Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III Wojna Światowa?
26-10-2016, 07:16 PM
Post: #161
RE: III Wojna Światowa?
Janusz Korwin Mikke

„Boję się Clintonowej, bo nie chcę mieć III wojny światowej. Jak ta baba się dorwie do władzy
to mamy III wojne natychmiast.

„Za nią stoją rozmaite siły, typu neokonserwatyści, którzy prą do tej wojny z kilku powodów” - uważa na temat kandydatki Demokratów, europoseł Janusz Korwin Mikke - „Pan Trump jest człowiekiem nieprzewidywalnym, natomiast pani Clintonowa jest przewidywalna: ona tę wojnę zrobi”
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-10-2016, 07:34 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-10-2016 07:36 AM przez saliman1.)
Post: #162
RE: III Wojna Światowa?
A ja odnoszę wrażenie, że to całe straszenie wojną to akcja propagandowa Rosji. Widać to na przykładzie perspektywy powstania baz NATO w Polsce, gdzie pojawiało się mnóstwo narracji, żeby " się nie zbroić", "nie drażnić Rosji, która jest otoczona przez bazy NATO" (co jest manipulacją), "nie słuchać Ameryki, która chce wojny", itd. Jeżeli chodzi o wybory prezydenckie w USA też widać jak na tacy, że prorosyjski Trump mocno nadaje w ton zapobieganiu rzekomej wojnie. A Korwin jest tak jednostronny w kwestii polityki zagranicznej (gadanie o tym, że strzelców na Majdanie trenowano w Polsce albo, że separatyści nie zestrzelili samolotu), że człowieka ciężko traktować poważnie. Dla mnie w tym wszystkim chodzi o to, żeby w strachu przed wojną ułatwić Rosji "rozszerzanie wpływów" w Europie wschodniej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2016, 05:58 PM
Post: #163
RE: III Wojna Światowa?
Ocalejemy ...
http://wrealu24.pl/services/2415-polska-...-swiatowej

w ilu procentach dajecie temu wiarę? Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2016, 06:02 PM
Post: #164
RE: III Wojna Światowa?
Nie wiem jak wy, ale ja już czuję się bezpieczny Angel
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2016, 06:07 PM
Post: #165
RE: III Wojna Światowa?
Co za portal, co za informacje.
Pokrzepiające.
Sens kończy się po zdaniu Chiny najadą Rosję. Reszta bez sensu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2016, 06:20 PM
Post: #166
RE: III Wojna Światowa?
Ale to Łucja ..... Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2016, 06:27 PM
Post: #167
RE: III Wojna Światowa?
Mało mnie obchodzą jakieś wojny skoro nie mam na to wpływu, jak elity zrobią sobie wojnę to będzie i chuj. Zawsze tak było, my zwykli ludzie nie mamy na to wpływu, więc od dawna się tym nie przejmuję. Zresztą my Polacy nie gramy żadnej roli, więc nawet jak wybuchnie wojna to klasycznie zrobimy za mięso armatnie. Może do czasu rozpierdolu w UE uda mi się uzbierać drobną sumkę i sobie wypierdolę do Kanady żyć jako wannabe traper XD.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2016, 07:16 PM
Post: #168
Bug RE: III Wojna Światowa?
(03-11-2016 06:27 PM)KrychuTMT napisał(a):  Mało mnie obchodzą jakieś wojny skoro nie mam na to wpływu, jak elity zrobią sobie wojnę to będzie i chuj. Zawsze tak było, my zwykli ludzie nie mamy na to wpływu, więc od dawna się tym nie przejmuję.
Te elity właśnie chcą byś tak myślał. Chcą społeczeństw biernych, niezorganizowanych i pasywnych obywatelsko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2016, 07:57 PM
Post: #169
RE: III Wojna Światowa?
Nie zapominaj, że żyjemy w społeczeństwie które od 89 roku regularnie daje się ruchać w dupę przez ex komuchów i innych cwaniaczków. Najśmieszniejsze, że niektóre grupy by się pozabijały za "swoje" partie . Wystarczy spojrzeć na "KODwców" "PISiorów", innych Zandebergów cz Winnickich XD. W takich warunkach to prędzej dostaniesz raka od polskiej kurwa głupoty ,niż zbudujesz jakiekolwiek społeczeństwo obywatelskie. Jasne, możemy sobie pomarzyć jak fajnie by było gdyby nagle w Polsce ludzie się zmienili, ale szkoda robić sobie nadzieje.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-12-2016, 03:07 PM
Post: #170
RE: III Wojna Światowa?
Wskrzesiciel Narodu - to dopiero odjazd!: Big Grin



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości