Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.6 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fantasy matchups
23-12-2013, 10:40 AM
Post: #281
RE: Fanstasy matchups
Podobno tylko Sonny na sparingach potrafił włączyć Foremanowi wsteczny...
Też uważam że wygrałby Big George wyższy level.
Co do Bowe-Foreman to wiele przemawia za Riddickiem ale ja bym stawiał na George.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2013, 11:46 AM
Post: #282
RE: Fanstasy matchups
Foreman to byl zielony dzieciak, a Liston juz konczacy sie jako bokser, kiedy takowe sparingi byly. Prime Foreman vs prime Liston, faworyzowalbym Georga.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-12-2013, 12:03 AM
Post: #283
RE: Fanstasy matchups
Riddick Bowe vs Vitalji Kliczko?
Kto i Dlaczego?
IMO Bowe przed czasem lub sowicie na punkty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-12-2013, 01:21 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-12-2013 01:21 AM przez BMH.)
Post: #284
RE: Fanstasy matchups
Bowe byl dzikszy zwierzak, lepiej ulozony technicznie, bardziej przekonuje mnie jego ogolna motorynka i wydolnosc, mial tez lepszy poldystans od Kliczki. Wiecej plusow widze po stronie Amerykanina.Wink Zakladajac, ze walka troche by potrwala(a potrwalaby na bank!) Bowe moglby zrobic z twarzy Vita takiego tatar jak LL. W kazdym razie, stawialbym raczej na rozstrzygniecie przed czasem, 70-30 dla Riddicka. Bowe, taki jak z walki z Holyfieldem, i Vit od Lennoxa... zajebista sieka, fajnie pofantazjowac.Wink

Roberto Duran vs Floyd Mayweather... Roberto z pierwszej walki z Leonardem, a Floyd z dowolnej z welterweight. Kto i dlaczego...?


Dla mnie 60-40 Duran, i sklanialbym sie ku temu, ze zajechalby predzej czy pozniej "Moneya". Na 10 walk, wiekszosc w mojej opinii poszlaby dla Panamczyka.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-12-2013, 04:40 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-12-2013 04:54 PM przez Joker.)
Post: #285
RE: Fanstasy matchups
Mayweather-Duran?
Chyba jednak Roberto by go w końcu przełamał ale jeśli Floyd zawalczyłby jak w 2 walce Leonard-Duran no nie wiem...
Dla mnie walka bez faworyta.

Prince Naseem Hamed-Juan Manuel Marquez?
Kto i Dlaczego?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-12-2013, 05:07 PM
Post: #286
RE: Fanstasy matchups
Zdecydowanie Marquez. Byc moze Hamed mialby swoje momenty, bo uderzyc to on potrafil, co w polaczeniu z jego nietypowym stylem moglo zaskoczyc niemal kazdego. Mimo wszystko postawilbym na to, ze konsekwencja Dinamity, polaczona z jego technika, sercem i ringowym IQ, to za wysokie progi dla Brytola.
Marquez na punkty.

Holmes vs Foreman obaj prime... kto i dlaczego?

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-12-2013, 05:47 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-12-2013 06:30 PM przez Joker.)
Post: #287
RE: Fanstasy matchups
Mimo że Big George to mój ulubiony bokser to chyba jednak postawiłbym na Holmesa i jego niesamowity lewy prosty.Z drugiej strony Larego złapał potężnym prawym Shavers,a Foreman to jednak o klase lepszy bokser od Erniego.Pójście na otwartą wojne z Foremanem to samobójstwo no kurcze nieznacznie na Holmesa.55:45

Jak już jesteśmy w hw Floyd Patterson-Rocky Marciano?
Kto i Dlaczego?
Według mnie Rocky by go w końcu złapał a jak wiadomo Floyd za dobrej szczęki nie miał...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2014, 06:21 PM
Post: #288
RE: Fanstasy matchups
Jak widzielibyście starcie Miguel Cotto vs Paul Williams?
Mogłaby to być kapitalna widowiskowa bitka...

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2014, 08:01 PM
Post: #289
RE: Fanstasy matchups
Sander
Jeśli Wiliams zawalczył by choć trochę mądrzej niż z Martinezem to wynik mógł byc jeden.Problem w tym że często Paul wdawał się w niepotrzebne wymiany a w półdystansie miałby większe szanse jednak Miguel.
W 10 pojedynkach stawiam 6-4 dla Wiliamsa.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2014, 08:14 PM
Post: #290
RE: Fanstasy matchups
Williams to ogólnie nie zamierzał za bardzo bawić się w szachy na dystans i szedł często na wojnę dlatego zestawienie go z Cotto mogłoby dać zajebistą bitkę.
Walki z Quintaną, Martinezem czy Margarito były jak dla mnie bardzo dobre i widowiskowe w dużej mierze dzięki temu, że Williams "podchodził" do niższych rywali efektem czego były konkretne awantury. Znając ofensywę i serce prime Miguela to stawiałbym 7-3 dla Junito.
Kto wie czy do tej walki by nie doszło gdyby nie wypadek Punishera.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości