Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rankingi - Super Middleweight
24-12-2014, 03:19 PM
Post: #21
RE: Rankingi - Super Middleweight
Moja topka super sredniej na 2014:

1. Carl Froch (+1)
2. DeGale (+1)
3. Dirrel (+2)
4. Groves (-2)
5. Abraham
6. Bika
7. Sturm
8. Siteglitz
9. Rodriguez
10. Gonzales

Nie jestem zadowolony z tego rankingu, z wielu powodow. Raz, ze SS to jedna z moich ulubionych kategorii, a nie obejrzalem tylu walk ile bym chcial. Dwa, ze braklo wielkich pojedynkow: Froch uspil Grovesa, ale po dosc przecietnym pojedynku (w swietle oczekiwan). Do tego irytuje mnie fakt ze musze do topki wrzucac takich gosci jak Sturm, Abraham czy Stieglitz, ktorych forma waha sie od dobrej do journeymowatej.

Wiec krotko: krol jest jeden i nazywa sie Froch, bo stary abdykowal. Carl zniszczyl Grovesa i powaznie uszkodzil jego przyszlosc, taka moc zakrzywiajaca czasoprzestrzen.
DeGale to jedyny bokser ktory mnie ujal pozytywnie. Rozwalil Peribana, ktory bardzo podobal mi sie z Love'em. Fajnie, fajnie. Niech wysyla Grovesa ba emeryture.
Dalej Dirrell, rzecz jasna ten od Biki. Wygral walke o tytul, jest poza zasiegiem wiekszosci z topki.
Groves to katastrofa. Zlozyl sie z Frochem, ok normalne. Ale forma jest zenujaca, na chwile obecna DeGale robi go jak chce. Bylby nizej ale...
Ale reszta to w ogole... Bika jest fajny, ale pewnego poziomu nie przeskoczy. Trójca AbraSturStieg niech juz da sobie siana... Dobra, Abraham ma pas i jest aktywny, niech zostanie.
Dyche zamykaja Rodriguez, ktory jest do bólu przecietny i Gonzales ktorego...pozyczylem od Salimana1 (Dzieki!).

Wiecie co jest najgorsze? Ze po eksplozji zwiazanej z Super Six i swietnym poziomem, ta kategoria notuje regres.

Bute, Pascal, Ward - nie ma ich bo sa wyzej/spia.
Froch, Abraham, Sturm, Stieglitz - spokojnie moga konczyc kariere w 2015.
Drugi Dirrell wraca malymi krokami. Swiezy powiew to DeGale i Groves, ktory sie stacza szybciej niz sie wspinal.

Z 10 bokserów z ktorych rok temu ulozylibysmy dobra dyszke zostac za rok moze tylko DeGale na tym poziomie. Srednio sie orientuje w tych miejscach 11-30., ale jesli "idzie nowe" to napiszcie bo czuje ze ta kategoria ma problem z naturalna rotacja zawodnikow i dziadki beda wysoko bo mlodziezy ni widu ni slychu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-12-2014, 09:11 PM
Post: #22
RE: Rankingi - Super Middleweight
Moje rankingi spotykają się z bardzo przyjazną odezwą Big Grin , więc wstawiam kolejny.

1. Carl Froch
2. Arthur Abraham
3. Anthony Dirrell
4. James DeGale
5. George Groves
6. Felix Sturm
7. Sakio Bika
8. Robert Stieglitz
9. Andre Dirrell
10. Gillberto Sanchez

11. Brandon Gonzales
12. Christophe Rebrasse
13. Ezequiel Maderna
14. Hadillah Mohoummadi
15. Callum Smith
16. Rogelio Medina
17. Jonathan Gonzales
18. Marco Antonio Periban
19. Derek Edwards
20. Badou Jack
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2017, 02:09 PM
Post: #23
RE: Rankingi - Super Middleweight
Mój ranking Super Średniej, wg zasad jak pozostałe.
Punktuję bokserów aktywnych w ciągu ostatniego roku, a oceniam ich walki toczone od stycznia 2015 do dziś.
5 punktów za pokonanie koksa na światowym poziomie, 4 za boskera bardzo dobrego, 3 za solidnego/journeymana/prospekta, 0 za resztę.
W przypadku remisów traktuje bokserów tak jakby ze sobą nawzajem wygrali.

Ranking
1. Jack - 16 pkt [ Dirrel (4), Groves (4), Bute (4), DeGale (4)]
2. DeGale - 15 pkt [ Dirrel (4), Bute (4), Medina (3), Jack (4)]
3. Abraham - 12 pkt [Smith (3), Stieglitz (3), Murray (3), Ramirez (3), Lihaug (0)]
3. Smith (Callum) - 12 pkt [ Fedosotv (0), Rebrasse (0), Fielding (3), Mohoumadi (3), Reynoso (0), Nemesapati (3), Blackledge (3)]
5. Dirrel (Anthony) -9 pkt [ Jack (porażka), Rubio (3), Truax (3), Nemesapati (3)]
6. Groves - 6 pkt [Jack (porażka), Luisa (0), Brophy (0), Murray (3), Gutknecht (3)]
7. Dirrel (Andre) - 3 pkt [DeGale (porażka), Caparello (3)]

Ranking pokazuje dobitnie w jak beznadziejnej sytuacji znalazła się ta kategoria. Na szczycie dwa młode wilczki, wprawdzie przebąkują o innych limitach, ale na chwile obecną są najlepsi, co pokazuje także ranking. Jack wyżej bo ma samych dobrych zawodników, a DeGale'owi przypałętał się średni Medina.
Potem Abraham - nie wiem czy on tam jakiś ewidentnych wałków nie miał, ale faktem jest że resume solidne + sporo walk.
Jeszcze więcej walk ma Callum Smith - liczba punktów nieźle obrazuje jego potencjał, choć miałem wątpliwości czy jego rywale to jeszcze (0) czy już (3). Ale jak jakiś przeciętniak wygrywał z innymi (jak Fielding), ew. wygrywał ze słabiznami a z dobrymi rywalami przetrwał cały dystans to traktowałem go jako (3).
Potem jeden z Dirrellów, który może namieszać, niespełniony Groves (ten Gutknecht też taka (3) rzutem na taśmę) i drugi Dirrell.

Jak macie kogoś kogo warto by przeanalizować to podajcie przykłady, ale przypuszczam że cała reszta super średniej (a więc także zawodnicy z top10) będą oscylować wokół jednego solidnego skalpu na dwa lata. Kiepsko...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2017, 04:14 PM
Post: #24
RE: Rankingi - Super Middleweight
Fedotovsa napisałeś tak, że skojarzyłem go z Fedosovem i musiałem boxreca przeglądać. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2017, 10:17 PM
Post: #25
RE: Rankingi - Super Middleweight
Gogo Abraham wdupił z Ramirezem więc z jakiego powodu dostał 3 pkt ???????

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-02-2017, 12:15 AM
Post: #26
RE: Rankingi - Super Middleweight
Hahaha! Gogolius otworzyłeś worek z krytyką i to na tylu frontach na raz. Tongue

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-02-2017, 01:07 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-02-2017 01:08 AM przez Wietnam.)
Post: #27
RE: Rankingi - Super Middleweight
Gogolius zwyczajnie się pomylił i tyle.
Nie róbmy szumu, wiadomo że ta trójka
przy Ramirezie to fehler.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-02-2017, 08:45 AM
Post: #28
RE: Rankingi - Super Middleweight
Ta jest, wiekszosc tych bokserow ma wygrane i z rozpedu sprawdzilem tylko rywala bez patrzenia na wynik. Pisalem ze ten Abraham mi sie nie podoba i cos za duzo nazbieral Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-02-2017, 02:01 PM
Post: #29
RE: Rankingi - Super Middleweight
- Smith powinien dostać 3 pkt za walkę z Rebrasse, bo Francuz jest solidnym średniakiem. Przekręcono go w walce z Fieldiengiem, za którego są 3 pkt. Rebrasse to zdecydowanie bokser, który bardziej zasługuje na trójkę.
- Moim zdaniem Nemesapati to 0 pkt. Facet przegrywa każdą wyjazdową walkę w jednostronny sposób, lub przed czasem. Rebrasse zrobiłby go do zera.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-02-2017, 10:04 PM
Post: #30
RE: Rankingi - Super Middleweight
1. Jack - 16 pkt [ Dirrel (4), Groves (4), Bute (4), DeGale (4)]
2. DeGale - 15 pkt [ Dirrel (4), Bute (4), Medina (3), Jack (4)]
3. Smith (Callum) - 12 pkt [ Fedosotv (0), Rebrasse (3), Fielding (3), Mohoumadi (3), Reynoso (0), Nemesapati (0), Blackledge (3)]
4. Abraham - 9 pkt [Smith (3), Stieglitz (3), Murray (3), Ramirez (porażka), Lihaug (0)]
5. Dirrel (Anthony) -6 pkt [ Jack (porażka), Rubio (3), Truax (3), Nemesapati (0)]
5. Groves - 6 pkt [Jack (porażka), Luisa (0), Brophy (0), Murray (3), Gutknecht (3)]
7. Dirrel (Andre) - 3 pkt [DeGale (porażka), Caparello (3)]

Ranking zmodyfikowany, Abraham spada bo nie wygrał z Ramirezem, a Smith awansuje w górę za Rebrasse. Nemesapati traci na wartości.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości