Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tyson Fury
03-12-2015, 11:43 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-12-2015 11:46 PM przez pyra90.)
Post: #111
RE: Tyson Fury






Smile

[Obrazek: joe-louis-photo-01.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2015, 08:52 AM
Post: #112
RE: Tyson Fury
Fury oficjalnie pozbawiony pasa IBF, zostały WBO i WBA. Ja ciągle jestem zaskoczony takim postępowaniem, IBF pokazuje że twardo przestrzega swoich reguł, a tu jak nic prosiło się o wyjątek z okazji rewanżu z Władimirem. Mam nadzieję, że szybko dojdzie do unifikacji i Fury weźmie co jego bo pas mistrza świata HW nie może wisieć na biodrach Głazkowa czy Martina.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2015, 09:12 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-12-2015 09:38 AM przez BMH.)
Post: #113
RE: Tyson Fury
Nie bede plakal z powodu tej decyzji. Nawet powiem, ze chyba odpowiada mi taki stan rzeczy. Lada chwila to nie Glazkov/Martin, a Joshua zapewne zabierze IBF. Bedziemy wiec miec z tytulem Furego, kogos z trojki Wilder/Szpilka/Povetkin, no i jak mowie Joshue.Wink Nakreca troche interes krzykami, kazdy zaliczy po pare obron i potem zrobia PPV w HW jakiego dawno bokserski swiat nie widzial.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2015, 09:34 AM
Post: #114
RE: Tyson Fury
Final Fantasy Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2015, 01:34 PM
Post: #115
RE: Tyson Fury
Ja mam wolałbym wrońcu jednego mistrza Angry
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2015, 01:52 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-12-2015 01:52 PM przez Gogolius.)
Post: #116
RE: Tyson Fury
Ja też, dlatego trzymam kciuki za szybką walkę Fury-Glazkow oraz Povietkin-Wilder i na jesień unifikacje między zwycięzcami.

Choć niestety do Fury'ego może ustawić się Ortiz/Jennings -_-
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2015, 02:24 PM
Post: #117
RE: Tyson Fury
No to dla mnie IBF w HW zdegradowało się do poziomu BBU czy WBF. Jak Tyson napisał, mogą pisać petycje, zabrać pasy, ale tej nocy nie odbierze mu nikt. Mistrz HW jest tylko 1, reszta to posiadacze pasów.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2015, 02:36 PM
Post: #118
RE: Tyson Fury
Dla Tysona pasy to były tylko przekąską przed obiadem
Liczy się tytuł mistrza, w pełnej nazwie i kraśie,
Podobnie zresztą kwitował to wszystko Floyd.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2015, 03:35 PM
Post: #119
Bug RE: Tyson Fury
(09-12-2015 02:24 PM)KrychuTMT napisał(a):  No to dla mnie IBF w HW zdegradowało się do poziomu BBU czy WBF.
Bo przestrzegają zasad, które sami ustanowili? Ludziom nie dogodzisz. Jak federacje naginają własne zasady - źle, jak się ich trzymają - też źle.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2015, 03:48 PM
Post: #120
RE: Tyson Fury
IBF postąpiło zgodnie ze swoimi przepisami, jednak póki mistrz IBF nie pokona Fury'ego to jego prestiż jest równy mistrzowi BBU czy WBF.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości