Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Do moderatorów - nie do dyskusji
23-03-2014, 06:55 PM
Post: #1
Do moderatorów - nie do dyskusji
Panowie moderatorzy o podwójnych zasadach moralnych.



Zbanowaliście usera ,który według Was obrażał „grupowo” wszystkich tu piszących.
Więc gdzie jesteście teraz.
Czy obrażania i pomówienia wobec osób zbanowanych lub piszących na głównej jest na tym forum dozwolone?
Jeżdżą po mim jak po burej suce. Posądzają go o chorobę psychiczną i zaburzenia umysłowe.
Ta są pomówienia nie mający potwierdzenia w dokumentach no bo przecież odmienność poglądów nie może być podstawą do orzeczenia choroby psychicznej. Takie praktyki wobec swoich oponentów stosowały reżimy komunistyczne szczególnie w Rosji, Rumunii i Korei Północnej . Niektórzy z userów próbują te praktyki stosować tu na forum. A Wy udajecie że nic się nie dzieje i wszystko jest w porządku.
Takie bezpodstawne pomówienia o chorobę psychiczną świadczą o zezwięrzęceniu, mściwości, braku tolerancji . A czy ci ,którzy wydają takie opinie mają na to dowody w postaci orzeczenia fachowego lekarza ,co uprawniałoby ich do takich opinii?

Jeżeli nie mają takich opinii to dlaczego Wy jako moderatorzy nie reagujecie na takie akty chamstwa, prostactwa i prymitywizmu . Zwłaszcza ,że drugiej stronie uniemożliwiliście obronę.
Nie mówię o banowaniu ,bo za takie przewinienia jestem takim praktykom całkowicie przeciwny. Ale na zwrócenie przynajmniej uwagi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-03-2014, 07:06 PM
Post: #2
RE: Do moderatorów - nie do dyskusji
Jakie to smutne , prawie się rozpłakałem .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-03-2014, 07:11 PM
Post: #3
RE: Do moderatorów - nie do dyskusji
(23-03-2014 07:06 PM)KrychuTMT napisał(a):  Jakie to smutne , prawie się rozpłakałem .

Ja, do tej pory nie moge powstrzymac lez..Rolleyes

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-03-2014, 07:17 PM
Post: #4
RE: Do moderatorów - nie do dyskusji
Zbanowanie alexa i charlesa było jak najbardziej słuszne, ale co do bana dla copa mam coraz większe wątpliwości.każdy z nas w większym lub mniejszym stopniu spamuje, cop robił to nagminnie.Obraza wszystkich userów w pożegnalnym poście i spam to jedyne argumenty do zbanowania copa.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-03-2014, 07:23 PM
Post: #5
RE: Do moderatorów - nie do dyskusji
Miałem nadzieję ,że oprócz moderatorów na mój post zareaguje przede wszystkim BMH.
Ale on tak jak zapowiedział umieścił mnie w ignorowanych i w ogóle nie reaguje na moje posty.
Kiedyś nawet go prosiłem ,aby już przestał i zaczął odpowiadać na moje wpisy . Przecież nigdzie go nie obraziłem, aby miał powody mnie ignorować.
Ale on jest stanowczy i ciągle nie czyta moich postów. Szkoda, że nie wyłączył „Ignora”

W takim razie pozostało mi czekać jedynie na reakcję moderatorów. Ciekawe jaką „bajkę” tym razem wymyślą. Jest już chyba narada w tej sprawie.
Ale czekam na odpowiedź na temat. A nie kolejne wyjaśnienia odnośnie copa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-03-2014, 07:31 PM
Post: #6
RE: Do moderatorów - nie do dyskusji
Jaka narada, z kim?
redd nie czuje się "pełnoprawym modem", sam zglaszal posty do moda jak sam nim jest.Maynarda nie widzalem juz dawno i nizbyt rozumiem jego decyzję o przynaniu redowi moda tylko do LPW jakby nie chcial podzielić się wladzą.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-03-2014, 07:36 PM
Post: #7
RE: Do moderatorów - nie do dyskusji
Podobno ONZ właśnie rozmawia z Dudasem i Furmim na temat copa... Może to o tej naradzie pisze RSC?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-03-2014, 08:20 PM
Post: #8
RE: Do moderatorów - nie do dyskusji
(23-03-2014 07:06 PM)KrychuTMT napisał(a):  Jakie to smutne , prawie się rozpłakałem .

Co cię tak rozbawiło?

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-03-2014, 08:25 PM
Post: #9
RE: Do moderatorów - nie do dyskusji
Ból dupy naczelnego trolla .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-03-2014, 08:38 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-03-2014 08:38 PM przez BESTIA.)
Post: #10
RE: Do moderatorów - nie do dyskusji
Jeśli dla ciebie to ból dupy to OK, ale dla mnie jest w tym trochę prawdy.W prowokacjach w temacie "Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org", w tekstach typu na forum są znawcy i merytoryczna i kulturalna dyskusja. Forum nie ma przyszłości, nie pojawiają się nowi userzy a starzy odchodzą lub piszą rzadko, garstka tylko piszę często i tylko to ratuje forum.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości