Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stiverne vs Wilder
14-12-2014, 12:39 PM
Post: #31
RE: Stiverne vs Wilder
Stiverne przebije balon.

Wilder ma dziurawą obronę, a Bermane silny cios i to jest moja predykcja dla tej walki.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2014, 02:48 PM
Post: #32
RE: Stiverne vs Wilder
Dla mnie opcje są 4:

-Wilder nokautuje leniwego Stiverna w pierwszych rundach
-Stiverne kontruje i nokautuje dzikiego Deontaya w pierwszych rundach
-Wilder jakimś cudem idzie po rozum do głowy i defensywę, wygrywa na punkty
-Bardzo życzeniowo, ale okazuje się, że obaj potrafią przyjąć cios i mamy wojnę, ale na to nie liczę, bo na tym poziomie siły ciosu to nie jest możliwe.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2014, 03:46 PM
Post: #33
RE: Stiverne vs Wilder
Jestem pewny że Stivernea nie łatwo będzie ułożyć do snu ciężko go czyściutko trafić a i ma mocny łeb.Natomiast Wilder jak zbierze kontrę to coś czuje że albo zatańczy albo od razy zaliczy glebę.Wilder ze swoją i szybkością i warunkami fizycznymi musiał by być idiotą by ruszyć na wymianę.Może to naprawdę dość łatwo wygrać,tylko lewy prosty i praca na nogach a Stiverine prześpi walkę z za podwójnej gardy człapiąc za nim.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2014, 05:37 PM
Post: #34
RE: Stiverne vs Wilder
Stiverne jest bardzo wolny i anemiczny, no ale z Arreolą sobie poradził to czemu nie miałby sobie poradzić z Wilderem?
Podejrzewam, że Amerykanin rzuci się na Stiverna i będzie chciał go szybko skończyć, jeśli Bermane przetrwa pierwsze 3-4 rundy to może wygrać. Z drugiej strony ciężko mi sobie wyobrazić Stiverna punktującego młodszego i znacznie szybszego od siebie zawodnika.
Jak na walkę o mistrzostwo świata wagi ciężkiej to dość słabe zestawienie, ale cóż mamy zrobić....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2014, 06:17 PM
Post: #35
RE: Stiverne vs Wilder
Może i słabe ale 100 razy ciekawsze od potencjalnych walk Kliczki Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2014, 07:04 PM
Post: #36
RE: Stiverne vs Wilder
Trzeba mieć nadzieję, że stworzą ciekawszy show w ringu niż Fury z Chisorą. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2014, 07:15 PM
Post: #37
RE: Stiverne vs Wilder
Nie no, Kliczko z Pulewem pokazał, że może dać ciekawą walkę.

Ja zdania nie zmieniam, Wilder nie wytrzyma 12 rund puntkowania i będzie chciał dać show. Jako, że twardy Stiverne z super szczelną gardą nie da się znokautować to sam Deontay padni na deski po zakrzywionym sierpowym. Jestem ciekaw ile wniesie na wagę Stiverne, ostatnio wnosi teoretycznie za dużo nawet jak na siebie, ale z drugiej strony dawniej wychodził dość szczupły.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2014, 09:23 PM
Post: #38
RE: Stiverne vs Wilder
(14-12-2014 05:37 PM)Martin napisał(a):  Stiverne jest bardzo wolny i anemiczny, no ale z Arreolą sobie poradził to czemu nie miałby sobie poradzić z Wilderem?

Nie do końca się zgodzę @Martin. Stiverne to jest ciekawy przypadek. Nogi ma wolne i porusza się ociężale, ale ręce ma dosyć szybkie i potrafi wystrzelić z bliska dynamiczną kombinacją.
---

Liczę, na Stiverne. Wilder to znak zapytania, na tyle, że dopatruję się jego szans w taktyce... której nigdy nie stosował. Być może Wilder nie potrafi inaczej walczyć niż cepami zza dupy, a być może walczy tak bo żaden z jego rywali nie wymagał pokazania czegoś więcej. Do tego to jego ściema prowadzenie...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2014, 09:44 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-12-2014 09:44 PM przez Krzych.)
Post: #39
RE: Stiverne vs Wilder
Tu się wiele nie wymyśli, bo Wilder jest totalnie niesprawdzony. Trzeba po prostu czekać na walkę i zobaczymy jak to wypadnie w praktyce. Właśnie dlatego ta walka jest tak ciekawa, bo poza potwornym uderzeniem z obu stron mamy też sporą dozę nieprzewidywalności i wiele znaków zapytania.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2014, 01:22 PM
Post: #40
RE: Stiverne vs Wilder
Moja skromna analiza walki Stiverne vs Wilder.
http://www.boxing.pl/forum/publicystyka/...post438896

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości