Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polskie P4P moje top 15
29-07-2016, 12:48 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-07-2016 12:50 AM przez jerry_a_.)
Post: #41
RE: Polskie P4P moje top 15
Moja 15 , stan 29.07.2016
1.Głowacki
2.Fonfara (mimo wpadki w ostatniej walce)
3.Włodarczyk
4. Sulęcki
5.Masternak
6.Szpilka
7.Wawrzyk
8.Cieślak
9.Szeremeta
10.Syrowatka
11.Ugonoh
12.Sęk
13.Szymański
14.Łaszczyk
15.Jonak
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-03-2020, 11:08 AM
Post: #42
RE: Polskie P4P moje top 15
Mamy przerwę w świecie boksu i całego sportu, nie wiemy jeszcze jak długą. Dlatego podsumowałem sobie "dokonania" polskich pięściarzy na przestrzeni ostatnich kilku-kilkunastu miesięcy i wyszedł mi taki ranking. Mimo iż ów wątek zakłada przedstawienie czołowej 15-tki to ja wrzucam tylko dyszkę. Dlaczego? Bo taki mam urodzaj...Jeśli znajdzie się choć jedna osoba chętna do podyskutowania to dopiszę krótkie uzasadnienia poszczególnych miejsc.

1. Cieślak
2. Głowacki
3. Sulęcki
4. Kownacki
5. Parzęczewski
6. Szeremeta
7. Łaszczyk
8. Włodarczyk
9. Wach
10. Wrzesiński

Jeszcze jedna uwaga. Nie uwzględniam w swoim rankingu Czerkaszyna. On mimo iż ma otrzymać polskie obywatelstwo (a może już otrzymał?) deklaruje się jako Ukrainiec i ma walczyć pod flagą Ukrainy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-03-2020, 12:00 PM
Post: #43
RE: Polskie P4P moje top 15
1. M. Cieślak
2. K. Głowacki
3. M. Sulęcki
4. A. Kownacki
5. K. Szeremeta
6. R. Parzęczewski
7. K. Łaszczyk
8. K. Włodarczyk
9. M. Wach
10.P. Stępień

Miejsca od 11-15 odpuściłem, ale wyróżniłbym Wrzesińskiego, Runowskiego, Matyję, Tryca i Ślusarczyka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2020, 08:59 PM
Post: #44
RE: Polskie P4P moje top 15
1.Głowacki
2. Cieślak
3.Sulęcki
4. Kownacki
5. Szeremeta
6. Parzęczewski
7.Włodarczyk
8.Czerkaszyn
9.Łaszczyk
10. Wach
11.Stępień
12.Syrowatka
13.Różański
14. Matyja
15. Tryc
Krótko streszczając ranking redda.
Cieślak królem Polskiego podwórka bez podziału na kategorie wagowe ? Niby czemu twoim zdaniem powinien wyprzedzić Głowackiego czy też Sulęckiego. Główka jest w czubie swojej kategorii wagowej już od dłuższego czasu , ale Cieślak dopiero się tam dobija. Żeby móc go wyprzedzić musiałby najpierw w jakimś stopniu przebić go w aktualnych osiągnięciach. Z pewnością takim czynem było by zdobycie mistrzostwa świata, a jak wiadomo Michał tego nie osiagnął niestety. Już pomijam fakt, że tamta walka to jeden wielki skandal, ale nie dotyczy on wyniku lecz samej otoczki, nieodpowiedzialności promotorów, przyzwoleniu federacji na urządzenie istnej samowolki, no i wu dziwacznemu kończeniu rund. Brak Czerkaszyna w tym uwzględnieniu odbieram jako niedopatrzenie, gdyż Fiodor nabył już obywatelstwo polskie i należy go umieszczać jak najbardziej w tego typu zestawieniach. Do pozostałych typów nie mam zastrzeżeń, kwestia gustów, aczkolwiek nasze typy i w tej kwestii raczej widocznie się pokrywają . Po za tym u mnie w rankingu pojawiają się zarówno Różański jak i Syrowatka. Ten drugi jeszcze nie powiedział ostatniego słowa, aczkolwiek kariery międzynarodowej mu jednak nie wróżę. Jednak i tak zasłużył na uwzględnienie tutaj.Ten pierwszy oprócz tego , że w ostatnim starciu zniszczył nieaktywnego Izu nadal jest niepokonany i też nie wolno go lekceważyć. Odnośnie 15 miejsca brałem pod uwagę właśnie Wrzesińskiego , Śluszarcyzka i Tryc. Z tej trójcy najbardziej perspektywistyczny okazał się Tryc. Pokonanie przez Sluszarczyka rozbitego Sęka to trochę mało, Wrzesiński , niby ambitny, niby walczak, niby przegrał tylko w miare mocnym przeciwnikiem , ale po prostu brakuje po pierwsze siły ciosu. W prawdzie nie musi to być przeskodzą (Szeremeta) ale mimo wszystko brakuje tutaj takze konkretnego przeciwnika na rozkłądzie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości