Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Steve "USS" Cunningham
12-02-2012, 03:07 PM
Post: #21
RE: Steve "USS" Cunningham
Właśnie to jest największy minus USS-szczęka. Już prędzej w HW bym widział na chwilę obecną rzadko walczącego, ale dosyć solidnego Jones'a.

Boks - nie dzieli nas a łączy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-02-2012, 07:03 PM
Post: #22
RE: Steve "USS" Cunningham
Steve w HW? Juz przed walkami z Hernandezem to byl lipny pomysl. Teraz to chyba nawet on o tym nie mysli..

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2012, 09:49 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-07-2012 09:50 AM przez redd.)
Post: #23
RE: Steve "USS" Cunningham
Cytat:Dwukrotny mistrz świata wagi junior ciężkiej, Steve Cunningham (24-4, 12 KO), podpisał kontrakt z grupą Main Events, która promuje również m.in. Tomasza Adamka (46-2, 28 KO).

No to znamy już rywala Adamka na grudzieńCool
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2012, 09:57 AM
Post: #24
RE: Steve "USS" Cunningham
@redd
Też mi się tak wydaje. I teraz zacznę trochę narzekać, bo o ile na wrzesień byłby to dobry rywal, to na grudzień, gdzie "ma to być coś niesamowitego" Steve średnio mi pasuje... Chociaż z drugiej strony, to może być niezła walka.

Swoją drogą, to HBO zaakceptuje na PPV (raczej) past prime Cunninghama?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2012, 09:59 AM
Post: #25
RE: Steve "USS" Cunningham
@Szakal
Walka Adamka w grudniu będzie pokazywana przez telewizję NBC a nie HBO.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2012, 10:00 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-07-2012 10:01 AM przez Jerome.)
Post: #26
RE: Steve "USS" Cunningham
@redd

Nie no nawet ja przy ostatniej niechęci i sceptyczności do przyszłości Tomka to nie sądzę aby Cunn był brany pod uwagę chociażby do czasu zdobycia tytułu Tongue

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2012, 10:04 AM
Post: #27
RE: Steve "USS" Cunningham
@AdamekFightPL
Rzeczywiście, porąbało mi się trochę... Po prostu czytając słowa Duvy o "wielkim evencie, historycznym wydarzeniu" i tak dalej od razu mam przed oczami galę organizowaną przez HBO.

Bo faktycznie, to NBC pokazuje tę walkę. W takim wypadku "Cunn" jako rywal przejdzie na pewno.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2012, 10:25 AM
Post: #28
RE: Steve "USS" Cunningham
Duva mówi, że przy podpisywaniu kontraktu Steve od razu zapytał o Adamka. Ta mówi, że teraz ta walka wydaje się naturalna i w przyszłym roku powinniśmy się jej spodziewać. Już bym wolał Adamka obejrzeć z Oscarem Rivasem niż z Glassninghamem. Tracę co raz więcej wiary w Adamka... miał być eliminator IBF, potem dwie walki na HBO (myślałem o Mitchellu i Arreoli, z którym rewanż wolę niż ze Stevem) i Władimir. To prawda, że od razu nie wierzyłem w powodzenie tego planu ale i tak liczyłem, że ktoś się go będzie trzymał a tu g**no.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2012, 07:46 PM
Post: #29
RE: Steve "USS" Cunningham
A ja akurat chętnie bym zobaczył rewanż, bo on się jednak Cunnowi należał wcześniej, ale go wtedy nie dostał to lepiej późno niż wcale.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2012, 07:55 PM
Post: #30
RE: Steve "USS" Cunningham
@Maverick
Steve leżał 3 razy. Dlaczego więc Adamek miałby mu iść na rękę? Zdeklasował go i moim zdaniem nie trzeba nic wyjaśniać.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości