Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marcos Maidana
06-05-2014, 02:04 PM
Post: #21
RE: Marcos Maidana
Gogolius
BMH to typowy ultras pewnie Big Grin Big Grin Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-05-2014, 02:14 PM
Post: #22
Bug RE: Marcos Maidana
(06-05-2014 02:01 PM)Gogolius napisał(a):  (stawiam na 1/8 finalu we Francji, 2:2, czerwona kartka dla Beckhama i wygrana Argentyny w karnych).
Ta kartka była w pełni zasłuzona, więc pewnie chodzi o ćwierćfinał '86 i słynną Rękę Boga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-05-2014, 05:26 PM
Post: #23
RE: Marcos Maidana
@Metzger
Podejrzewam, że w 1986 roku to @BMH nie interesowała piłka nożna...więc raczej @Gogolius dobrze typujeWink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-05-2014, 06:30 PM
Post: #24
RE: Marcos Maidana
Eeee... chyba nie.Myślałem że 98 to aż za daleko szukam pamięcią, ale całkiem możliwe że BMH to rocznikowo lata 70-te i pamięta w miarę ten mundial 86 Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-05-2014, 06:46 PM
Post: #25
RE: Marcos Maidana
@Gogolius
@BMH tak jak i @Martin to chłopy koło 30,wiem bo kiedyś @Kubala robił ankietke Wink
Ale żeby @BESTIA nie miał do mnie żali że offtopuje jak @cop to napisze Maidana dał świetną walke Floydowi na mojej karcie był remis Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-05-2014, 08:19 PM
Post: #26
RE: Marcos Maidana
(06-05-2014 08:01 PM)Tar-Ellendil napisał(a):  Wielu "znawców" boksu po ostatniej walce Floyda ogłasza, że Pacquiao by go zniszczył bo jest lepszy od Maidany i ma ponoć podobny styl. Jak dobrze pamiętam to Manny w pierwszej połowie walki przegrywał na pkt i był nawet podłączony po ciosie wacianego Tima. Nie wiem czy ktoś znajdzie ten cios w jakimś gifie, ale pamiętam go z drugiej rundy bodajże, prawy sierpowy.

Mysle, ze to kwestia takiego trendu u wiekszosci kibicow, zwlaszcza gdy mowa o tych niedzialnych. Pacquiao, Floyd, Kliczko sa na szczycie, to kazdy inny jest slabszy i na bank przegra. Pozniej rywal zaskoczy, kilka rund wyrwie, inne beda w miare wyrownane i sie zaczyna.Big Grin Powolywanie sie na takie rzeczy, ze Maidana zabral kilka rund Floydowi, wiec Manny, ktory "oczywiscie jest na 100% lepszy" od Marcosa, by Floyda zajebal, to jest konkretna beka.
Nie upieram sie przy swoim bo nie taki mam cel, ale widze kilku z ktorymi nie widzialbym tego dzisiejszego Mannego. Maidana, jest zdecydowanie jednym z nich. To jak Marquez, uderza prawym, to Marcos potrafi zrobic z obu rak.Smile Floyd, to geniusz defensywny, a i tak mial problem utrzymac takiego rosomaka. Co mialby mu zrobic Pakman? Przeciez Argentino, to nie tamtem Margaroto z walki z Pacquiao, czy kolek Rios, tylko prime zabijaka ktory az sie rwie do wymian.. nauczyl sie fajnie skracac dystans i bardzo umiejetnie rozrywa klincze i nie daje sie robic jak z Devonem. Nie widzialbym Filipinczyka w takiej walce i faworyta upatrywalbym 60-40 w "Chino".
Jak dojdzie do rewanzu z Floydem, to nie watpie, ze Marcos znow zaskoczy. Byc moze nie w takim stopniu jak pierwszym razem, ale... trudno mi o zgodzenie sie innymi kibicami ktorych czesto czytam, ze bedzie to walka do jednej mordy.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-05-2014, 10:14 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-05-2014 10:15 AM przez KrychuTMT.)
Post: #27
RE: Marcos Maidana
"On cały czas szukał wymówki. Zachowywał się jak jakiś dzieciak. Chciałbym rewanżu, ale nie wiem jak to się skończy. Druga walka będzie łatwiejsza, bo teraz znam go jeszcze lepiej. Ciężko było trafić Floyda. Starałem się trafić go w zranione oko, ale nie byłem w stanie. Cała sprawa z rękawicami była dziecinna. On płakał z powodu rękawic jak dzieciak. Jestem gotowy walczyć z nim we wrześniu. Chcę rewanżu."

On ma IQ na poziomie gówna, że cały czas pieprzy te bzdury o rękawicach?? To tak jakby Margarito płakał, że nie mógł walczyć z gipsem w rewanżu z Cotto Big Grin.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-05-2014, 10:32 AM
Post: #28
RE: Marcos Maidana
Dobrze Maidana tam nawija na glownej.Smile Niech prowokuje Floyda i zacheca kibicow, moze ten ktorego duma jest troche podrazniona sie zgodzi na ryzykowany rewanz, na ktory przeciez zaraz po walce sie zgodzil, argumentujac to tym, ze wszystko alezy od zyczen fanow. Ja szczerze bym odradzal Floydowi potyczki z "Chino". Wygral walke, co z tego, ze byla blizsza niz ta z Guerrero czy Alvarezem? Gorzej jak juz powiedzial, ze walka moze sie odbyc, wiec wypadaloby sie wywiazac.
Marcos, wbil sie na usta Amerykanow szybciutko.. najpierw ten na sile pompowany i ciagniety za uszy Broner, ktory zostal obity w przekonywujacym stylu, a teraz nikt inny jak krol P4P, ktory momentami zupelnie nie mial recepty na szalencze ataki Argentino.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-05-2014, 10:42 AM
Post: #29
RE: Marcos Maidana
Co do tych rekawic to chyba sie nie dowiemy jak to bylo: jezeli one byly akceptowalne w boksie jako takie (chyba Cotto uzywal takiego modelu) a Maidana mial zapis w kontrakcie ze moze wybrac sobie dowolne to te perypetie nie powinny miec miejsca.
Byrd radzi Floydowi zakonczenie kariery, Duran widzial remis ze wskazaniem na Maidane, ODLH chce pomoc Garcii w trenowaniu na Floyda - szum jest, a jesli Showtime ma sporo do powiedzenia to pewnie maja swiadomosc ze rewnaz sprzeda sie kapitalnie - mozliwe ze przekroczylby 1,5mln przylaczy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-05-2014, 10:53 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-05-2014 10:55 AM przez KrychuTMT.)
Post: #30
RE: Marcos Maidana
Przecież Maidana używał Everlastów(tak jak chciał), tylko problem był z jedną parą w której brakowało wypełnienia o.o.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości