Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tyson Fury
02-12-2015, 04:09 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-12-2015 04:12 PM przez Metzger.)
Post: #101
Bug RE: Tyson Fury
(02-12-2015 12:09 PM)Terminator napisał(a):  Fury wakuje tytuły i zostawia sobie jeden pasek.
Ale w jakim celu miałby to robić? Po co pozbawiać się tak mocnych kart przetargowych? Im więcej pasów, tym silniejsza jego pozycja, a Fury jest sportowcem medialnym i bogatym, nie to co Pulew, który przed walką z Kliczką opłacił tylko jeden pas, aby zaoszczędzić. Zwakowany będzie tylko tytuł IBF jeżeli najbliższym rywalem Fury'egov nie będzie Głazkow.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-12-2015, 08:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-12-2015 08:14 PM przez Krzych.)
Post: #102
RE: Tyson Fury
Fury będzie generować ogromną kasę w UK, więc federacje raczej nie zrezygnują z % od tych kwot. IBF to jedyna poważna federacja, więc zapewne oni zabiorą Tysonowi pas jeżeli nie zawalczy z Glazkovem, który czeka już prawie od 2 lat jeżeli liczyć od walki z Adamkiem. Albo WBO, ani tym bardziej WBA, czegoś takiego nie zrobi.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-12-2015, 08:35 PM
Post: #103
RE: Tyson Fury
Zastanawiam się czy gadanie Furego odnośnie oddania pasów gdy na horyzoncie walki z nim pojawi się Haye, to
rzeczywiście jego takowe jego myślenie, przecież taki pojedynek na wyspach to byłoby porządnie dla każdego kibica
kasa byłaby ogromna, Dla Tysona ,Haye mimo tego że ostatnio był tylko celebrytą , ma wciąż mnóstwo fanów,
Jeżeli ponownie taka walka będzie blisko to Fury na pewno nie zrezygnuje i nie przegoni Żniwiarza, no chyba ze to
David coś wymyśli ponownie na krótko przed walką, , Wink
Jeżeli w 2016 Fury wciąż będzie mistrzem, to w 2017 na pewno wróci temat Haye'a (który podskoczy w rankingach) jako rywala dla Tysona, .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-12-2015, 08:49 PM
Post: #104
RE: Tyson Fury
Dla mnie to nie w porzadku ze IBF chce zabrac pas w razie rewanzu z Kliczko. Przeciez to byl tez ich mistrz i skoro byl zapis w kontrakcie o rewanzu to mogliby to uszanowac. Przeciez Fury nie omija Glazkowa zeby walczyc z jakims leszczem.
Takie Petersony i inne Mayweathery w 154lbs kisza pasy a Fury nie moze dac rewanzu bylemu mistrzowi zgodnie z kontraktem.

Dla mnie w przeciwienstwie do BMH rozdzielanie pasow jest kiepskim zagraniem, wolalbym zebys dazyli do jak najwiekszej liczby unifikacji a nie dzielenia pasow na Furyego, Wildera, Povietkina i np Joshue.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-12-2015, 08:59 PM
Post: #105
RE: Tyson Fury
Jeżeli będą potem między sobą walczyć to ja nie mam nic przeciwko, gorzej jak każdy z nich się zamknie w swoim rodzinnym mieście i będzie bronił pasa z Pianetami.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-12-2015, 09:06 PM
Post: #106
RE: Tyson Fury
Czyli będziemy mieli dokładnie teraz to co robi Wilder tylko x2 lub x3. Dlatego jestem za tym by najlepiej był jeden mistrz i to w każdej kategorii wagowej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-12-2015, 09:11 PM
Post: #107
RE: Tyson Fury
Dopóki Fury nie przegra to tylko on może tytułować się mistrzem, jako ten który pokonał dominatora w postaci Władzia. Tak jak mówi wujek Peter, Tyson może wyjebać ten IBF do śmieci, mistrz jest tylko 1. |D

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-12-2015, 10:36 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-12-2015 10:36 PM przez Metzger.)
Post: #108
Bug RE: Tyson Fury
(02-12-2015 08:49 PM)Gogolius napisał(a):  Dla mnie to nie w porzadku ze IBF chce zabrac pas w razie rewanzu z Kliczko. Przeciez to byl tez ich mistrz i skoro byl zapis w kontrakcie o rewanzu to mogliby to uszanowac. Przeciez Fury nie omija Glazkowa zeby walczyc z jakims leszczem.
Tu nie chodzi o poziom Głazkowa, tylko o klarowne zasady, których w federacjach niestety brakuje. To bokserzy powinni przystosować się do warunków federacji, a nie vice versa. Oczywiście wyjątkowe zezwolenie na rewanż bez utraty pasa IBF to i tak minimalne nagięcie w porównaniu do cyrków jakie dzieją się w innych federacjach, ale bądźmy też uczciwi wobec oficjalnego pretendenta.

(02-12-2015 08:49 PM)Gogolius napisał(a):  Dla mnie w przeciwienstwie do BMH rozdzielanie pasow jest kiepskim zagraniem, wolalbym zebys dazyli do jak najwiekszej liczby unifikacji a nie dzielenia pasow na Furyego, Wildera, Povietkina i np Joshue.
Zgadzam się jak najbardziej. Jeżeli będzie czterech "mistrzów", to po co mają wchodzić sobie w drogę, skoro można spokojnie zarabiać kasę obijając średniaków?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2015, 01:42 PM
Post: #109
RE: Tyson Fury
Tyson "szantażuje" IBF, że jeżeli nakażą mu walkę z Głazkowem to na konferencji prasowej wyrzuci pas do kosza. Nie podoba mi się takie zachowanie. Głazkow już się dość naczekał na walkę o mistrza - ile jeszcze będzie musiał czekać?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2015, 01:47 PM
Post: #110
RE: Tyson Fury
(03-12-2015 01:42 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Tyson "szantażuje" IBF, że jeżeli nakażą mu walkę z Głazkowem to na konferencji prasowej wyrzuci pas do kosza. Nie podoba mi się takie zachowanie. Głazkow już się dość naczekał na walkę o mistrza - ile jeszcze będzie musiał czekać?

Dobra dobra tylko podobno zapis w kontrakcie na walkę z Kliczko mówi, iż jeśli Ukrainiec skorzysta z możliwości rewanżu wówczas Tyson nie może do momentu właśnie walki rewanżowej walczyć z innymi przeciwnikami. Tu jest chyba pies pogrzebany.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości