Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kołodziej vs Makabu
18-12-2013, 12:07 PM
Post: #51
RE: Kołodziej vs Makabu
(18-12-2013 12:05 PM)BMH napisał(a):  Prawie, to prawie... trudno oszacowac, czy jest to pol, a moze 80% tego co zgarna Diablo...Smile Temat kasy, czy trenera, to chyba nic waznego, skoro Pawel sam przyznal, ze chcial podpisac kontrakt, wiec na sile go nie usprawiedliwiajmy. Gosc nie pierwszy raz zrezygnowal z walki, i zawsze tak bylo gdy mial walczyc z kims lepszym... przypadek? Andrzej Wasilewski, dal swoim zawodnikom serce, a tylko niektorzy umieja to docenic... szkoda. Kto to slyszal, zeby zawodnicy czy walcza, czy nie, mieli placone co miesiac pensje? Spotkal sie ktos z takim przypadkiem?

O ile mi wiadomo, to Universum za czasów świetności uskuteczniało podobny proceder. Chodzą ploty, że Sauerland robi to po dziś dzień. Tu masz rację, chore to jest.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2013, 12:18 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-12-2013 12:48 PM przez BMH.)
Post: #52
RE: Kołodziej vs Makabu
Nawet gdyby Sauerland tak robil, to sam wiesz Pakman, ze jednak takie praktyki sa rzadkoscia, ba, prawie nigdzie tego nie ma. Inna sprawa, ze nie ma pewnosci, czy Sauerland placi tak na 100%, bo jak sam napisales, to moga byc ploty.
Fajnie tak zyc... za walke hajs, co miesiac promotor plac pensje, a jeszcze wielu z jego podopiecznych dodatkowo pracuje. Dla mnie bomba, ja nikogo nie rozliczam, i nie wytykam, ze dobrze zarabia, ale jednak jest to cos niespotykanego... raj na ziemi. Dlatego, ciezko mi zrozumiec to wszystko co sie dzieje dookola z Harnasia. Najpierw placz o hajs... pozniej o trenera, a na sam koniec jak juz nie bylo czasu, nagle Pawel sie zgadza, ale nie ma kiedy przetlumaczyc kontraktu(?). Nie zalatuje to nikomu jakims kretactwem? Przeciez to dorosly, i co wazne inteligentny chlopak, a takie rzeczy, to sie widzi tylko w filmach. Ciezko mi ogranac rozumem, ze ktos chetny na walke, moglby to w ten sposob zj*bac.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2013, 12:38 PM
Post: #53
RE: Kołodziej vs Makabu
Taaa.... Przysłali mu kontrakt po Chińsku i nie zdążyli przetłumaczyć.
Luki w kontrakcie, za niska kasa, brak trenera, Wasyl twierdzący, że Kołodziej nie chce walczyć, Kołodziej twierdzący, że chce walczyć - mogliby sobie z Wachem ręce podać.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2013, 08:49 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-12-2013 10:41 PM przez szalonyAli.)
Post: #54
RE: Kołodziej vs Makabu
Wszystko wskazuje na to ,że Kołodzieja w walce z Makabu zastąpi Nathan Cleverly .Nie wiem za bardzo jakim prawem bokser nie mający za Sobą debiutu w junior ciężkiej miałby przystąpić to walki o tymczasowy pas WBA (bo chyba taka jest stawka , bo z drugiej strony tymczasowy pas został przywrócony Jonesowi).Rozumiem ,gdyby Cleverly był mistrzem świata WBA w półciężkiej .Tymczasem Nathan był mistrzem WBO i w dodatku właśnie ,,był''. WBA jednak jak zwykle lubi komplikować życie .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2013, 09:23 PM
Post: #55
RE: Kołodziej vs Makabu
Oj, za szybko Natanek Sad Znów dostanie manto, ale jednak szanuję tego gościa, bo naprawdę nie obawia się nikogo i zawsze stara się walczyć na całego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości