Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rankingi - Heavyweight
09-06-2014, 05:34 PM
Post: #21
RE: Rankingi - Heavyweight
@Krzych
Ale chyba za nokauty na Liakowiczu,Harrisonie,Firtha i Scottem miejsce w TOP10 mu się należy, bynajmniej bardziej niż takiemu Jenningsowi czy Glazkovowi, który przecież dostał prezent w walce ze Scottem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-06-2014, 05:41 PM
Post: #22
RE: Rankingi - Heavyweight
Jennings i Glazkov zrobili mniej
więcej tyle samo co Tyson
*
Głazkow dostał lekcje od Scotta i wygrał z past Adamkiem
Jennings ma tylko Szpilke...
Fury ma Chisore,Johnsona i Cunninghama który by przeszkolił ukraińca.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-06-2014, 06:25 PM
Post: #23
RE: Rankingi - Heavyweight
Czerwiec 2014

1. Kliczko
2. Pulew
3. Stiverne
4. Fury
5. Powietkin
6. Chisora
7. Perez
8. Takam
9. Głazkow
10. Jennings
------------------
11. Cunningham
12. Ortiz
13. Wilder
14. Arreola
15. Joshua
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-06-2014, 06:33 PM
Post: #24
RE: Rankingi - Heavyweight
The best heavyweights ranking by RedHawk:

1.Klitschko
2.Stiverne
3.Wilder
4.Pulev
5.Jennings/Perez
6.Fury
7.Chisora
8.Povetkin
9.Takam
10.Glazkov

Zaznaczam iż wcale nie jest powiedziane, że ktoś niżej z rankingu nie może pokonać kogoś kto jest wyżej. Pod uwagę wziąłem tylko i wyłącznie dotychczasowe osiągnięcia, pokonanych rywali oraz status w rankingu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-06-2014, 06:36 PM
Post: #25
RE: Rankingi - Heavyweight
Redhawk
Pod uwagę
wziąłem tylko i wyłącznie
dotychczasowe osiągnięcia,
pokonanych rywali oraz status w
rankingu.
*
W takim razie co robi Wilder na 3? Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-06-2014, 06:37 PM
Post: #26
RE: Rankingi - Heavyweight
@RedHawk
Musze Cie o to spytać: miejsce nr 3 to żart???
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-06-2014, 06:44 PM
Post: #27
RE: Rankingi - Heavyweight
@Joker,Martin
Wilder jest obowiązkowym pretendentem, tak samo jak Pulev i zwycięzca walki Jennings/Perez. Dlatego zajmują trzy pierwsze lokaty zaraz po mistrzach. Chociaż ich kolejność nie jest przypadkowa. Uważam, że żaden z trójki Perez/Jennings/Pulev nie mieliby szans z Wilderem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-06-2014, 08:09 PM
Post: #28
RE: Rankingi - Heavyweight
(09-06-2014 06:33 PM)RedHawk napisał(a):  The best heavyweights ranking by RedHawk:

1.Klitschko
2.Stiverne
3.Wilder
4.Pulev
5.Jennings/Perez
6.Fury
7.Chisora
8.Povetkin
9.Takam
10.Glazkov

Zaznaczam iż wcale nie jest powiedziane, że ktoś niżej z rankingu nie może pokonać kogoś kto jest wyżej. Pod uwagę wziąłem tylko i wyłącznie dotychczasowe osiągnięcia, pokonanych rywali oraz status w rankingu.

Dwa pierwsze miejsca bez dyskusji. Kliczko dominator w dodatku świetnie opanował nie tylko boks, ale i zapasy. Stiverne dwukrotnie zlał Arreolę i jest mistrzem WBC - spoko, nie ma dyskusji.

Z Wilderem to pewnie robisz sobie żarty. Pogrubiłem kryteria jakimi się kierujesz głównie po to by zapytać dlaczego nie kierowałeś się nimi rzucając na miejsce 3 Wildera.
- dotychczasowe osiągnięcia? Nie żartujmy, nie ma żadnych osiągnięć.
- pokonani rywale? hehe, tutaj to jest dopiero komedia
- status w rankingu? - dziwne, że bierzesz coś takiego pod uwagę. Sam zapewne wiesz jak beznadziejnie czasami wyglądają oficjalne rankingi. Ten jedyny argument przemawia za Wilderem, ale i tak nie na tyle, by dać go na miejsce 3!, to nie do pomyślenia i mam nadzieję, że to jeden z Twoich mało śmiesznych psikusów Wink

Powietkin za nisko (choćby Chisorę powinien wyprzedzać), a skoro masz dwóch bokserów na miejscu piątym to pięściarz za nimi powinien być na miejscu 7. Tyle z mojej strony.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-06-2014, 08:15 PM
Post: #29
RE: Rankingi - Heavyweight
1.Kliczko
2.Stiverne
3.Pulev
4. Povetkin
5.Fury
6. Chisora
7. Jennings/Perez
8. Takam
9. Steve Cunningham
10. Głazkov

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-06-2014, 07:54 AM
Post: #30
RE: Rankingi - Heavyweight
@Sander
Dlaczego żart? Liakowicz,Firtha,Scott,Harrison to mało? brązowy medal olimpijski to mało? za darmo ich nie rozdają, co poradzisz, że ten gość miażdży wszystkich w pierwszych 2-3 rundach? to chyba świadczy o nim jeszcze lepiej niż jakby męczył się z nimi przez pełen dystans. Już kiedyś był taki co pokonywał rywali w podobny sposób a dzisiaj nazywany jest jednym z najlepszych. Poza tym nie wiem kogo mógłbym dać wyżej od Wildera. Nudnego Puleva, który męczył się z nie przygotowanym Walkerem? , który pokonał Dimitrenkę z psychiką 3-letniego dziecka, wolnego jak keczup Ustinova? jego jedynym dobrym rywalem był Thompson, który i tak dał mu trudną walkę, a z którym przecież nie dawno wygrał ograniczony technicznie Takam, który oprócz siły fizyczne nie ma nic szczególnego...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości