Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stiverne vs Wilder
17-01-2015, 04:55 AM
Post: #151
RE: Stiverne vs Wilder
Obaj są świetnie przygotowani. Coś mi się pełny dystans widzi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2015, 11:04 AM
Post: #152
RE: Stiverne vs Wilder
https://www.facebook.com/BokserOrg/photo...=1&theater

Ale Wilder jest mały .
45 cm w obwodzie uda to kobiety mająBig Grin

[Obrazek: joe-louis-photo-01.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2015, 11:26 AM
Post: #153
RE: Stiverne vs Wilder
(17-01-2015 11:04 AM)pyra90 napisał(a):  https://www.facebook.com/BokserOrg/photo...=1&theater

Ale Wilder jest mały .
45 cm w obwodzie uda to kobiety mająBig Grin

Może on był Kobietą?

Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2015, 11:39 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-01-2015 11:48 AM przez Wilczekstepowy.)
Post: #154
RE: Stiverne vs Wilder
(16-01-2015 09:23 PM)Gogolius napisał(a):  Ktoś już wie czy ogląda walkę na żywo?
Czy będę tu sam cieszył się z pierwszej udanej obrony pasa przez BWARE?
Ja spróbuję ale nie wiem czy dam radę. Nastawię budzik na 4.30 ale czy wstanę? Jeżeli nie to mam nadzieję, że ktoś jak najszybciej wrzuci link z walki. Smile

(17-01-2015 11:04 AM)pyra90 napisał(a):  Ale Wilder jest mały .
45 cm w obwodzie uda to kobiety mająBig Grin
Ale na pewno to wszystko jest poprawnie podane? Bo by z tego wyszło, że w bicepsie ma tylko 40 cm, a wygląda jakoś na większego. Nie wiem, a może tak mnie mylą jego bary? Szkoda, że nie podali właśnie ile mają w barach. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2015, 12:00 PM
Post: #155
RE: Stiverne vs Wilder
Miny Amerykanów i gwiazd przy ringu będą bezcenne, gdy Deontay będzie lądował na deski,Smile , tylko żeby go nie obrzućili kubełkami z zimnymi napojami, jak Bronera, po walce z Maidaną.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2015, 12:13 PM
Post: #156
RE: Stiverne vs Wilder
Ja mam jakoś złe przeczucie, że jak walka pójdzie na pełen dystans to będzie wałek na korzyść Wildera.

[Obrazek: LujXkiV.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2015, 12:18 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-01-2015 12:18 PM przez Wietnam.)
Post: #157
RE: Stiverne vs Wilder
to to raczej jest pewne Zawixon,no chyba że Stiverne kilka rund wygrałby 10-8, to by się raczej wałka nie odważyli sędziowie odstawić Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2015, 12:26 PM
Post: #158
RE: Stiverne vs Wilder
Ja na każdą walkę wstaje i oglądam na żywo choćbym zdychał Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2015, 01:21 PM
Post: #159
RE: Stiverne vs Wilder
Już prawie uwierzyłem w wielkie możliwości Wildera i ... znowu zwątpiłem po obejrzeniu sobie jego walki z Dustinem Nichollsem z 2010 roku. Była to 11 walka Wildera na zawodowstwie. Nicholls to bokser zbudowany karykaturalnie, z wielkim brzuchem i bardzo krótkimi kończynami. Zapewne urodzony z wadami genetycznymi, który spokojnie mógłby zostać zakwalifikowany na paraolimpiadę w boksie (gdyby taka się odbywała). No więc z takim inwalidą o zasięgu nie większym, niż 150 cm walczy Wilder i oczywiście od początku ładuje mu mnóstwo celnych ciosów, które długo nie robią na Nicholsie żadnego wrażenia. Dopiero pod koniec 1 rundy Nicholls jest liczony w pozycji wiszącej na linach, a na 2 rundę już nie wychodzi. Ale wcześniej w połowie 1 rundy Wilder pada po ciosie Nichollsa. Sędzia nie liczy wprawdzie Wildera, choć moim zdaniem powinien.

Bokserzy o tak szczudłowatej budowie ciała, jak Wilder mają bardzo wysoko ulokowany środek ciężkości. Przez to są narażeni na upadki nie tylko w wyniku utraty przytomności, ale nawet od siły zamachu rywala. Sędziowie mogą do takich nokdaunów różnie podchodzić, chociaż jak bokser leży po ciosie, to powinno być liczenie. W niższych wagach było lub jest kilku takich pająkowatych bokserów, którzy osiągnęli sukcesy (zwłaszcza rodem z RPA, jak Ali Funeka lub Jeffrey Mathebula), ale w wadze ciężkiej mistrza świata o tego rodzaju gabarytach chyba jeszcze nie było i myślę, że nie będzie. Niech się dzieję, co chce. Ja stawiam na Stiverne'a.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2015, 01:21 PM
Post: #160
RE: Stiverne vs Wilder
@kubala
Byłem pierwszy, który wspominał o 12 rundach, zapomnij o tytule eksperta! Big Grin.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości