Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Perspektywy?
09-02-2015, 04:57 PM
Post: #31
RE: Perspektywy?
Rozmawiałem dziś z Michałem Syrowatką, pojawiły się ostatnio głosy, że ma boksować w Anglii, więc zadzwoniłem. O walce na Wyspach nic mówić nie chciał póki co, ale za to ciekawie powiedział o walce z Chudeckim. Pierwsze słyszę, że Chudecki ma szklankę, w amatorce miał wiele razy tańczyć po jego ciosach, a nawet rezygnować z walki na sparingach :O
http://www.boxing.pl/forum/newsy/31696-s...towaa.html

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2015, 03:21 PM
Post: #32
RE: Perspektywy?
Izuagbe Ugonoh będzie sparował z Władimirem Kliczką. Myślę, że to może być dla niego pouczające.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2015, 03:41 PM
Post: #33
RE: Perspektywy?
To na pewno mu się przyda, ale tempo rozwoju Izu i brak pomysłu na karierę może niepokoić. W 2011 walczył 4 razy, w 2012 - 2 razy, w 2013 - 1 raz, w 2014 - 1 raz, w 2015 -?. Na podstawie jego dotychczasowych pojedynków trudno nawet ocenić, czy ma talent do boksu, czy też tylko jest duży i silny. Myślę też, że w jego przypadku wyjazd z Polski to był błąd. Jako polski czarnoskóry bokser w Polsce zawsze będzie wzbudzał zainteresowanie i emocje (w większości na pewno pozytywne), co będzie też miało przełożenie na kasę. Jako jakiś tam czarnoskóry bokser w USA, czy gdzie indziej będzie tylko anonimem jednym z wielu tysięcy.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-05-2015, 08:50 PM
Post: #34
RE: Perspektywy?
Izu Ugonoh 13 czerwca będzie walczył z jakimś mega bumem Juniorem Pati. Nie wiem, czy coś jeszcze z chłopaka wyrośnie. Po co mu walki z aż tak słabymi przeciwnikami?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-05-2015, 09:15 PM
Post: #35
RE: Perspektywy?
Wiesz Wilu,chłopak zmienił kategorie,team.dociera się.Szans na mistrza nie ma ale titleshot-kto wie :v
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-05-2015, 10:04 PM
Post: #36
RE: Perspektywy?
A więc mam nadzieję, że się dotrze. To już chyba ostatni dzwonek dla niego...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-05-2015, 10:05 PM
Post: #37
RE: Perspektywy?
Zalezy na co liczy...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-06-2015, 10:58 AM
Post: #38
RE: Perspektywy?
Jednak nie Junior Pati ale mega olbrzym Julius Long będzie rywalem Ugonoha 13 czerwca na gali w Palmerston North w Nowej Zelandii. Gość ma niesamowity zasięg ramion, który wynosi aż 229 cm. Confused Big Grin Gość jest niby bumem, bo przegrał o jedną walkę więcej niż ich wygrał ale wydaje mi się, że dla Izu może być niewygodny. A zresztą. Ktoś coś może o nim powiedzieć więcej? Jak widzicie starcie Polaka z tym Nowozelandczykiem?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-06-2015, 02:04 PM
Post: #39
Bug RE: Perspektywy?
(01-06-2015 10:58 AM)Wilczekstepowy napisał(a):  Jak widzicie starcie Polaka z tym Nowozelandczykiem?
Izu nie jest Polakiem!

A co do walki, pewnie decydująca będzie (jak podejrzewam) ociężałość olbrzyma.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-06-2015, 04:39 PM
Post: #40
RE: Perspektywy?
Izu na pewno jest bardziej Polakiem, niż Julius Long Nowozelandczykiem.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości