Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 3.88 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grzegorz Proksa
22-12-2011, 10:41 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-12-2011 10:42 AM przez neQ.)
Post: #1
Grzegorz Proksa
Ten temat w całości poświęcony jest karierze Grzegorza Proksy - zawodowego mistrza Europy w wadze średniej.

Popularny "Super G" jest o krok od podpisania kontraktu na walkę z Sebastianem Zbikiem. Kilka dni temu przetarg na organizacje tego pojedynku wygrała stajnia - Sturm Box-Promotion, należąca do superczempiona federacji WBA Felixa Sturma.

Gala prawdopodobnie odbędzie się w marcu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-12-2011, 03:35 PM
Post: #2
RE: Grzegorz Proksa
Wierzycie, że Zbik wyjdzie do Proksy? Ja w to nie wierzę. Niestety Grzesiu będzie miał problem z przeciwnikami, po tym co zrobił z Sylvetrem strach z nim wejść do ringu. Zobaczymy czy Barry Hearn coś na to zaradzi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-12-2011, 06:36 PM
Post: #3
RE: Grzegorz Proksa
Moim zdaniem Zbik nie wyjdzie do ringu z Proksą. Niemiec w czerwcu poniósł porażkę z rąk młodego Chaveza i w przypadku przegrania z Grześkiem jego kariera znacząco stanęłaby w miejscu. Wydaje mi się, że nie zaryzykuje.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-12-2011, 09:58 PM
Post: #4
RE: Grzegorz Proksa
Ja również sądzę że Zbik nie wyjdzie do Proksy. Znając życie dozna jakiejś fikcyjnej kontuzji, ale zobaczymy.
Odpowiedz cytując ten post
22-12-2011, 10:05 PM
Post: #5
RE: Grzegorz Proksa
Wasyl już potwierdził,że Zbik nie wyjdzie do ringu z Proksą,poodbno ma bardziej intratne propozycje.Podobno w wypadku odrzucenia propozycji EBU,będzie zmuszony zapłacić 50 tyś euro kary.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-12-2011, 10:48 PM
Post: #6
RE: Grzegorz Proksa
Tak też czytałem, że Zbik nie wychodzi do Proksy. Tak jak wyżej pisaliście będzie miał problemy ze znalezieniem kogoś dobrego, bo jego styl jest strasznie nie wygodny, a dla kibiców widowiskowy. Moim zdaniem dałby radę zrobić karierę po drugiej stronie oceanu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-12-2011, 11:19 PM
Post: #7
RE: Grzegorz Proksa
Szkoda będzie straty tych kilku miesięcy i szansy na wygraną ze świetnym nazwiskiem, ale efektowna wygrana z Sylvestrem chyba uczyniła Grześka nieźle rozpoznawalną marką. Najlepszy dowód - http://www.boxingscene.com/forums/view.php?pg=pound - i rubryka "Five for the Future". Znalazł się tam między naprawdę wielkimi nazwiskami, szkoda tylko, że jego jako jedyne jest napisane z błędem ;].
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-12-2011, 11:52 PM
Post: #8
RE: Grzegorz Proksa
Na boxingscene rzeczywiście łądnie pojechali z umieszczeniem tam Proksy (z błędem w nazwisku, ale zawsze). Swoją drogą, zaraz obok Gołowkina, co świadczy o pozycji kategorii średniej w najbliższych latach.

Niestety, co do Zbika, mam złe przeczucia, nie wyjdzie za taką kasę po niemal pewną porażkę, nawet, jak gala będzie w jego rodzinnej wsi za stodołą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2011, 12:45 AM
Post: #9
RE: Grzegorz Proksa
Proksa ma przyszłość, lecz ja osobiście nie stawiałbym go obok Gamboy, ponieważ mają jeszcze zbyt dużą różnice poziomów. Super G pasuje do Ameryki, w Europie na razie go będą pamiętać, za oceanem jest dużo zawodników dla niego. Wyjazd do Ameryki, zmiana trenera, poprawne rozwinięcie kariery i mamy mistrza świata.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2011, 09:32 AM
Post: #10
RE: Grzegorz Proksa
Szkoda, że chłopak jeszcze ani jednej walki w Polsce nie stoczył.

Ale najlepsze jest to, że ma 27 lat, czyli nie jest ani bardzo młody ani za stary i jest już puszczany na głęboką wodę.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości