Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.6 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fantasy matchups
23-02-2014, 09:11 PM
Post: #311
RE: Fanstasy matchups
Gogolius
Mi właśnie wydaje się że George miałby większe szanse w 12rundówce niż w pietnastce.Jednak tak jak ty stawiałbym na Foremana w walce rewanżowej Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2014, 10:40 PM
Post: #312
RE: Fanstasy matchups
Jack Dempsey-Rocky Marciano?
Jak to widzicie?
Kto i Dlaczego?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-04-2014, 02:37 PM
Post: #313
RE: Fanstasy matchups
(12-04-2014 09:20 PM)BMH napisał(a):  ps. Ja tez postawilbym na Masternaka z Wlodarczykiem.Cool

(13-04-2014 01:29 PM)Krzych napisał(a):  Kiedyś też bym postawił na Mastera ze względu na to, że układ stylów byłby bardzo niekorzystny dla Diablo, ale niestety przy takich brakach jakie się ujawniły u Mastera trudno mi jest sobie wyobrazić cokolwiek innego niż czasówkę na Masterze. Nie takich Diablo rozkładał nawet obrywając wcześniej przez całą walkę. Diablo to co prawda nie Drozd jeżeli chodzi o mobilność, szybkość i aktywność ale z Masterem raczej by się nie spiął jak zazwyczaj i zaboksowałby na luzie jak z Fragomenim, były aktywniejszy i po prostu lepszy niż zwykle. Wcześniej Master przeżywał rozkwit a Diablo ledwo wygrywał, teraz jest odwrotnie i można by powiedzieć, że wszystko jest na swoim miejscu.

Jako, że wątek wyklarował się w innym temacie to postanowiłem poruszyć go tutaj, może wyniknie z tego jakakolwiek dyskusja.

Na dzień dzisiejszy sprawa jest dla mnie prosta. Prime Włodarczyk vs Prime Masternak = czasówka na młodszym Polaku. Żeby specjalnie nie rozpisywać się: Jeżeli w ringu Masternaka namierzali Corbin, Siproszwili, czu Vugdalija (nie wspominając Drozda), to dlaczego nie Włodarczyk? Masternak jednak nie mógłby pozwolić sobie na przyjmowaniu ciosów "Diablo", wiadomo dlaczego.

Myślę też, że bilans stylów na niekorzyść Włodarczyka jest też zbyt demonizowany. Masternak to bokser walczący outside, ale on raczej staje na środku ringu, na przeciwko rywala i rozgrywa swoją partię szachów. Włodarczyk nie miałby problemów z namierzeniem go, nie musiałby za nim gonić, w końcu dopadłby "Mastera" i wykończył.

Typ na dzisiaj: Włodarczyk TKO 8/9 runda.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-04-2014, 02:46 PM
Post: #314
RE: Fanstasy matchups
Przed Drozdem bym się jeszcze może jakoś zastanawiał, bo Masternak prezentował się naprawdę nieźle. Jednak obrona EBU obnażyła go straszliwie. Myślę, że Włodarczyk mógłby wygrać zarówno przez nokaut jak i na punkty - po w miarę równej pierwszej połowie, mocne ciosy Diablo odbierałyby co raz bardziej siły Masterowi, który mógłby po prostu przeczłapać ostatnie 3-4 odsłony, a to by mogło dać wygraną Włodarczykowi 115-113, albo 116-112.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-04-2014, 08:32 AM
Post: #315
RE: Fanstasy matchups
Master ma jeszcze trochę czasu, zobaczymy co to niby za wielka walka jest już dla niego dogadana.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-04-2014, 10:14 AM
Post: #316
RE: Fanstasy matchups
Pacquaio vs Broner - tak w sumie Adrien wypowiedział się, że chciałby walczyć z Filipińczykiem i wg mnie głupie by to nie było. Skoro to Broner pyszczy na głos o takiej walce, to jak rozumiem jemu Bob Arum by nie przeszkadzał.
Jakbyście widzieli ten pojedynek?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-04-2014, 11:01 AM
Post: #317
RE: Fanstasy matchups
Pacqiauo wysoko na punkty przyczym Bronek padłby ze 2 razy na dechy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-04-2014, 06:22 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-04-2014 06:23 PM przez TomaszX.)
Post: #318
RE: Fanstasy matchups
Pacqiauo TKO,na Manego trzeba mieć świetną defensywe np balansem lub gardą i pracę nóg. Broner niema ani pierwszego ani drugiego, czyli zostałby rostrzelany z doskoków przez Pacqiauo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-05-2014, 07:00 PM
Post: #319
RE: Fanstasy matchups
Marvin Hagler-James Toney
Kto i dlaczego?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-05-2014, 07:41 PM
Post: #320
RE: Fanstasy matchups
Huhu... skoro Hagler nie zdołał złamać Leonarda to czemu miałoby mu udać się z Tonikiem?
Zależy od preferencji punktowych, Toney by pokazywał klase w defensywie, ale to Hagler by nacierał non-stop i miał optyczną przewagę. Minimalnie na pkt Hagler, bez nokdaunów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości