2017, 10:39 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-12-2017 10:56 PM przez Hugo.)
Post: #1043
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Kogoś tak ostentacyjnie pewnego siebie jak Josh Kelly dawno w ringu nie widziałem. Ciekawe, czy zamiecie ring solidnym journeymanem Hamilcaro.

Król nokautu, czy tylko mistrz pantomimy?

Jednak wykończył rywala ciosami w korpus. Tylko pozazdrościc Brytyjczykom prospektów.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-12-2017, 10:59 PM
Post: #1044
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Chyba coś pomiędzy na razie. Myślę po prostu, że był świadomy o bezradności rywala w ataku. Oglądałem jego debiut z Jayem Byrne i z tego co pamiętam, był nieco bardziej uważny w defensywie. Ale dobry jest, trzeba przyznać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2017, 09:22 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-12-2017 10:10 PM przez kubala1122331.)
Post: #1045
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Robert Świerzbiński przegrywa na początku piątej rundy z Christianem Mbillim. Francuz rzucił Polaka na deskach w pierwszej i drugiej rundzie, jest niezły, efektowny, silny fizycznie i mocno bije. Urodził się w Kamerunie, więc można mniej więcej wyobrazić sobie, jak boksuje. Myślę, że warto na niego czasami spojrzeć.

Nudna walka Rivasa z Enguemą, ale Kolumbijczyk pewnie wygrał wszystkie rundy. Nie widziałem go nigdy wcześniej, dzisiaj nie zrobił na mnie dobrego wrażenia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2017, 11:04 PM
Post: #1046
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Newfel Ouatah poddał się po ósmej rundzie z Johannem Duhaupas. Wyższy i mnie znany Francuz bardzo fajnie zaczął, wykorzystywał przewagę warunków i jak dla mnie wygrał dwa pierwsze starcia. Duhaupas coraz bardziej zaczął dochodzić do głosu, jego przewaga rosła z minuty na minutę, pod koniec ósmej rundy rzucił rywala na deski. Ten wstał, uratował go gong, ale do dziewiątej rundy już nie wyszedł.

Teraz Yvan Mendy. Mam nadzieję, że zgarnie ten pas WBC Silver i dostanie w końcu mistrzowską szansę, bo pod względem umiejętności to dla mnie TOP5 w wadze lekkiej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2017, 11:04 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-12-2017 11:42 PM przez Hugo.)
Post: #1047
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Johann Duhaupas wygrał przed czasem (RTD8) z Newfelem Ouatah.

@Kubala
Podaj streama, bo ja tylko czytam wiadomości z bloga jakiegoś gościa, co ogląda.

O.K. Już znalazłem.

1 runda zdecydowanie dla Arevalo, druga minimalnie. Meksyk przyszedł z piórkowej, wiec jest szybszy, ale Mendy chyba z czasem go rozbije.

Już się odwróciło. 2:2 po 4 rundach.

Mendy 4:2. Przewaga fizyczna robi swoje.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2017, 11:47 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-12-2017 11:49 PM przez kubala1122331.)
Post: #1048
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Bardzo podoba mi się boks Mendy'ego, nie potrafię wymienić wielu bokserów, którzy tak świetnie potrafią przyjąć atak na blok i błyskawicznie wyprowadzić z niego kontrę. U mnie 6-1 Mendy, chociaż druga runda mogła iść dla Meksykanina.

No i koniec w ósmej rundzie, właśnie po jednej z akcji z bloku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2017, 11:50 PM
Post: #1049
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Dobra 7 runda Meksyka, ale w 8 został znokautowany. Przyzwoity występ Mendy'ego.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2017, 11:53 PM
Post: #1050
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Życzę mu w 2018 roku walki o pas, zasłużył na to.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości