Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Khabib Allakhverdiev
16-11-2013, 01:42 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-04-2014 07:42 PM przez BMH.)
Post: #1
Khabib Allakhverdiev
[Obrazek: russian-super-lightweight-boxer-khabib-a...erdiev.jpg]

Khabib Allakhverdiev(19[KO 9]-0-0), to kolejny Rosjanin z LWW, ktory podbija ringi zawodowe i serca fanow. Pierwszy raz uwazniej przyjrzalem sie Rosyjskiemu "Hawkowi" kiedy walczyl z Joanem Guzmanem. Po wygranej nad reprezentantem Dominikany, Allakhverdiev zanotowal kolejne zwyciestwo stopujac przed czasem Souleymane M'baye. Od tego czasu Rosjanin nie pokazal sie w ringu.
Jak sadzicie, czy Allakhverdiev zwojuje ringi zawodowe? Ja nie ukrywam, ze marzy mi sie potyczka z Garcia, ewentualnie bratobojcza wojna z Provodnikovem.
Temat zakladam, bo uwazam, ze warto sledzic poczynania Khabiba, ktory najprawdopodoniej w przyszlym roku dostanie swoja szanse i niewykluczone, ze ja wykorzysta.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2013, 02:30 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-11-2013 06:48 PM przez Metzger.)
Post: #2
Bug RE: Khabib Allakhverdiev
Z pewnością wschodząca gwiazda. Chętnie obejrzałbym za jakiś czas jego starcie z Thurmanem.

(16-11-2013 01:42 PM)BMH napisał(a):  Khabib Allakhverdiev
Kurde, tego nie da się czytać. Może piszmy po polsku, skoro jesteśmy na polskim forum? Habib Allachwerdijew.

(16-11-2013 01:42 PM)BMH napisał(a):  Rosjanin
Nie Rosjanin, tylko Lezgin (muzułmanin). No ale skąd statystyczny Polak może wiedzieć, że w Rosji oprócz Rosjan mieszka jeszcze ponad 100 innych narodów?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2013, 03:05 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-11-2013 03:06 PM przez BMH.)
Post: #3
RE: Khabib Allakhverdiev
Metzger
Rozumiem, ze Ty piszesz Pakiao, Tajson, Holfild, lub Roj Dżons. Spoko, nie wymagaj tego jednak od innych.Wink Mam prosbe, na przyszlosc takie uwagi pisz w offtopie, albo wyslij wiadomosc. Nie rozumiem jak mozna sie przypierdalac o takie bzdury. Khabib, wychodzi pod Rosyjska flaga, wiec traktuje go jak Rosjanina.
- http://en.wikipedia.org/wiki/Khabib_Allakhverdiev
- http://boxrec.com/list_bouts.php?cat=box..._id=387379

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2013, 03:52 PM
Post: #4
RE: Khabib Allakhverdiev
Metzger chciał błysnąć wiedząTongue.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2013, 04:17 PM
Post: #5
RE: Khabib Allakhverdiev
Metzger ma absolutną rację. Prawidłowa transkrypcja z rosyjskiego na polski to Chabib Ałłachwerdijew. Allakhverdiev to transkrypcja na angielski. Wynika to z tego, że Rosjanie posługują się innym alfabetem. To samo dotyczy Białorusinów, Ukraińców, Serbów, Bułgarów i w pewnym stopniu Greków.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2013, 04:35 PM
Post: #6
RE: Khabib Allakhverdiev
(16-11-2013 04:17 PM)Pakman napisał(a):  Metzger ma absolutną rację. Prawidłowa transkrypcja z rosyjskiego na polski to Chabib Ałłachwerdijew. Allakhverdiev to transkrypcja na angielski. Wynika to z tego, że Rosjanie posługują się innym alfabetem. To samo dotyczy Białorusinów, Ukraińców, Serbów, Bułgarów i w pewnym stopniu Greków.

A kto pisze, ze nie ma racji?Huh Chodzi o usilne upominanie-nie pierwszy raz zreszta-jak nie pisownia, to obywatelstwo.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2013, 06:48 PM
Post: #7
RE: Khabib Allakhverdiev
Ałłachwerdijew jest w mojej ocenie ciekawszym bokserem od Prowodnikowa. Nie ma tak silnego ciosu, ale za to niesamowicie szybkie ręce i potrafi zrobić z nich użytek, bijąc długimi seriami. Oczywiście ma też mankamenty, z których rzuciła mi się w oczy dość dziurawa garda. Myślę, że junior półśrednia to dla niego optymalna waga i nie powinien iść wyżej. Więc może nie Thurman jako rywal, ale np. Peterson.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-11-2013, 12:48 PM
Post: #8
RE: Khabib Allakhverdiev
Zupełnie inny styl, niż Prowodnikow, trudno ich porównywać. Ja bardzo lubię oglądać obu.

Chabib, zdaje się, związał się w jakimś stopniu kontraktem z Top Rank, zatem czekam na konkrety w sprawie jego kolejnej obrony, bo miesiące lecą, a nie słychać o żadnych konkretach. W tej kategorii jest sporo ciekawych Meksykanów i innych Latynosów (DeMarco, Mosquera, Soto, Guzman itd.), są też inni pięściarze Top Rank (Alvarado, Mayfield, Rios - ale on akurat lada chwila walczy z Pacquiao). Warto chyba parę walk w obronie pasa stoczyć przed ewentualnym przejściem do wyższej kategorii.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-01-2014, 09:13 AM
Post: #9
RE: Khabib Allakhverdiev
Jak podeje boxrec, w kwietniu Khabib zmierzy sie z Jessie Vargasem. Fajne zestawienie.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-01-2014, 09:41 AM
Post: #10
RE: Khabib Allakhverdiev
Vargas leci na dużym farcie i ma wsparcie sędziów.
Jeśli Khabib chce wygrać to musi pokusić się o czasówkę o co łatwo nie będzie. Już w walce z Lopezem pokazał, że umie cios przyjąć.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości