Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rankingi - Light Welterweight
31-12-2014, 04:47 PM
Post: #11
RE: Rankingi - Light Welterweight
(31-12-2014 04:39 PM)saliman1 napisał(a):  Dał dobrą walkę, ale nie licząc tej z Herrerą (nie zgadzam się z werdyktem) to nie ma na koncie żadnego wartościowego zwycięstwa (jak na standardy top 20).

Frankie Gomez ma taka wygrana, ze jest wyzej niz Jose, ktory dal do bolu rowna walke z Twoim top3?
Zastanawia mnie tez brak Johna Moliny. Bardzo dobra walka z Matthysse, gdzie Lucas byl liczony chyba ze dwa razy. Dyskusyjna porazka z Sota, a mimo tego wciaz go brak nawet w top20?

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2014, 04:53 PM
Post: #12
RE: Rankingi - Light Welterweight
Bmh
Numer13 Confused
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2014, 04:56 PM
Post: #13
RE: Rankingi - Light Welterweight
Molina jest na 13 miejscu.
A co do Benavideza to rozumiem, że można się nie zgadzać, ale moim zdaniem nieznacznie, ale przegrał z Herrerą, a bokserów chociażby pokroju Parisa, którego pokonał Gomez (żaden wielki bokser, ale z jakimś rekordem i nazwiskiem) w rekordzie nie ma.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2014, 05:21 PM
Post: #14
RE: Rankingi - Light Welterweight
(31-12-2014 04:56 PM)saliman1 napisał(a):  Molina jest na 13 miejscu.
A co do Benavideza to rozumiem, że można się nie zgadzać, ale moim zdaniem nieznacznie, ale przegrał z Herrerą, a bokserów chociażby pokroju Parisa, którego pokonał Gomez (żaden wielki bokser, ale z jakimś rekordem i nazwiskiem) w rekordzie nie ma.

Sorry, nie zauwazylem Moliny.Wink

Lubie Gomeza, ogladalem juz kilka jego walki i wroze mu tytul, lub chociaz reputacje kogos, kto moze namieszac na najwyzszym poziomie. Jednak nie dalbym go nad Jose za wygrana z Parisem, skoro Benavidez oficjalnie wygral z Herrera, a samo podjecie tej walki, znaczy dla mnie wiecej, niz zmasakrowania Parisa.
Masz prawo Saliman sie nie zgadzac z werdyktem w walce z Herrery, ale nie doszukiwalbym sie tu wielkiego skandalu za ktory mozna ukarac boksera, w tym przypadku Jose.
Dla mnie potyczka okolo remisowa z nieznacznym wskazaniem dla Herrery, jest znacznie lepsza w bokserskim CV, niz zbicie Parisa. Nie wiem dlaczego uznalem, ze wszyscy widza to podobnie do mnie?Tongue

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-02-2017, 12:18 PM
Post: #15
RE: Rankingi - Light Welterweight
1. Trojanowski 14 pkt [Cuenca (4), Cuenca (4), Obara (3), Indongo (porażka), Pontillas (0), Shakhaznaryan (3)]
1. Crawford 14 pkt [Postol (5), Molina Jr (3), Lundy (0), Jean (3), Dulorme (3)]
3. Burns 9 pkt [Figueroa (porażka), King (3), Di Rocco (3), Relikh (3)]
3. Broner 9 pkt [ Molina (3), Porter (inny limit), Allakhverdiev (3), Theophane (3)]
5. Figueroa 7 pkt pkt [Burns (4), DeMarco (3)]
6. Postol 5 pkt [ Matthysse (5), Giuriceo (0), Crawford (porażka)]
6. Indongo pkt 5 pkt [ AfrykanieKtórychNieZnam (0), Trojanowski (5)]
8. Matthysse 4 pkt [Provodnikov (4), Postol (porażka)]
9. Benavidez 3 pkt [ Santana (3), Sigueira (0), Paez Jr (0)]

Bardzo fajna kategoria do oceniania. Trojanowski nabił punkty za liczne walki. Przez chwilę myślałem czy Cuenca nie był wart (5) ale doszedłem do wniosku, że boksował zbyt rzadko i był za mały także dla innych (5) więc (4). Miło zaskoczył mnie Burns, który ciągle się liczy. Po Bronerze bokserzy albo z porażkami w ostatnim czasie, albo rzadko walczący.

Jestem otwarty na sugestie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-02-2017, 12:46 PM
Post: #16
RE: Rankingi - Light Welterweight
Jako że to Twój ranking, to może w przypadku tej samej liczby punktów wybieraj zawodników, którzy Twoim zdaniem są lepsi? Bo Burns nad Bronerem czy przegrany Trojanowski nad Crawfordem wyglądają dziwnie. Big Grin Z Cuencą jest taka ciekawa sytuacja, że za pierwszą walkę nawet (5) mu chyba można dać, ale za drugą (4) to max.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-02-2017, 01:02 PM
Post: #17
RE: Rankingi - Light Welterweight
Gogo za porażki powinieneś wprowadzić punkty minusowe, bo Trojanowski po 1st round KO nad Crawfordem to trochę beka.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-02-2017, 02:37 PM
Post: #18
RE: Rankingi - Light Welterweight
No nie jest nad nim tylko obok - obaj mają 1. Big Grin
Co mam poradzić na to, że Trojanowski wygrywał co się dało i przytrafił mu się taki super-punch.
Może faktycznie minusowe punkty za porażki miałyby sens Wink
Przemyślę
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-02-2017, 02:14 PM
Post: #19
RE: Rankingi - Light Welterweight
- Lundy na 100% to bokser za 3 pkt.
- Benavidez powinien dostać 3 pkt za Paeza, bo ten jeszcze nie był wtedy journeymanem, a w miarę solidnym średniakiem.

Pkt ujemne za porażki byłby ok.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-02-2017, 03:04 PM
Post: #20
RE: Rankingi - Light Welterweight
1. Crawford 17 pkt [Postol (5), Molina Jr (3), Lundy (3), Jean (3), Dulorme (3)]
2. Trojanowski 14 pkt [Cuenca (4), Cuenca (4), Obara (3), Indongo (porażka), Pontillas (0), Shakhaznaryan (3)]
3. Burns 9 pkt [Figueroa (porażka), King (3), Di Rocco (3), Relikh (3)]
3. Broner 9 pkt [ Molina (3), Porter (inny limit), Allakhverdiev (3), Theophane (3)]
5. Figueroa 7 pkt pkt [Burns (4), DeMarco (3)]
6. Benavidez 6 pkt [ Santana (3), Sigueira (0), Paez Jr (3)]
7. Postol 5 pkt [ Matthysse (5), Giuriceo (0), Crawford (porażka)]
7. Indongo pkt 5 pkt [ AfrykanieKtórychNieZnam (0), Trojanowski (5)]
9. Matthysse 4 pkt [Provodnikov (4), Postol (porażka)]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości