Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opcje dla Diablo
18-12-2013, 12:50 PM
Post: #21
RE: Opcje dla Diablo
Predzej widze Diablo ogrywajacego na punkty Adamka niz KO na Wachu.
W sumie ten pomysl z WBC nie jest taki nierealny ale nie wiem jakie chody ma Krzysiek u wlodarzy federacji. O wakujacy pas nie zawalczy, ale jakby pobil kogos z top15 rankingu WBC to moglby zostac pretendentem.
Ja uwazam ze Diablo HW nie odpusci i mozliwe ze z Sosnowskim zawalczy, tyle ze w okolicy polowy roku.

Ciekawe ile trwaly negocjacje z Polsatem: wydaje sie ze krotko a towskazuje na duza rozbieznosc zdan.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2013, 02:55 PM
Post: #22
RE: Opcje dla Diablo
Polsat liczył na niezłe PPV , ale się przeliczył . Główne gwiazdy wieczoru miały mocno wygórowane wyobrażenia finansowe , a Polsat chyba nie za bardzo wiedział jak tą sprawę załatwić .O gali było w zasadzie wiadomo od bardzo dawno ( tylko zagadką przez długi czas pozostawało gdzie i kiedy Ona się odbędzie ).Polsat robił tyle szumu ile można , aby każdy o tej walce wiedział , tylko nie brał pod uwagę ,że Polscy bokserzy będą chcieli większych wypłat niż czołowi ciężcy .Szpilka podobno chciał za walkę Zimnochem 1 mln złotych.Zimnoch zapewnie też chciał sporo .Patrząc na to ile zarabiają inni czołowi bokserzy nie tylko ciężkiej , ale I niższych kategorii wagowych to byłby kosmos za starcie dwóch takich bokserów .No Włodarczyk też chciał walczyć wyłącznie dla wielkich pieniędzy . Polsat zaliczył klapę jednym słowem .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2013, 06:55 PM
Post: #23
RE: Opcje dla Diablo
Moim zdaniem Polsat po prostu skąpi pieniędzy... tak jak skąpił na Szpilka-Zimnoch tak samo skąpi na Włodarczyk-Sosnowski... tak czy inaczej to, że nie odbędzie się walka Włodar-Sosna nie jest żadną stratą, gorzej, że cała gala się nie odbędzie... a na PBN zawsze są ciekawe polsko-polskie undercardy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2013, 07:45 PM
Post: #24
RE: Opcje dla Diablo
Ja cały czas nie mogę skumać po co Włodarczykowi walka w HW z Sosnowskim.....czy tam były aż tak duże, przynajmniej "wirtualne" pieniądze? Gość jest mistrzem świata jednej z najbardziej prestiżowych federacji, niech buduje dalej swoją legendę i broni tego pasa WBC. HW nie jest dla niego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2013, 08:00 PM
Post: #25
RE: Opcje dla Diablo
Polsatowi musiało się to nie opłacać na tyle, że zrezygnowali. Gdyby oni żądali razem we dwójkę łącznie z 300-400 tysięcy złotych to myślę, że by Kmita taka kasę zaakceptował.

Polsat wyłożył kupę smalcu na prawa do eliminacji i finałów EURO 2016 i eliminacji mundialu 2018 do tego mają masę dziennikarzy na etatach którzy nie mają tam co robić a pobierają niemałe pensje. Nie ma miejsca na inwestowanie w nieopłacalne rzeczy.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2013, 09:22 PM
Post: #26
RE: Opcje dla Diablo
Walka z Sosnowskim to od początku był jakiś bezsens i kompletna niedorzeczność. Nie dość, że sportowo walka była warta okrągłe zero to jeszcze kogo to obchodzi? Przecież Sosnowski to kompletny wrak. I czy on jest aż tak popularny przez tę jedną walkę z Kliczko? Wątpię. To nie ten poziom medialny co Adamek i Gołota. Ta walka z żadnego punktu widzenia nie była korzystna na żaden sposób. Jedno wielkie nieporozumienie.

A co do HW Włodarczyka... Jak dla mnie to ma sens tylko wtedy jak zawalczy z Adamkiem albo jak zakontraktuje i pokona kogoś z top 15 WBC i jako mistrz tej federacji wagę niżej dostanie pretendenta i title shota. Siedzieć tam nie ma sensu bo 2-3 walki i się skończy przygoda. Adamek mógł wygrywać szybkością. A Włodarczyk czym? Jest silny i potrafi dużo znieść ale Czakijew to już był prawie szczyt jego możliwości w sensie siły więc gdzie tu walka z jakimś zawodnikiem ważącym ponad 110 kg i o głowę wyższym? Jakiś sprytny title shot albo nic, HW nie jest dla niego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2013, 09:32 PM
Post: #27
RE: Opcje dla Diablo
Krzysiek może w HW, po prostu zawalczyć w swoim stylu z walk z Palaciosem czyli cały czas podwójna garda. Big Grin A tak na serio to ciężko powiedzieć na co by było stać Polaka w starciach z czołówką tej kategorii. Z takim Adamkiem zobaczyłbym go bardzo chętnie, bo walka by się kapitalnie sprzedała, a i mogłaby zwycięzcę nieźle wywindować. Nie wydaje mi się jednak, aby Tomek był czymś takim zainteresowany. No chyba, że byłby to skok po ostatnie spore pieniądze. Brak walki z Sosnowskim, to oczywiście świetna wiadomość bo w jakiej formie był Dragon, każdy widział.

[Obrazek: 5f40d22b78a02a59cc773776a3cf24c8.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-12-2013, 08:48 PM
Post: #28
RE: Opcje dla Diablo
,,Legendarny Roy Jones Junior zaproponował Krzysztofowi Włodarczykowi pojedynek. Chcemy podjąć rękawicę. Jedynym problemem mogą być jedynie kwestie finansowe, bo mimo, że Roy jest już u schyłku kariery, a Krzysiek w szczycie formy, to obaj zawodnicy na pewno zażądają wysokiego wynagrodzenia za tę walkę'' -Andrzej Wasilewski.
Boże czemu ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-07-2014, 12:41 PM
Post: #29
RE: Opcje dla Diablo
Rywalem Włodara najprawdopodobniej będzie BJ Flores. To nie jest zły rywal, ale mimo wszystko uważam, że to nie poziom takiego Greena czy Czakijewa. W dodatku już robią z niego wielką gwiazdę, a tak na prawdę kim jest Flores? i czym sobie zasłużył na walkę o pas. Prawdopodobnie chodzi o fakt, że walkę pokaże SHO i ''Diablo'' dostanie za nią porządne pieniądze... wolałbym już Magic Mana.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-07-2014, 01:12 PM
Post: #30
RE: Opcje dla Diablo
BJ to średniak, ale ważne aby hajs się zgadzał.(Bo Diablo zasługuję na dobry hajs) #to #tylko #biznes

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości