Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ringpolska.pl przegoniło Bokser.org?
26-03-2014, 10:20 PM
Post: #11
RE: Ringpolska.pl przegoniło Bokser.org?
Ja również ostatnio coraz częściej zaglądam na rp. Bokser.org trochę pogorszył się jakościowo, patrząc wstecz, jednak to wciąż super strona. Najwięcej zarzutów miałbym o strefę newsową. Najbardziej zapamiętałem sytuację kiedy podano, że Adamek zawalczy z Grano. Wiadomość ta na bokser.org została podana z jakimś 15-godzinnym opóźnieniem. Jednak i tak chłopaki robią super robotę, życzę im sponsora, bo zasługują na to swoją pracą i marką jak mało kto. Redaktorów lepszych ma raczej nasza główna, bo jakoś ciekawsze wywiady znajduję na bokserze niż na rp, publicystyka wiadomo.
Dla mnie są to teraz równe strony, choć kiedyś wyraźna przewaga była po stronie boksera.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2014, 08:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-03-2014 08:16 PM przez neQ.)
Post: #12
RE: Ringpolska.pl przegoniło Bokser.org?
Hej,

Wraz z nową stroną, otwierają się dla nas nowe perspektywy. Każdy ma swój kącik z artykułami (to nie są tylko "Publicyści" tak jak widzicie na głównej stronie).

Może przytoczę. Kiedy dany dziennikarz pisze artykuł i chce, by znalazł się on w kąciku artykułów danego dziennikarza to zaznacza go i art tam się znajdzie. Prócz tego, gdy kliknie się na art, na samym dole jest notka o autorze, zdjęcie oraz możliwe przekierowanie do swojego kącika.

Tutaj macie przykład. Jeden z moich artów, zapytałem na gali Mateusza Borka i spisałem wypowiedź. Ten art znajduje się w moim kąciku.
Artykuł:
http://www.bokser.org/content/2013/12/23.../index.jsp

Na samym dole jest wspomniana notka o autorze, zdjęcie i przekierowanie do schowka (u mnie wkradł się błąd, jestem z rocznika 96, małe niedopatrzenie, ale w wolnej chwili się poprawi Smile)

A tutaj już jest mój schowek. Wiele rzeczy nie jest jeszcze w nim dopracowanych.
http://www.bokser.org/content/internal/e..._index.jsp

Wielu redaktorów na to czekało. Dlaczego? Bo wiele prac potem ciężko odnaleźć. Sam miałem robotę, by wynajdywać archiwalne artykuły dziennikarzy ORGa, byłych-starych, by wzbogacić ich schowki na artykuły. Niestety, był z tym kłopot. Wyszukiwarka google i godzinami szukanie. Wcześniej takich schowków nie było. Dlatego niektórzy wstrzymali swoje cykle, by ruszyć z nimi już na nowej stronie (temat nowej strony był ciągnięty przez dobrych kilka miesięcy, terminy się zmieniały).

Po drugie, teraz dobre arty, felietony, wywiady są lepiej eksponowane poprzez slajder na samej górze. Tego też wcześniej nie było. Na starym ORGu wielokrotnie super rzeczy odlatywały w dół strony, w niepamięć.

Oczywiście, sytuacja jest trudna, bo nie ma nas wielu, nie każdy może pisać masę newsów, ponieważ ma pełno innych obowiązków. Ale jedno jest pewne. Nowa strona daje dużo możliwości, ułatwień, więc miejmy nadzieje, że tych własnych cyklów będzie więcej.

Z mojej strony dodam, że wraca mój cykl wywiadów "Niedziela w ringu". Bez szczegółów na razie, ale na pewno ruszę.

Pozdrowienia
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2014, 10:38 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-03-2014 10:42 PM przez Krzych.)
Post: #13
RE: Ringpolska.pl przegoniło Bokser.org?
Odsłon ringpolska może mieć więcej ale jeżeli chodzi o sam ruch ze strony użytkowników to tam jest raczej niewielki. Do tego poziom raczej nie za duży. Ale ogólnie samą stronę lubię ze względu na szybkie newsy zza granicy, bo te z Polski to dno i dwa metry mułu, manipulacja i wszystkie teksty autoryzowane przez Wasyla, nawet te nie jego... Portal całkiem dobry choć myśl o zakładaniu konta nigdy mi nawet nie przeszła przez głowę. Po tym jak zaczęło się tam pojawiać 10 tekstów i 5 wywiadów dziennie Szpilki(to nie jest jakaś przenośnia, dosłownie tak było)to przestałem tą stronę w ogóle przeglądać, ale teraz się to uspokoiło, a manipulowanych i przekłamanych do suchej nitki wychwalających zawodników UKP tekstów jest na tyle mało, że da się je omijać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-03-2014, 06:46 PM
Post: #14
RE: Ringpolska.pl przegoniło Bokser.org?
Grafika i wygląd nowego Bokser.org. są beznadziejne.

Przejrzystość i funkcjonalność niektórych rzeczy jest o wiele gorsza niż wcześniej.

Elementy powinny być bardziej zróżnicowane przez kolor i wielkość czcionki aby łatwiej było wyłapać to co nas interesuje.

Jednym słowem przestałem tam wchodzić, aby nie męczyć oczu.

Może się przyzwyczaję , ale na razie mi się nie podoba. Wszystko jest „na kupie”
Strona jest po prostu „ciężka” a może nawet „super ciężka”
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-03-2014, 07:01 PM
Post: #15
RE: Ringpolska.pl przegoniło Bokser.org?
(28-03-2014 06:46 PM)RSC-2 napisał(a):  Jednym słowem przestałem tam wchodzić, aby nie męczyć oczu.

No i proszę - kolejny zaleta zmiany wyglądu portalu i zarazem spektakularny sukces redakcji!*

Jeśli o mnie chodzi - kwestia przyzwyczajenia, lubiłem prosty styl, dobrze się dzięki temu czytało komentarze, ale powoli się przyzwyczajam. Toto na górze z ważniejszymi wiadomościami to faktycznie fajny "ficzer". Logowanie działa u mnie teraz normalnie (wcześniej musiałem się dwa razy logować), zdjęcia są większe, sama strona teraz jest przystosowana do rozdzielczości panoramicznych, także jest dobrze.

*żarcik ;)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-03-2014, 07:33 PM
Post: #16
RE: Ringpolska.pl przegoniło Bokser.org?
(28-03-2014 07:01 PM)Matys napisał(a):  No i proszę - kolejny zaleta zmiany wyglądu portalu i zarazem spektakularny sukces redakcji
Haha Big Grin.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-03-2014, 09:48 PM
Post: #17
RE: Ringpolska.pl przegoniło Bokser.org?
plusy RP to filmiki z treningów, ważeń itp oraz szybkość newsow, natomiast BO trochę wiecęj publicstyki i własnych wywodów i analiz. Obie stawiam na równi i obie cenięSmile
Odpowiedz cytując ten post
28-03-2014, 11:06 PM
Post: #18
RE: Ringpolska.pl przegoniło Bokser.org?
(27-03-2014 10:38 PM)Krzych napisał(a):  Odsłon ringpolska może mieć więcej ale jeżeli chodzi o sam ruch ze strony użytkowników to tam jest raczej niewielki. Do tego poziom raczej nie za duży.

Ostatnio raczej nie. Komentarzy pod artykułami na RP jest więcej od tygodnia-dwóch (odkąd org pozbył się trolli, co jest dobrą decyzją i z czasem aktywność powinna być większa niż teraz). Poziom wypowiedzi jest raczej wyrównany - chociaż jak trolle z głównej zarejestrują się na RP, to Bokser powinien wyjść na czoło.

Ogólnie spodobała mi się decyzja redaktorów o zrobieniu porządku na stronie głównej. Za jakiś czas samemu bardziej się tam uaktywnię.

Nowa szata graficzna na początku drażniła mnie, ale teraz już do niej przywykłem. Jak dla mnie kwestia przyzwyczajenia.

Ci, którzy się orientują w planach redaktorów z głównej - wiecie coś o perspektywach, planach względem forum?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-03-2014, 10:25 AM
Post: #19
RE: Ringpolska.pl przegoniło Bokser.org?
Z tego co pisałem z Dudasem koło dwóch tygodni temu to forum na razie pozostaje nienaruszone. Jak to mówi Dudas - forum to tylko 1 % orga Wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-03-2014, 02:24 PM
Post: #20
RE: Ringpolska.pl przegoniło Bokser.org?
Można nas oddawać w ramach 1% podatku Tongue
Co do nowej głównej: fajnie, że pojawiła się wersja mobilna. 70-80% mojej aktywności na orgu to internet w telefonie i fajnie, że teraz jest to tak ładnie skonsolidowane ; )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości