Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawostki z polskiego podwórka
10-06-2015, 01:03 PM
Post: #31
RE: Ciekawostki z polskiego podwórka
Za to aż 7 Polaków jedzie na Igrzyska Europejskie. Mam nadzieję, że wstydu nie przywiozą tylko jakieś medale i walki które będzie warto wspominać. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-06-2015, 05:39 PM
Post: #32
RE: Ciekawostki z polskiego podwórka
Wywiad z gościem, w którego [jeszcze] wierzę, mimo ostatnich niepowodzeń:




W Białymstoku trenuje wspólnie z Zimnochem. Ponoć ciężko. Mam nadzieję, że z chłopaka będzie jeszcze jakiś chleb. Wink Ale z tego, co się orientuję to na IO już chyba nie ma szans.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2015, 04:36 PM
Post: #33
RE: Ciekawostki z polskiego podwórka
Mateusz Polski awansował do półfinału Igrzysk Europejskich pokonując dwukrotnego wicemistrza Europy - Wazgena Safariantsa! Wow. Panowie będą mieć medal, bo Panie zdaje się, że mają już trzy zapewnione. Teraz tylko pytanie jakiego koloru będą?

Tak szczerze, to nie wierzyłem że stać nas na jakiś medal. A tu okazuje się, że nie jest tak źle. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2015, 07:47 PM
Post: #34
RE: Ciekawostki z polskiego podwórka
Cieszą takie informacje, oby takich jak najwięcej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-08-2015, 03:44 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-08-2015 03:44 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #35
RE: Ciekawostki z polskiego podwórka
Z Mistrzostwami Europy już po pierwszej walce pożegnał się Paweł Wierzbicki. Nasz najlepszy ciężki w amatorce. Confused
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-08-2015, 06:22 PM
Post: #36
RE: Ciekawostki z polskiego podwórka
Po latach posuchy w końcu mamy medale na ME. Sprawcami tej pięknej niespodzianki są Jabłoński i Jakubowski. Wink

Zaczęło się źle ale kończy się bardzo dobrze. Czy wie ktoś czy medale z ME są przepustką na IO?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-08-2015, 06:34 PM
Post: #37
RE: Ciekawostki z polskiego podwórka
Nie, są przepustką na MŚ.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-08-2015, 04:17 PM
Post: #38
RE: Ciekawostki z polskiego podwórka
Chłopaki są w finale, biorąc pod uwagę warunki w Polsce to osiągnęli ogromny sukces.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-08-2015, 05:31 PM
Post: #39
RE: Ciekawostki z polskiego podwórka
Super sprawa! Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-08-2015, 05:37 PM
Post: #40
RE: Ciekawostki z polskiego podwórka
Przypominam, że zwycięzca Mistrzostw Europy ma zapewniony udział w Igrzyskach Olimpijskich, więc chłopaki mają jutro walczyć o coś więcej niż tylko mistrzostwo Europy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości