Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
boks w internecie
19-11-2014, 09:10 PM
Post: #1
boks w internecie
siema! rodzina likwiduje telewizję w domu co oznacza, że nie będę miał dostępu do dotychczasowych kanałów z boksem :/ nigdy nie byłem zmuszony oglądać sport on line, ale teraz chyba czas najwyższy zacząć. wiecie, gdzie można oglądać boks w internecie? tak, żeby milion reklam nie otwierało się jak tylko kliknę w link do transmisji i żeby było to w miarę dobrej jakości, bo nie chcę się domyślać, kto komu przyłożył. przeżyję nawet, jeśli kanał będzie płatny, ale bez przesady. dzięki za każdą wskazówkę!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2014, 10:01 PM
Post: #2
RE: boks w internecie
Na forum jest temat ze streamy: http://forum.bokser.org/thread-741.html?...ght=stream

Ja ostatnio oglądam na tym: http://darmowetv.pl/weblinks.php ; popularne są również meczyki.pl
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-11-2014, 12:07 AM
Post: #3
RE: boks w internecie
Adblock zainstaluj i po reklamach, co do linków do walk, to znajdowanie ich jest dziecinnie proste. Problem pojawia się gdy chodzi o mniejsze galę tutaj z pewnością pomogą użytkownicy.Tongue

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-11-2014, 11:31 PM
Post: #4
RE: boks w internecie
Rodzina idzie z duchem czasu, co? Generalnie gratuluję decyzji. A o boks się nie martw, streamy znaleźć nietrudno. Ja mam za to inne pytanie, dotyczące adblocka. Czy to nie jest tak, że większość takich serwisów nie pozwala na używanie adblocka i blokuje transmisje czegokolwiek dopóki na ich konkretnej stronie tego adblocka nie wyłączymy?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-11-2014, 12:47 AM
Post: #5
RE: boks w internecie
Dokładnie tak jest. Od jakiegoś czasu, bo wcześniej tak nie było. Teraz na większości streamów trzeba wyłączać blokowanie aby sobie coś obejrzeć. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-11-2014, 07:32 AM
Post: #6
RE: boks w internecie
No tak bywa. W sumie nie często, ale zdarza się. Są strony, na które w ogóle nie wejdziesz, bo Ci wyskoczy tabliczka, że strona utrzymuje się z reklam i wyłącz AdBlock.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-11-2014, 05:21 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-11-2014 09:39 AM przez DrJarema96.)
Post: #7
RE: boks w internecie
Jak dla mnie to musi być coś za coś. Nie podobają mi się reklamy, które muszę oglądać w internecie przy oglądaniu filmów, sportu czy czegokolwiek za darmo online, ale z drugiej strony zdaję sobie sprawę, że właściciel portalu z czegoś musi go opłacać. On udostępnia mi za darmo usługę, ja oglądam reklamy. Inna sprawa czy te reklamy trwają minutę czy 10, bo w tym drugim przypadku to już przegięcie.

Jeśli nie chcesz reklam i zależy Ci na jakości, to niestety musisz zapłacić. Serwisy typu weeb.tv czy http://goldvod.tv/ mają abonament rzędu 20zł miesięcznie, ale masz pełny komfort oglądania, a oprócz tego dostęp do ppv kiedy są transmisje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-11-2014, 07:20 PM
Post: #8
RE: boks w internecie
Te reklamy pojawiają się w zmasowanej ilości na samym początku, jeszcze przed załadowaniem obrazu. Później od czasu do czasu pojawiają się na około 30 sekund, ale też nie zawsze. Tylko początek jest taki kiepski.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-11-2014, 11:02 PM
Post: #9
RE: boks w internecie
z tego co wiem to polsat sport emituje wieksze walki, a tych mniejszych szukaj na meczykach, tam zawsze sa wylistowane platformy na ktorych akurat leci transmisja i z w miare szybkim netem i adblockiem nie powinienes miec problemow ze spokojnym ogladaniem. ja zawsze ogladam tak pilke nozna i nie narzekam. ewentualnie wykup sobie dostep do ipli Smile
Odpowiedz cytując ten post
24-11-2014, 11:12 PM
Post: #10
RE: boks w internecie
(24-11-2014 11:02 PM)OneUla84 napisał(a):  z tego co wiem to polsat sport emituje wieksze walki, a tych mniejszych szukaj na meczykach, tam zawsze sa wylistowane platformy na ktorych akurat leci transmisja i z w miare szybkim netem i adblockiem nie powinienes miec problemow ze spokojnym ogladaniem. ja zawsze ogladam tak pilke nozna i nie narzekam. ewentualnie wykup sobie dostep do ipli Smile
Właśnie na meczykach są problemy gdy polsat puszcza coś z ppv. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości