Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Steve "USS" Cunningham
19-10-2014, 04:38 PM
Post: #61
RE: Steve "USS" Cunningham
Steve jak zwykle dał zajebistą walkę.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-10-2014, 04:45 PM
Post: #62
RE: Steve "USS" Cunningham
Cunningham vs Visinia
1.10-9
2.10-9*
3.10-9
4.10-9
5.8-10
6.10-9
7.10-9
8.THE END
- - - - - - -
68 - 64 USS

Pokaz boksu Steve'a Cunninghama, choć nie oszukujmy się - Visinia boksersko jest słaby, próbował ugrać coś warunkami i siłą, ale szybko skończyło mu się powietrze. Cunningham wykorzystał przewagę szybkości, zaawansowanie techniczne i szkolił rywala znakomitym jabem, szybkimi seriami, absolutnie nie unikał walki i szedł jak po swoje. Natu był groźny w walce w półdystansie, widać było, że jest zdecydowanie silniejszy, ale brak ciosów prostych sprawiał, że musiał on szukać walki z bliska, co średnio mu się udawało, skracanie dystansu też jest mu obce. Świetna dyspozycja Cunninghama, wyraźne i pewne zwycięstwo nad takim klocem na pewno zasługuje na szacunek.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-10-2014, 05:20 PM
Post: #63
RE: Steve "USS" Cunningham
@Sander
Jasne, że oglądałem Wink Steve daje zajebiste walki w HW. Kto by pomyślał, że po 2 porażkach z Hernandezem sprawiający wrażenie wypalonego i porozbijanego Cunn będzie dawał tyle emocji? Jak usłyszałem, że Cunn idzie do HW to pukałem się w czoło, a tymczasem taka niespodzianka.

W sumie bardzo fajne zestawienie, dwie skrajności. Z jednej strony szybki, techniczny, finezyjny Steve z drugiej silny jak tur, ale strasznie surowy Visinia. Taki przeciwnik był dla USS niewygodny z powodu tego, że byłwłaśnie bardzo silny fizycznie. Wiadomo było, że Steve będzie szkolił rywala, ale gdy ten przejdzie do ataku, to z racji siły może być bardzo groźny. Nokdaun nie wynikał z tego, że Cunn był naruszony, tylko źle stał na nogach i dostał cios... w bark, który wytrącił go z równowagi. Visinia wyszedł wygrać, w piątej rundzie zbyt się podniecił, przeliczył znaczenie kd i wystrzelał się. Cunn ładnie strzelał seriami, fajnie potrafił skontrować, ogólnie zawalczył niegłupio i efektownie. Jak na walkę w stylu: "na podtrzymanie aktywności" bardzo przyjemnie się oglądało.

Kto teraz dla USS? Powinien dostać teraz coś dużego - bardzo chciałbym zobaczyć go z Głazkowem. W takiej konfrontacji postawiłbym na Steve'a.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-12-2014, 10:35 PM
Post: #64
RE: Steve "USS" Cunningham
USS vs Glazkov na gali Kovalev - Pascal ! Smile
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-12-2014, 10:40 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-12-2014 10:42 PM przez Sander.)
Post: #65
RE: Steve "USS" Cunningham
Ale zajebiste info. Stawiam na lekcę boksu jakiej USS udzieli Głazkowowi.

Ale to juz potwierdzone? Jakiś link? Tongue

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-12-2014, 10:46 PM
Post: #66
RE: Steve "USS" Cunningham
O kurde! o kurde! Big Grin ale zajebiście : )

w sumie to normalne, bo przecież Kovalev, Glazkov i USS są promowani przez Duvę. Ale świetna sprawa <podjara>

USS robi Glazkova, tylko wałek może go powstrzymać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-12-2014, 11:05 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-12-2014 11:06 PM przez redd.)
Post: #67
RE: Steve "USS" Cunningham
(19-10-2014 05:20 PM)redd napisał(a):  Kto teraz dla USS? Powinien dostać teraz coś dużego - bardzo chciałbym zobaczyć go z Głazkowem. W takiej konfrontacji postawiłbym na Steve'a.

Widać Duva czyta forum i zrobiła mi przedwczesny prezent mikołajkowy Smile

Świetna wiadomość. Cunn jest w stanie przeszkolić Głazkowa i wyraźnie wygrać. Jak się nie podpali, nie będzie się bił, zawalczy jak z Adamkiem II to jest w stanie solidnie ograć Ukraińca. Lotny na nogach Cunn powinien nie pasować Głazkowowi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2014, 12:08 AM
Post: #68
RE: Steve "USS" Cunningham
Mam nadzieję, że nie zwałują Steve z zawodnikiem ME. Bo już była jedna walka gdzie wyszkolił rywala, a Kasia wydrukowała wynik.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2014, 09:29 AM
Post: #69
RE: Steve "USS" Cunningham
KrychuTMT chodzi Ci o tę walkę z Adamkiem w HW?

A kiedy będzie cała ta gala...? Jako półjanusz Big Grin walkę Cunninghama z Głazkowem z przyjemnością bym sobie zobaczył. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2014, 12:33 PM
Post: #70
RE: Steve "USS" Cunningham
Data gali jeszcze nieznana Wink

Walka USS - Car mialaby byc eliminatorem z ramienia IBF do Kliczki bo USS jest 6-ty a Glazkov to nr 2 tej federacji w HW. Super jakby Cunn wygral i zarobil fajny hajs za tittleshota.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości