Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nonito Donaire
18-07-2015, 10:11 PM
Post: #121
RE: Nonito Donaire
A więc będziemy mieć chyba walkę Donaire vs Quigg,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-07-2015, 10:58 AM
Post: #122
RE: Nonito Donaire
Cieszy powrot Nonito do 122lbs, widac z tutaj moze namieszac i jesli tylko jego rywalem nie bedzie Rigondeaux to ma szanse na wygrywanie. Choc kto wie w jakiej formie Szakal bedzie za np dwa lata.

Frampton wczoraj lezal dwa razy na deskach, co tylko wyjdzie mu na dobre. Quigg zdemolowal pretendenta - dobrze sie dzieje w super koguciej. Nonito niech tylko nie zglupieje w gymie i bedzie super.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-07-2015, 03:23 PM
Post: #123
RE: Nonito Donaire
Podobno walka Nonito z Quiggiem już jest dogadana, Hearn mówił że następnym rywalem Quigga będzie Donaire, a Arum mówił że Nonito może pojawi się na gali w Dubaju o ile pokona Quigga. Obaj promotorzy wyrażają się tak jakby to już było pewne i oczywiste, że do tej walki dojdzie i uzależniają od niej przyszłość swoich zawodników.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-12-2015, 10:10 PM
Post: #124
RE: Nonito Donaire
Wstaje ktoś dziś w nocy na oglądanie Donaire'a i Verdejo? Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-12-2015, 10:32 PM
Post: #125
RE: Nonito Donaire
No ba na Donaire??
Nawet jakby w stodole walczył z Kogutami Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2015, 05:03 AM
Post: #126
RE: Nonito Donaire
Donaire vs Juarez walka roku, ciężki bój Nonito, pierwsza połowa walki dla niego
później zaczął słabnąć pojawiło się rozciecie prawego łuku, Juarez jak byk parł
do półdystansu gdzie toczyła się druga połowa pojedynku, ,
Znakomita walka, , Juarez twardy skurczbyk,.
Zwycięstwo Donaire na punkty 116-10×2 117-109.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2015, 02:18 PM
Post: #127
RE: Nonito Donaire
To już nie jest ten sam Nonito co kiedyś, fajnie jakby dał meksykowi rewanż. Nie wiem co oni robią w tym Meksyku, ale Ci goście wręcz uwielbiają dostawać po twarzy XD.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2015, 02:39 PM
Post: #128
RE: Nonito Donaire
Donaire miałby w pierwszej obronie pasa zmierzyć się z Gradowiczem. Nie ukrywam, że bardzo mi się podoba ten pomysł. Lubię Gradowicza, fajnie mi się oglądało jego ostatnią udaną obronę i uważam, że stracił pas bardzo pechowo (żeby nie powiedzieć, że kontrowersyjnie). Mimo, że Donaire ma u mnie mega szacun to kibicowałbym Rosjaninowi.

Donaire wraca na ring w kwietniu i wtedy miałaby się odbyć walka, Gradowicz ma na przetarcie walczyć w styczniu w... Hiszpanii (!).

Na korzyść Gradowicza przemawia fakt, że jest naturalnie większy więc możliwe, że ciosy Filipino nie robiłyby na nim wrażenia. Do tego fajnie wywiera presje, a Nonito może mieć z górki (choć bardzo liczę na to, że wróci do swojej najwyższej dyspozycji).
Na minus Gradowicza działa fakt, że będzie musiał zbijać te kilka funtów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-12-2015, 02:19 PM
Post: #129
RE: Nonito Donaire
Nonito Donaire (36-3, 23 KO) chciałby się ponownie zmierzyć z Guillermo Rigondeaux (16-0, 10 KO). Jak twierdzi, jedna porażka z Kubańczykiem nie oznacza jeszcze, że jest gorszym pięściarzem.

Donaire i Rigondeaux walczyli ze sobą w 2013 roku. "Szakal" był w dziesiątej rundzie na deskach, ale w większości pozostałych starć przeważał i zasłużenie wygrał jednogłośną decyzją sędziów. "Filipiński Błysk" uważa jednak, że rewanż to dobry pomys.

- Zawsze jestem otwarty na drugą walkę z Rigondeaux. Każdemu to powtarzam - aby Guillermo mnie przekonał, że rzeczywiście jest lepszy, musi mnie pokonać dwukrotnie. Cały czas jestem chętny na rewanż - mówi 33-latek.

Żaden z zawodników nie ma jeszcze w planach kolejnej walki. Mówiło się, że Donaire może się zmierzyć w pierwszym występie w 2016 roku z Jewgienijem Gradowiczem, ale w tej chwili bardziej prawdopodobna wydaje się potyczka z niepokonanym Jessie'em Magdaleno (22-0, 16 KO)




Dobry sposób na odzyskanie pasa przez Rigo Big Grin Big Grin Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2015, 12:00 AM
Post: #130
RE: Nonito Donaire
Rigo mógłby przegrać przez ko, jeżeli miałby zaprezentować ten sam poziom co z Japończykiem
czy ostatnio z Francisco, .
Natomiast jeżeli to byłby ten sam Kubańczyk od pierwszej walki to wynik rewanżu byłby z góry wiadomy,
Na pewno się zgodzisz @Gogolius
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości