Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marco Huck
26-02-2012, 12:57 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-02-2012 12:58 AM przez Jerome.)
Post: #11
RE: Marco Huck
Huck zadeklarował podobno, że zostaje w HW. Po takiej prostej (no może to za duże słowo ale prostszej niż sądził) walce z Povietkinem (przypomne, ze dla niektorych to nr3 HW) też bym został. Byłby to jednak błąd bo z innymi Huck nie będzie miał tak łatwo.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2012, 01:11 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-02-2012 01:11 AM przez Metzger.)
Post: #12
Bug RE: Marco Huck
Jeżeli zostanie w HW, to znaczy, że będzie musiał oddać pas z cruiser, a to na pewno będzie dobre dla sportu. Muamer jest o 5 lat młodszy niż Adamek debiutujący w wadze ciężkiej, więc może obijać bumów aż Kliczkowie odejdą na emeryturę, a wtedy papa Sauerland załatwi mu jakiś pasek. Jednak osobiście mam nadzieję, że do tego czasu ktoś wybije mu boks z tej bałkańskiej głowy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2012, 08:00 AM
Post: #13
RE: Marco Huck
Walka z Powietkinem wykazała, że Huck jest jednak niedoceniany przez polskich kibiców boksu. Abstrahując od jego kiepskich umiejętności technicznych, waleczność i siła fizyczna muszą wzbudzać podziw. Prawdziwy bałkański osiłek, jak kiedyś Mate Parlov. Warto też zauważyć, że cenną zaletą Hucka jest zmienne tempo walki. Te jego nagłe ataki wydają się chaotyczne, ale są bardzo skuteczne i zaskakują kolejnych przeciwników.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2012, 08:59 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-02-2012 08:59 AM przez Adammobp.)
Post: #14
RE: Marco Huck
Zaskoczył mnie Huck. Że walka była 12-rundowa to mnie nie dziwi, ale że Huck dał tak wyrównaną walkę to mnie lekko zaskoczyło.

Moim zdaniem powinien zostać w wadze ciężkiej. Tylko niech nie rzuca się na Kliczków. Z zawodnikami jego (Hucka) wzrostu spokojnie ma szansę.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2012, 09:02 AM
Post: #15
RE: Marco Huck
Huck v Adamek
Co sądzicie?

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2012, 09:25 AM
Post: #16
RE: Marco Huck
Walka by się sprzedała, w Niemczech lub w Polsce na pewno, w USA w Newark z pewnością też. Byłby to myślę zacięty 12-rundowy pojedynek. I taka walka by nam pokazała, czy Tomek jest w stanie zbudować taką dyspozycję jak w walce z Arreolą.

Ogólnie jestem za. Huck o ile nie dostanie rewanżu z Powietkinem, nie będzie się raczej pchał do Kliczków. A zawodników pokroju Maddalone czy McBride pewnie obijał nie będzie. Wiele przemawia z taką walką z Adamkiem.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2012, 09:55 AM
Post: #17
RE: Marco Huck
Ciekawie się robi w wadze ciężkiej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2012, 10:53 AM
Post: #18
RE: Marco Huck
Zauważcie, że skazywane na porażkę Chisora zaskoczył wszystkich i dał wyrównaną walkę z Witalijem, teraz zaś skazywany na porażkę Marco Huck sam został zwałkowany w walce z Povetkinem... jeszcze się za tydzień okaże, że Mormeck da całkiem wyrównaną walkę z Władimirem. I niech ktoś teraz powie, że HW jest nudne...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2012, 11:12 AM
Post: #19
RE: Marco Huck
@AdamekFightPL
Tak, HW jest nudna. Szczególnie gdy się ja porówna z latami .90. Wtedy mieliśmy prawdziwych ciężkich, wielkie nazwiska, wspaniałe walki. Nie można mówić o poprawie sytuacji w HW tylko dlatego, że w ostatnim czasie mieliśmy dwie fajne walki.

I powtórzę raz jeszcze: WAŁKA NIE BYŁO. Obejrzyj sobie walkę jeszcze raz, na spokojnie punktuj rundy i wtedy zobacz, co mówi Ci punktacja.

Tak nieco poza tematem: czytając wiele komentarzy użytkowników bokser.org doszedłem do wniosku, że zapomnieli oni iż punktuje się CAŁE rundy, a nie ich końcówki... Gdyby punktować tylko końcówki, to pewnie Huck wygrałby jednogłośną decyzją, bo w końcowych chwilach rund był dużo aktywniejszy.

Pięściarz jest prawdziwym mistrzem, gdy wstaje z desek i mówi: "Mogę walczyć dalej!"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2012, 09:17 PM
Post: #20
RE: Marco Huck
Może mi ktoś wytłumaczyć wysoką (4!!!) pozycję Hucka w rankingu BoxRec? Kogo on pokonał w porównaniu nawet do Tomka Adamka? Nie rozumiem tego. Helenius ma na rozkładzie dość dużo fajnych nazwisk a mimo to jest niżej nawet, i tu znowu, niż Tomek Adamek.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości