Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tyson Fury
22-01-2018, 12:39 PM
Post: #241
RE: Tyson Fury
Lets go champ potwierdza że rozmawia z Furym o walce, chyba faktycznie Fury wróci
na ring walką z Briggsem.

46-letni Shannon Briggs (60-6-1, 53 KO) ma nadzieję, że zaboksuje z szykującym
się do powrotu na ring Tysonem Furym (25-0, 18 KO), a potem dostanie szansę
walki o mistrzostwo świata wagi ciężkiej.

- Sądzę, że mam przed sobą jeszcze jakieś dwa, trzy lata boksowania. Mam to
szczęście, że boks mnie napędza. Rozmawiamy w tej chwili z Furym o walce. Dobre
jest to, że go nie lubię. To zawsze działa na plus. Na tę chwilę wygląda na to, że
pojedynek odbędzie się w Manchesterze lub Londynie - mówi Amerykanin.

- Po tej walce już będą musieli dać mi pojedynek o pas, choćby dlatego, że dzięki
mediom społecznościowym jestem jednym z najbardziej rozpoznawalnych
zawodników wagi ciężkiej na świecie. A kiedy już wygram i udowodnię wszystkim, że
się mylili, wtedy nie będą mieli wyjścia - dodaje.

Briggs po raz ostatni walczył w maju 2016 roku, wygrywając w pierwszej rundzie z
Emilio Zarate. Fury pauzuje jeszcze dłużej - od zwycięstwa na punkty nad
Władimirem Kliczką w listopadzie 2015. Anglik planuje wrócić na ring w kwietniu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-01-2018, 01:39 PM
Post: #242
RE: Tyson Fury
W sumie to trochę smutne, że pojedynek dwóch niemal profesjonalnych klaunów pod względem sportowym zapowiada się znacznie lepiej od niedawnego cyrku zaprezentowanego przez jakby nie było sportowców (Mayweather i McGregor). Co do samej walki, to teoretycznie Fury powinien obskoczyć staruszka. Pozostaje jednak zagadką, w jakiej realnej formie jest i w jakiej będzie Anglik. Bo filmiki na których prezentuje szybkie ręce i ładną pracę nóg podczas przyjaznych symulacji z trenerem to jedno. Natomiast zupełnie inną kwestią będzie to, co się stanie, kiedy ruszy na niego zdeterminowany przeciwnik z silnym ciosem i świadomością, że ma kondycję góra na 4 rundy, po których padnie z wycieńczenia albo co gorsza na zawał Smile Innymi słowy nie jestem do końca przekonany, czy zardzewiały, zapijaczony i zwariowany Tyson w początkowej fazie walki będzie w stanie skutecznie uciekać przed nacierającym Let's go champem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2018, 03:28 PM
Post: #243
RE: Tyson Fury
Fury wysłał Briggsowi kontrakt na walkę. Chętnie zobaczę takie starcie, będzie bammm na konferencjach. Tongue
Kwestia sportowa będzie lekko niewiadoma..

Były mistrz świata wagi ciężkiej Tyson Fury (25-0, 18 KO) umieścił w mediach społecznościowych
krótkie wideo, w którym informuje, że przesłał kontrakt na walkę innemu byłemu czempionowi
"królewskiej" dywizji Shannonowi Briggsowi (60-6-1, 53 KO).

29-letni Anglik ma wiosną wrócić na ring po ponad dwuletniej przerwie. Dokładna data jego
kolejnego występu nie jest jeszcze znana.

- Wysyłam ci kontrakt, lepiej go podpisz i będziesz miał po co trenować - powiedział Fury.
46-letni Briggs pozostaje nieaktywny od blisko dwóch lat. Amerykanin wciąż jednak podkreśla, że
jest aktywny boksersko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2018, 04:51 PM
Post: #244
RE: Tyson Fury
Ciekawe czy to nie jakiś troll, typu kontrakt z wynagrodzeniem 1 000 USD, bo na tyle wycenia Fury zdolności Briggsa. Nie zdziwiłbym się.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2018, 07:01 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-02-2018 07:14 PM przez Martin.)
Post: #245
RE: Tyson Fury
To by była zwykła szopka, Fury nie ma nic do gadania w kwestii wynagrodzenia Briggsa za walkę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-03-2018, 11:21 AM
Post: #246
RE: Tyson Fury
Dietety go nienawidzą! 40 kg w 4 miesiące. Zobacz jak to zrobił! Big Grin

A tak serio, to Fury zakomunikował ostatnio, że waży już 119 kg (startował ze 160 kg) i jeszcze nie mówi dość.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-03-2018, 12:18 PM
Post: #247
RE: Tyson Fury
(19-03-2018 11:21 AM)Gogolius napisał(a):  Dietety go nienawidzą! 40 kg w 4 miesiące. Zobacz jak to zrobił! Big Grin

A tak serio, to Fury zakomunikował ostatnio, że waży już 119 kg (startował ze 160 kg) i jeszcze nie mówi dość.
Super. Jeszcze niecałe pół roku i może wyzwać do walki zwycięzcę pojedynku Canelo/Gołowkin. Nie mówiąc już o tym, że jak się solidnie przyłoży, to zahaczy i o Łomaczenkę.

A tak na serio to nie ma sensu zwracać uwagi na to, co Fury "komunikuje", bo zazwyczaj jest to stek bzdur. W tym wypadku bardzo łatwy do zweryfikowania, gdyż byłego mistrza można sobie było dokładnie obejrzeć podczas starcia Eubank - Groves, gdzie na moje oko ważył co najmniej 140 kilo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-03-2018, 06:34 PM
Post: #248
Bug RE: Tyson Fury
Mniejsza o wagę, ale obawiam się, że on już nie wróci do ogólnej formy sprzed przerwy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-03-2018, 07:00 PM
Post: #249
RE: Tyson Fury
Dlaczego nie ma wrócić do formy? Myślisz że zapomniał
jak się walczy? On nawet jak ważył 140 kg, widzieliśmy
na filmikach jak się poruszał, imitował walkę z ćieniem

Stary jeszcze nie jest, gorzej jakby był rozbity, ale nie
jest, ma styl że z garstką przykładów, między innymi
walką z Cunnem, nie przyjmował zbyt wiele, jak nie
będzie się zapędzał ponownie z używkami, jestem
pewnien że wróci do formy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-03-2018, 10:07 PM
Post: #250
RE: Tyson Fury
Do formy to może i wróci, ale na pewno nie osiągnie jej w pierwszej walce po tak długiej przerwie. Żeby dojść do formy z 2015 roku to Tyson będzie musiał stoczyć przynajmniej 3-4 walki jeśli nie więcej a i tak nie ma gwarancji, że ją osiągnie bo to leń i obżartuch.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości