Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Carl Froch
27-12-2014, 05:32 PM
Post: #61
RE: Carl Froch
Nie wiem czy Froch potrzebuje zwycięstwa nad Chavezem do takich zaszczytów. Spokojnie mógłby skończyć karierę przed Grovesem i by się dostał Wink

Tak gadają o tym Chavezie, dogadują się, Al Haymon jest na tak, a ciągle sprawa kontraktu z Arumem jest niewyjaśniona <wywraca oczętami>
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-12-2014, 05:41 PM
Post: #62
RE: Carl Froch
Froch teraz potrzebuje tylko takich walk. To nie jest wielce utalentowany bokser, na talencie nie pojedzie, jego styl opiera się bardziej na kondycji, presji, sile, ilości ciosów, on musi być przygotowany na 100% i koniec, a do tego potrzeba motywacji. Lepiej żeby nie przegrał jakiejś przypadkowej obrony przez brak motywacji. Dużo czasu mu pewnie nie zostało, sam już przebąkuje o zakończeniu kariery, więc nie ma czasu na małe walki.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-12-2014, 05:43 PM
Post: #63
RE: Carl Froch
Ja już się pogodziłem z myślą że na Chavezie skończy się ta wspaniała przygoda Frocha z boksem. No chyba, że nagle Ward zgodziłby się na rewanż. Już nie widzę więcej pomysłów dla Frocha.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-12-2014, 05:59 PM
Post: #64
RE: Carl Froch
GGG, Kovalev, DeGale i Hopkins.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-12-2014, 06:36 PM
Post: #65
RE: Carl Froch
Hopkins skończy karierę, DeGale to za mały kaliber żeby zmotywować Frocha. Nie wiem czy Carl zdołałby zrobić dobrą formę do półciężkiej, a Kovalev nie zejdzie niżej.
GGG faktycznie ma sens, ale tylko w 168 funtach choć obóz Kazacha zapewnia, że dla wielkiej walki zejdą do 154 lub pójdą w górę do 168.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-12-2014, 07:16 PM
Post: #66
RE: Carl Froch
DeGale to za mały kaliber?
Dla mnie faworyt z Frohem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-12-2014, 07:23 PM
Post: #67
RE: Carl Froch
Kim jest DeGale i co osiągnął, aby Froch potraktował go jako wyzwanie największego kalibru (po wielkiej walce na Wembley na 80 tys. i wymarzonym Vegas?)

DeGale narazie jest na etapie rozwiązywania historii z Grovesem, z którym Froch już dwa razy walczył. Jakby DeGale wygrał wyraźnie z Grovesem, a Froch nie skończył kariery po Chavezie to moooożzeeeeee....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-12-2014, 07:39 PM
Post: #68
RE: Carl Froch
Jest znacznie większym wyzwaniem niż Chavez którego Froch tak pragnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-12-2014, 08:51 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-12-2014 08:53 PM przez Krzych.)
Post: #69
RE: Carl Froch
Tu nie chodzi o poziom sportowy przeciwnika tylko o wielkość walki. DeGale jest bardzo trudnym przeciwnikiem i to każdy wie, ale nie o to chodzi Frochowi, nie o kolejną walkę w UK, kolejną obronę. On chce wielkiego wydarzenia w USA, walki na skalę światową, PPV w USA. Takich rzeczy. To w USA będzie oglądał jego walke z DeGale, w już tym bardziej kto z Ameryki Południowej? Walkę z Chavezem będzie oglądało pół świata, a walka z DeGale zamknie się w Europie, głównie na wyspach.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-12-2014, 10:24 PM
Post: #70
RE: Carl Froch
Dokładnie o to mi (i Frochowi) chodzi Tongue dzięki Krzych Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości