Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
09-08-2014, 03:10 PM
Post: #191
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Ali Raymi ostatnio przebakiwal ze chcialby ktoregos z mistrzow sciagnac do Jemenu za gruba kase - jeszcze nadejdzie chwila, ze wszyscy go beda uwzgledniac.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-08-2014, 03:59 PM
Post: #192
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Niech Diablo zbija i rusza na Jemen Big Grin Tongue

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2014, 11:06 AM
Post: #193
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Update:
Kategoria słomkowa:
Francisco Rodriguez Jr.(wcześniej numer 6) został nowym liderem w najniższej kategorii po zwycięskiej wojnie z dotychczasowym numerem jeden, Katsunari Takayamą, w walce unifikacyjnej.
Japończyk spada tylko na miejsce 2, wciąż ma świetny rozkład jak na tą kategorię,

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2014, 09:57 PM
Post: #194
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Walka kapitalna, awans Rodrigueza zasłużony. Widać, że chłopak ma nieźle prosperującego promotora, bo ściągnął mu dwóch urzędujących mistrzów świata pod rząd do Meksyku. Tak więc perspektywy ciekawe. Bardzo by mnie intrygował np. pojedynek z ostatnio nieaktywnym Carlosem Buitrago, albo kolejna unifikacja - z Novoą (widzę, że z boxreca wypadł jego pojedynek z Wanhengiem).

Budler też nie próżnuje - szykuje się walka z solidnym jak na tę kategorię Xiongiem.

Swoją drogą, nowego znaczenia, po ostatnich wyczynach Rodrigueza, nabiera walka z zeszłego roku, kiedy to Chihuas został bardzo pewnie pokonany przez Chocolatito Gonzaleza. Roman to naprawdę ścisła czołówka p4p w tej chwili. Jeżeli wygra z Akirą, będzie w moim Top 5.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-08-2014, 10:39 AM
Post: #195
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Update:
Kategoria Cruiser
Yoan Pablo Hernandez po raz kolejny dość szczęśliwie uciekł ze zwycięstwem(Wcześniej w pierwszej walce z Cunninghamem i później z Troyem Rossem). Remis uważam za możliwy do zaakceptowania i tak będę traktował wynik walki Kubańczyka z Arslanem.
Hernandez spada na 3 miejsce, za Marco Hucka, Arslan oczko w górę - przed Włodarczyka.

Kategoria Super Średnia
Anthony Dirrell pewnie pokonał Sakio Bikę i wskakuje w klasyfikacji przed byłego mistrza - na miejsce 7. Reszta bez zmian.

Kategoria Półśrednia
Nowy mistrz świata IBF, Kell Brook, po ciężko wywalczonym zwycięstwie nad Shawnem Porterem wchodzi do rankingu od razu na miejscu 6. Walka była moim zdaniem bardzo twarda i na wysokim poziomie umiejętności, więc Shawn spada w dół tylko o jedno miejsce.
Z zestawienia wypada Abregu.

Kategoria Lekka
Denis Shafikov odniósł być może najlepsze zwycięstwo w dotychczasowej karierze, pokonując przed czasem mającego świetną serię Rustama Nugaeva. Myślę, że zasłużył tym, by wyprzedzić Brytyjczyka Anthonyego Crollę.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-08-2014, 11:47 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-08-2014 11:48 AM przez saliman1.)
Post: #196
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
@Mastrangelo

Mógłbym poprosić o twoją punktację Hernandeza z Arslanem? Wał nie wał, ale polskie portale bokserskie piszą o werdykcie raczej jako zasłużonym, a ja to widziałem całkowicie inaczej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-08-2014, 12:32 PM
Post: #197
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Dałem Hernandezowi rundy:
1,2,8*,9*,12
Arslanowi:
3,4,5,6,7,10,11*.
114:114 - 111:117 Arslan dla mnie do zaakceptowania.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-08-2014, 12:58 PM
Post: #198
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Ja dałem 117-111 Arslan. 1,8,12 dla Hernandeza. Może jeszcze przejrzę tą 2 rundę. A już myślałem, że Amerykanina chociaż nie kupili Undecided Nasi wałkarze na galach Sauerlanda nawet dobrze sedziują.

Zaskoczony jestem tym, że Brook dostał dzisiaj decyzję ,chociaż zasłużył! Brook nie pasował Porterowi ani stylowo ani "wymiarowo". Ciekawe czy promotorzy będą chcieli kontynuować jego karierę w USA czy zostać w UK. Jeżeli to drugie to obstawiam, że jego pierwszym rywalem może być Bundu, który zasługuje na title shota, ale w USA jest za mało medialny. Poza tym jest wysoko w IBF.

O walce Bika-Dirrell za dużo nie mogę powiedzieć. Na pewno zasłużenie wygrał Amerykanin. Nie wiem skąd te 114 -113 . Ciekawy pięściarz z Anthony'ego. Lepiej, że on ma ten pas niż Bika. Niedługo Groves w eliminatorze WBC. Ewentualna walka byłaby ciekawa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-08-2014, 01:05 PM
Post: #199
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
saliman
Druga runda to całkowita dominacja Hernandeza. Jedyna runda, gdzię Firat był zdecydowanie naruszony. A przynajmniej na moje tak to wyglądało Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-08-2014, 01:37 PM
Post: #200
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Obejrzałem tą 2 rundę i rzeczywiście to że dałem ją Arslanowi to wpadka.

Moja ostateczna punktacja:
Hernandez: 1,2,8,12
Arslan: 3,4,5,6,7,9,10,11

116-112 Arslan
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości